marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Moji prijatelji su prosle godine krajem avgusta imali poteskoca sa trazenjem smestaja u Limenasu. Na kraju su nasli posle par sati potrage ali i cena nije uopste bila povoljna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se ubi trzeci smestaj odavde ali mi ne ide uopste... Ili su popunjeni ili je cena za nas cetvoro 90-100 eura za noc. Bas ga preterase

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice smestaja u Limenasu oni jeftiniji su odavno rasprodati. Ja sam jedva nasao dvokrevetni studio za 50 evra po danu i to jos pocetkom juna. Isto sam slao mnogo upita i neka prosecna cena je bila oko 60 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji sa foruma,

želim da preporučim muzej u Limenasu. Sreda ove nedelje (valjda) beše kišan dan pa smo ga iskoristili za obilazak Limenasa. Muzej je blizu stare luke, ispred je malo igralište sa spravicama a desno (ili levo) ostaci agore. Kroz ceo grad na više mesta su nepokriveni ostaci i nalazišta. Ulaz u muzej je 2 evra za odrasle, deca ne plaćaju a postoji i uzlaznica sa popustom za studente (1 evro). Sam muzej je lepo osvetljen, fino organizovan, centralno je ogroman kip (3m visok). Muzej je na sprat a u podrumu na restauraciju i izlaganje čeka još eksponata (videli kroz stakleni pod u jednom delu). U muzeju se nalazi pristojan toalet. Osoblje motri na decu zbog dodirivanja eksponata. Svi su ljubazni i uslužni. Smatram da treba posetiti muzej:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav jos jednom!

Najpre da istaknem da mi svi vasi utisci mnogo znace i stvano pomazu sa svtorim pravu sliku o Limenasu. Moram priznati da su me poprilicno rastuzili komentari o ludoj babi koja je vlasnica vile Aleksandra. To mi po prilicno kvari toliko iscekivani odmor. Da li postoji bilo ko od forumasa da je bio u toj vili a da ipak nije imao takvih neprijatnosti, Sve se nesto tesim, da ako manje vremena budemo provodili u vili mozda je necemo cesto sretati, ali cinjenica da nam ulazi u sobe dok smo na plazi me stvarno ljuti! Ljudi potrebni ste mi bar malo da smirim svoju uznemirenost, jer posle ovog sto sam procitala, vise mi se i ne ide na odmor. Pokusala sam u Agenciji da zamenim smestaj ali je sve puno. Devojka me je cak uveravala da su sve to lazi i ne istine i da svi putnici koji se vrate iz vile imaju samo reci hvale za vlasnicu Rulu. Ja ipak vise verujem u nase forume! Veliki pozdrav svima!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam trenutno tu, okej je baba, ne dira frizidere i ne smara nikog. Jedino sto ponekad nema tople vode, i skucen je prostor ali koliko para toliko muzike.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao ljudi, drugarica i ja smo se odlucile za vilu La Luna, po onome sto smo gledale, najvise nam je odgovarala, ipak, ima li neko da podeli koji utisak bas za ovu vilu? 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pristojna vila...Komforne sobe...Ja sam boravio sopstvenim autom i na plaze sam isao autom, a uvece do centra pesaka jedno 15-20 minuta...Parking ispred vile postoji sto je takodje prednost....Studii koji gledaju ka severu su super, ne ugreju se, dok studii prema juznoj imaju sunce ceo dan...Ja sam imao studio okrenut ka severnoj strani i noci su bile sveze i super se spavalo...Bez auta mozda je najbliza plaza da iole valja(Tarsanas) malo podaleko

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podjednako je dobra i gradska plaza, koja je bliza. Takodje moze da se dodje do prelepe Makrijamos plaze za nekih 20ak minuta pesacenja.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gradska plaza je na suprotnoj strani Limenasa, Do nje ima bar pola sata pesaka. A do Makrijamosa bar sat vremena pesacenja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila La Luna - Makriamos 3,2 km Spectacle.TJ1197.png.9a9c4000a779d150c79

Vila La Luna - Tarsanas 850mSpectacle.MTJ607.png.2703049508550012d17

Vila La Luna - gradsa plaza 1.8km

Spectacle.J32436.png.ef07b1e19b7fc466b61

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda ovih 850 metara do Tarsanas plaze na papiru ne zvuci kao daleko ali sam ja i do nje isao autom...Pesacenje sam cuvao za vecernje setnje 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je ta vila...Samo lazu za razdaljinu do Tarsanas plaze...Vurnelis je mozda 400 m udaljen ali to je bas losa plaza...I da lokacija je pogresna...Blizu je i luka pa i voda nije najcistija

Izmenjeno (vekijag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao ljudi, drugarica i ja smo se odlucile za vilu La Luna, po onome sto smo gledale, najvise nam je odgovarala, ipak, ima li neko da podeli koji utisak bas za ovu vilu? 

Pozdrav

http://prntscr.com/g5w71y

Ja nadjoh dve na mom kompu :D   Koja?  Mada mogu samo oko lokacije da vam pomognem , bila nisam...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka