vlada72

KEFALONIJA-opšta tema

3356 poruka u ovoj temi

Da li ste i koje navigacije koristili na Kefaloniji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li ste i koje navigacije koristili na Kefaloniji?

Putevi su odlični , Google mapa je  precizna i vodi bez greške . Lako je i vrlo prijatno voziti po Kefaloniji , ja nisam imao nikakvih nepredviđenih situacija i Grci i stranci voze bez divljanja, parking nigde nije bio problem . 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Here mape takođe bez greške. Igrao sam se i sa TomTom mapama, ali sam stekao više poverenja u HERE. Doduše to je bilo pre 4 godine, sada je sigurno još bolje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Putevi su odlični , Google mapa je  precizna i vodi bez greške . Lako je i vrlo prijatno voziti po Kefaloniji , ja nisam imao nikakvih nepredviđenih situacija i Grci i stranci voze bez divljanja, parking nigde nije bio problem . 

E super...Posto navigacije u renta a car nemaju kao nego hoce dodatne pare....Sto bih davao ako je ok i sa Google Maps...Super,hvala ti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citala sam vezano za rentiranje brodica na Kefaloniji, ali sada ne mogu da nadjem te postove:(

Da li mi neko moze poslati link ili ako je neko rentirao brodic preporuku za neku odredjenu rentaboat agenciju.

I koliko otprilike moze da bude dnevni najam najmanjeg brodica (2 osobe)?

Pripreme za letovanje u julu su krenule:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Citala sam vezano za rentiranje brodica na Kefaloniji, ali sada ne mogu da nadjem te postove:(

Da li mi neko moze poslati link ili ako je neko rentirao brodic preporuku za neku odredjenu rentaboat agenciju.

I koliko otprilike moze da bude dnevni najam najmanjeg brodica (2 osobe)?

Pripreme za letovanje u julu su krenule:)

Koliko sam ja uponaznat , jedino sam video iznajmljivanje čamaca u mestu Agia Efimia na severoistoku ostrva. Imate  na izboru izlet na oko 12 plaža do kojih je jedino brodom moguće doći. Pretprošle sezone u julu je bila cena za najmanji brod 35 eur po danu ( od 10 do 18 ili 19 h ) plus gorivo. Evo link  pa se  možete informisati  i rezervisati   www.yellowboats-kefalonia.gr , Možda ima renta čamac sa Agia Kirjaki plaže to je ispod mesta ZOLA , odatle možete na nekoliko zapadnih plaža i na najlepšu Fteri plažu. Koliko sam načuo tu je cena 50 eur plus gorivo. Imate na google mapama link ka Facebook stranici   https://www.facebook.com/Motor-Boat-Rentals-exploring-center-374280422760434/

Mirno more 

Izmenjeno (scarpe)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@scarpeHvala puno.:rolleyes:

Ja sam isto videla da se iz Fiskarda moze rentirati na ceo dana brodic/camac i onda se obici oblzine plaze i Itaka, posto je blizu. To je ova rentaboat agencija fiscardoboatrental

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima preporuku za rent-a-car agenciju na Kefaloniji?

Takođe me zanima da li u agencijama traže depozit za automobil, tipa 800-900 EUR koliko su mi tražili u Pargi npr koje moram da dam da bi uopšte uzeo auto, preko redovne cene rente, kao garanciju u slučaju kvara, koje bi mi oni vratili "ako sve bude ok".

Znam da mi je nekoliko agencija tražilo to, pa samo da proverim ima li neko iskustva sa tim i na Kefaloniji ili se može redovno rentirati auto bez astronomskog depozita?

Hvala! :)

 

 

P.S- super mi je i varijanta rent-a-boat, moram i to probati ove godine. Ako sam dobro razumeo nije potrebna nikakva dozvola za upravljanje onim manjim brodićima, za tipa 4,5 ljudi? Može neko da prenese utiske što se tiče toga, obzirom da nikad nisam upravljao plovilima? :D

Izmenjeno (Dzonny)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://youtu.be/AV99UCeMJW0 

Poslednji snimak sa Mirtosa, deluje da ce bii prohodno sa kopna. 

Izmenjeno (fansten992)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li neko ima preporuku za rent-a-car agenciju na Kefaloniji?

Takođe me zanima da li u agencijama traže depozit za automobil, tipa 800-900 EUR koliko su mi tražili u Pargi npr koje moram da dam da bi uopšte uzeo auto, preko redovne cene rente, kao garanciju u slučaju kvara, koje bi mi oni vratili "ako sve bude ok".

Znam da mi je nekoliko agencija tražilo to, pa samo da proverim ima li neko iskustva sa tim i na Kefaloniji ili se može redovno rentirati auto bez astronomskog depozita?

Hvala! :):D

 

CBR. Prethodnih godina nisu tražili nikakav depozit.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

CBR. Prethodnih godina nisu tražili nikakav depozit.

Hvala na odgovoru :)

Na sajtu ne vidim da imaju opciju rente u Skali (gde ću biti smešten), da li neko zna postoji li ta opcija ili jedino da rentiram na aerodromu čim sletim?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

CBR ima i na aerodromu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pored njih, imas i Greekstones i Pefanis. Takodje ne traze depozit, a dovoze auto do drugih mesta na ostrvu. Mislim da ih ima i na aerodromu. Pa cisto uporedi opcije. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko dati prpeoruku u kom mestu se smestiti da nije daleko plaza, da ima zanimljivosti za malu decu a za odrasle par dobrih restorana.

Hvala vam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka