Stefanija

Hotel El Mouradi u Mahdiji u Tunisu

82 poruke u ovoj temi

Prvi put idem sa sinom od 3 godine i suprugom u Tunis. Odlucili smo se za Mahdiju jer sam procitala da je najlepsa plaza. Da li je rano da idemo 15.06. ? Da li ce biti hladno tada? I zamolila bih vas da mi kazete sta mislite u koji od ova tri hotela da izaberemo: El Mouradi Mahdia, Mahdia Palace&Thalasso ili Nour Palace&Thalasso? Koji hotel je najbolji? Da li ima meduza u junu? Hvala svima na odgovorima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema meduza, plaza je prelepa 

IMG-20190603-WA0004.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovanje putnici,

ima li svežih utisaka iz hotela El Mouradi Mahdia 5*?

Planiramo putovanje sa decom od 18.08.2020. godine, dečaci su 2,5 i 4,5 godine. Dvoumili smo se između El Mouradi Cap Mahdia 3* i El Mouradi Mahdia 5*, po savetu sa foruma zbog dece smo se odlučili za ovaj od 5*. 

Suprug i ja samo 2012. godine i 2013. godine boravili u Cap Mahdia hotelu i bili smo zadovoljni ali tad nisu bili klinci tu.

Unapred hvala.

 

Srdačan pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Bila sam u El Mouradi Mahdiji 3 puta. poslednji put 2014., Posle napada na turiste u Soussu, nisam isla, ali planiram svake godine, ali, moja putna partnerka se plasi, pa dosad nismo isle. Ove godine ova koroncina, ali ja se ipak nadam septembru u El Mouradi Mahdiji:rolleyes:

Prvo o Mahdiji - NAJLEPSA plaza u Tunisu, mozda i sire (Egipat ovakvu nema, osim Marsa Matruh, ali tamo stranci ne putuju). Beskrajna (prehodala sam je vise puta u rano jutro), siroka, beli pesak i na plazi i u moru, dugacak plicak (za decu idealno), ali to ste sigurno videli, jer ste bili u El Mouradi Cap Mahdia. 

Hotel je (2014) bio odlican, narocito hrana i usluga. Cisto, osoblje ljubazno,, konobari su znali kad i kakvu kafu pijemo dok se suncamo na lezaljkama, pa je donose, sta pijem ja a sta moja drugarica za rucak, veceru, pa nas to vec ceka na stolu...mali baksis njima puno znaci, a ako uspete da odete ove godine u avgustu, mislim da ce im jos vise znaciti :))

Mi smo bile u skoro svim hotelima u Skanesu i u Thapsusu u Mahdiji (malo dalje od EMM), isto nije los, tri zvezdice, (imao je mali zooloski vrt i konje za jahanje, ne znam kako je sad), mislim da je slican kao EM Cap Mahdija, ali je na boljem mestu i bolja plaza nego EM  Cap Mahdija. Jedino u El Mouradi Mahdiji nismo nikad morale davati na recepciji mito za bolju sobu - uvek smo dobijale lepu sobu, nicim izazvane, u svim ostalim hotelima su nas prvo stavljali u neke podrumske porostorije, pa kad damo pare recepcioneru, selimo u drugu, nekad i trecu sobu :ljutko:

Dakle, tako je bilo u El Mouradi Mahdija 2014, sad ne znam kako ce biti, negde procitah da je i tu opao kvalitet, na Tripadvisoru se ne moze nista saznati, jer je njihov animatorski tim  dobio zadatak od uprave da pise pod laznim profilima hvalospeve animatorima, pa tako podizu ocenu za sami hotel, a to u stvari nista ne znaci.:ljutko: Holidaycheck ima realnije ocene i dosta ga dobro ocenjuju, iako ga i sam Sunline (agencija ciji je vlasnik vlasnik El Mouradi hotela) ocenjuje kao 4+.

U svakom slucaju vam ne moze biti lose, svakako bolje nego u EM Cap Mahdija. Zelim vam da odete u Mahdiju opet, a pozelite i vi meni isto:zaljubiska:

Sretno i pozdrav

 

 

 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro jutro. Da li je neko skoro bio u ovom hotelu? Uplatili bih za leto..pa da čujemo Vaša mišljenja:rolleyes:Dete nam ima 11 godina..ima li neke zanimacije za taj uzrast? Kakva je hrana, čistoća..Pozdrav:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, planiramo porodično u ovom hotelu u avgustu 2023 (pišem godinu jer nije bilo pitanja odavno ?). Pitanje je da li je neko bio skoro i kakvi su najsvežiji utisci? Hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam bio u tom hotelu u septembru.

Napisao sam komentar o putu i hotelu ovde:

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/22903-letovanje-u-tunisu/?page=172#comment-959113

Pročitao, hvala odličan opis. Samo jedno pitanje, da li postoji mogućnost da radnicima na plaži se da neki dinar i da oni "kaparišu" par ležaljki za nas? Nisam ranoranilac, svi u porodici volimo da spavamo bar do 10. Ne bi voleo da mi to bude opterećenje tokom odmora da li ću da imam ležaljku kad izađem na plažu ili u kompleks. Ja bi mu dao i 10-15-20 evra samo da za vreme našeg boravka uvek imamo jedan suncobran i dve ležaljke kad dođemo. 

