MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Da li je neko boravio u Galazia Akti apartmanima u Nikitiju? Znacilo bi nam bilo kakvo iskustvo pošto idemo sa klincima a nikakav komentar o smeštaju nismo našli. Hvala. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, aleksa5 je rekao/la:

Hmmm ...  pitanje je samo da li će veću cenu pratiti i veći kvalitet usluge ... ili je Divinis odlučio da naplati dobru lokaciju i verovatno sve veće interesovanje, posebno među turistima iz Srbije ?!:nea:

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 17.1.2016. at 12:16, aleksa5 je rekao/la:

Od oktobra sam obnevideo gledajuci i trazeci smestaj za 10 dana na Lefkadi ili Pargi , da bi kucni savet  odlucio da ce ipak celo letovanje provesti u Nikitiju + 2-3 dana soping u Solunu. Ziveli...

Zato sto je Divinis resio da ti da gratis apartman, zbog silnog reklamiranja? :rolleyes::D:laugh:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da. Grci su poznati po tome. Pre bi mu iscedio dva litra krvi. Rekao je prosle godine da ce mi stanovnici Nikitija podici spomenik , ali je smoto mojih 950e u fioku -bez brojanja [eh da sam znao da nece brojati].    Sto se tice letovanja, jos uvek se nisam predao. moja zelja je 10 dana Parga ili Lefkada i 12 dana Nikiti. :pardon::don-t_mention:

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da to moze da se uzme dosta  jeftinije . Da se pregovara direktno sa vlasnikom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je bio neko u Palm house?Kakva je plaza u tom delu.Apartmani mnogo lepo izgledaju.Izvinjavam se ako vec negde ima,nisam uspela da pronadjem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molio bih one koji su već bili u Nikitiju da mi kažu gde je locirana pijaca i do kada su postavljene tezge?  Stižemo negde posle 12 pa ženu interesuje vredi li uopšte ići na nju. Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 12 sati, aleksa5 je rekao/la:

Da. Grci su poznati po tome. Pre bi mu iscedio dva litra krvi. Rekao je prosle godine da ce mi stanovnici Nikitija podici spomenik , ali je smoto mojih 950e u fioku -bez brojanja [eh da sam znao da nece brojati].    Sto se tice letovanja, jos uvek se nisam predao. moja zelja je 10 dana Parga ili Lefkada i 12 dana Nikiti. :pardon::don-t_mention:

 

 

 

E, bre, Aleksa...  

Moracemo mi da urgiramo, da mu kazemo koliko si mu gostiju nabacio. Skoro, kao da su Divinis jedini app u Nikitiju, Jos ces ti da izvisis za smestaj, popunice se.:laugh:

Inace, dobra ti je ta racunica i moj zbir bi bio tu negde :) 

Mislim, volela bih, ali cisto sumnjam, vise od 15 :nea: Lokaciju jos razmatram...:rolleyes:

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog lokacije i cene bio je ubedljivo najpovoljniji. Prosle godine sam jedva rezervisao u februaru. Ove nece biti guzve sa ovim cenama. Kad se uracuna popust od 10 posto za boravak od 10 dana i duze- to je normalno  za Nikiti. ali  trazicemo gde ima jeftinije. I odmah cu objaviti.     Sto se tice duzine letovanja=== nikako manje od 21 dan.  Rekord je 2014 god. 8 dana Pefki i 18 dana Nikiti. Mi ponosni paradaiz turisti ne pristajemo na manje.:viking::gamer1:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jedne godine Sarti 24 dana i Leptokarija u septembru 9 dana ;)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka