marara

LIMENAS

1214 poruka u ovoj temi

U vezi buke,bili smo smesteni u mirnoj ulicici i nismo ni slutili da ce nam presesti jer je tik ispod naseg prozora bio kafic u kome je prve dve noci trestala muzika pa kad smo se zalili rekli su da su nesto slavili.Potom je narednih noci muzike bilo ne tako glasno ali dovoljno da ne mogu spavati,a kada nije bilo muzike sedeli su gosti,3,4 I pricali glasno pa je i to bilo za nespavanje mom trogodisnjem detetu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 11 sati, Igor Lukač je rekao/la:

moze uzeti neka kuvana hrana za poneti

Bilo je u Masutisu solidna ponuda kuvane hrane.I odlicna cedjena narandza.

Izmenjeno (nesacaca)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlicno. I na Sitoniji smo kupovali hranu kod njih tako da nam je dobro poznata. Hvala

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 13 sati, Igor Lukač je rekao/la:

Hvala na odgovoru. Zanima me jos par stvari. Prvo, kakva je gradska plaza? Imali prirodnog hlada? Cistoca vode? Ja sam u Limenasu bio kao klinac 1982. i sacam se da mi je bilo super, pa bih eto sada i sa decom ponovo dosao u Limenas.  Predpostavljam da ima dosta restorana u blizini, a ono sto me zanima da li se negde moze uzeti neka kuvana hrana za poneti, jer nam je mnogo zgodnije da decu hranimo u app nego u restoranu. Nemaju oni strpljenja da cekaju pola sata i vise da kelner donese hranu. Verovatno mnogi restorani rade samo uvece, ima li neki da radi i u vreme rucka?

Sredjena je, puna je lezaljki, i uzimaju se sa jednom ili dva pica, hlada ima malo dalje, na desnom kraju plaze,ali tu su klupe i trava...vise za penzionere koji sede na klupama. mi smo isli na Tarzanas plazu,to je ona na drugom kraju Limenasa, tamo je bilo divno,za decu raj, hladovina cak da smo se nekad i pokrivali peskirima :)) ali to ako imate vas auto ili iznajmite,nije daleko,ali nije za peske, ova gradska mi je vise za popodne kad sunce pocinje da slabi...Masutis je na drugom kraju grada,tamo ima klope,ali imate i restorane sa onim dnevnim menijem,gde se ceka par min. jer u vreme rucka nije guzva i sve ide brzo..mi smo jeli u app nekad, a nekad po restoranima,kad kako...radi restoran na pocetku setalista, bas taj gde smo mi dolazili, ustvari to nam je bilo ispred apartmana..E da, voda je cista i super zakupanje. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Igore, tek sada vidim da si me pitao za Green View. Utisci odlicni, letovali smo tamo prosle i pretprosle godine. Gradska plaza je odmah iza vile,prodje se samo setaliste..Sam smestaj je uredan, redovno se cisti,menja posteljina,peskiri (menjaju se na 3 dana), a potrebi,ko zeli moze i cesce traziti peskire.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @biljagenije  i @Liaana odgovorima. Po vasim opisima Limenas mi deluje kao idelalan za letovanje sa decom a da ne moramo svaki dan kolima da idemo na plazu.

@Liaa Da li je nocu bilo bucno da ne moze da se spava do 3-4 ujutru?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mirno je i predvece,tako da neces imati problema sto se tice buke.Sto se tice izlazaka, mi smo najvise isli u Karnagio,tamo su imali i tematske veceri-grcko,kubansko vece,DJ-evi..Sve u svemu, lepo je mesto, ali ove godine cemo zaobici samo promene radi.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imamo dvoje male dece, izlazil bi - jedno sa mladjom cerkom do parkica sa ljuljaskama a jedno sa starijom po radnjicama, poslasticarnicama. :D Zato i gledam smestaj sto blize plazi i centru, da ne moram mnogo da nosim ovu mladju.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zato sa nama uvek ide moja mama. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bi najradije dadilju da povedem, al nece zena:D

Da li ste bili u 4-krevetnom app?

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima prirodnog hlada. Meni se svideo pogled sa plaze i put do nje, mi smo bili manlo dalje, tj.kod Delfina ;-)

Bila je cista, sem lisca i ponekog mrava, ali voda je bila cista te godine ( 2014.)

Rade restorani danju, bar 2 :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li tuseva na plazama: gradskoj i Tarzanas?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako moze malo objasnjenje vezano za makryammos plazu :) ?  Jano mi je da se placa ulaz ali mi nije jasno za sta se ostavlja depozit na ulazu  koji se spominje  u vise navrata. Dali mogu da se spuste peskiri na plazi?Dali je istina da se naplacuju samo lezaljke na plazi a da su lezaljke kod bazena besplatne? Dali bazen sme da se koristi ili je samo za goste? I jos jedno pitanje dali postoji neka skrivena plazica blizu kompleksa i kako stici do nje?

Slicno pitanje i za La scala dali na toj plazi ima mesta za peskire ili se moramo smesti na lezaljke?

I ako ima jos koji zaludjenik u setnje na forumu koliko peske treba do mermerne plaze. U km nije mnogo ali gledajuci snimke na you tubu ne mogu da procenim koliko tu ima gore dole po prasnjavom putu :)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 2 sata, Igor Lukač je rekao/la:

Ima li tuseva na plazama: gradskoj i Tarzanas?

Opet ja Igore:D i odgovor je potvrdan.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 5 sati, Igor Lukač je rekao/la:

Imamo dvoje male dece, izlazil bi - jedno sa mladjom cerkom do parkica sa ljuljaskama a jedno sa starijom po radnjicama, poslasticarnicama. :D Zato i gledam smestaj sto blize plazi i centru, da ne moram mnogo da nosim ovu mladju.

Limenas je po meni najbolje mesto na Tasosu, licno ne volim mala mesta, volim bas kao sto je Limenas,  gradic koji ima setaliste uz more i desavanja,a opet ako zelim tisinu imam gde da se povucem. Mi imamo devojcicu od 6g sada, njoj je sve bilo zabavno, doduse igraliste i taj luna park najvise, jos kad mi kaze da j m igvozdenjake da ubacim da se igram, i onda kaze to nisu evri to su novcici :) ,a evro po evro....i odose...sad cu da probam da nadjem slike od plaze i okoline pa da ih stavim tu negde...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25096
    Ukupno tema
    831265
    Ukupno poruka