Negde sam pročitao da oni (radnici) stave peškire na par setova ležaljki i kad odeš do njih i kažeš nema mesta, on skine njegov peškir da ti staviš svoj i to je to, neki dinar i kraj priče

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pročitao, hvala odličan opis. Samo jedno pitanje, da li postoji mogućnost da radnicima na plaži se da neki dinar i da oni "kaparišu" par ležaljki za nas? Nisam ranoranilac, svi u porodici volimo da spavamo bar do 10. Ne bi voleo da mi to bude opterećenje tokom odmora da li ću da imam ležaljku kad izađem na plažu ili u kompleks. Ja bi mu dao i 10-15-20 evra samo da za vreme našeg boravka uvek imamo jedan suncobran i dve ležaljke kad dođemo. 

Negde sam pročitao da oni (radnici) stave peškire na par setova ležaljki i kad odeš do njih i kažeš nema mesta, on skine njegov peškir da ti staviš svoj i to je to, neki dinar i kraj priče

To je dobro pitanje. Ja nisam to radio niti sam video/pročitao da neko to radi, ali da sam znao probao bih. Slobodno probaj, zašto da ne, mislim da sve to kod njih prolazi :)

U suprotnom možeš da ustaneš i ostaviš peškir samo pa se vratiš na spavanje :D

Imaj u vidu i da peškire nećeš tako lako dobiti kasnije u toku dana, posebno kad je gužva...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji li,radi li hamam u ovom hotelu? Da li ste pitali za cenu, koliko je para da me okupaju ko majka cedo ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se upravo vratili sinoc u 23h, bracni par sa dvoje dece 6+12.Bili smo u El Muradi Mahdia.Koga interesuju informacije naj svezije i iz prve ruke. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Akidane1

Mene interseuje hamam-cena, hrana,cistoca mora, ibor sobe i ostalo sto mislite da je vazno. Hvala na odgovoru

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za tursko kupatilo ne znam da li ima(pise da ima u prospektu)znam da su nam nudili tamo masazu, spa.. Hotel nije 5 * treba mu ozbiljno renoviranje(hotelski iventar je dosta istrosen) masakr u Susu i korona su dosta uticali na turizam u Tunisu pogotovo njihove lance hotela El muradi. Ovo je prva godina u zadnjih 10 da dolazi dosta turista iz Evrope i srbi se vracaju.More je cisto, nema meduza,bazen odlican.Sobe starije nasa je bila u prizemlju bocna i nije imala pogled na more, nama nije radio frizider(mada nam nije ni trebao pice uzimas iz sanka koliko hoces) Higijena korektna svaki dan su svracale i ako treba cistile, donosile peskire i wc papir(supruga im dala 5 din baksisa) klima u sobama odlicna u restoranu slabija a na recepciji i lobiju losa. Hotel nije bio popunjen u vreme kad smo bi boravili mozda prva 2-3 dana i nije bilo guzve u restoranu i lezaljki na plazi i oko bazena je bilo slobodnih(mada je supruga rano ustaje 6h pa uvek zauzme par lezaljki.Peskira za lezaljke i plazu brzo nestane(mi smi poneli svoje)Hrana neces biti gladan(nije lose da budes medju prvima za obrok) ali dosta je prilagodjena arapskim turistima Alzir...od njih su ziveli dok je bila kriza a evropljani se polako vracaju

Dorucak omlet, kuvana jaja, salame, sirevi, mazalice, kroasani, salate,pahuljice.... 

Animatorski tim odlican

Vecina nasih sa kojima smo pricali su zadovoljni

Mi smo citajuci recenzije bili bas u frci sta nas ocekuje ali ispalo je sve ok. 

Nemoj previse  da ocekujes  da se optrecujes raznim nedostacima kojih svakako ima  i opusti se i uzivaj. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za tursko kupatilo ne znam da li ima(pise da ima u prospektu)znam da su nam nudili tamo masazu, spa.. Hotel nije 5 * treba mu ozbiljno renoviranje(hotelski iventar je dosta istrosen) masakr u Susu i korona su dosta uticali na turizam u Tunisu pogotovo njihove lance hotela El muradi. Ovo je prva godina u zadnjih 10 da dolazi dosta turista iz Evrope i srbi se vracaju.More je cisto, nema meduza,bazen odlican.Sobe starije nasa je bila u prizemlju bocna i nije imala pogled na more, nama nije radio frizider(mada nam nije ni trebao pice uzimas iz sanka koliko hoces) Higijena korektna svaki dan su svracale i ako treba cistile, donosile peskire i wc papir(supruga im dala 5 din baksisa) klima u sobama odlicna u restoranu slabija a na recepciji i lobiju losa. Hotel nije bio popunjen u vreme kad smo bi boravili mozda prva 2-3 dana i nije bilo guzve u restoranu i lezaljki na plazi i oko bazena je bilo slobodnih(mada je supruga rano ustaje 6h pa uvek zauzme par lezaljki.Peskira za lezaljke i plazu brzo nestane(mi smi poneli svoje)Hrana neces biti gladan(nije lose da budes medju prvima za obrok) ali dosta je prilagodjena arapskim turistima Alzir...od njih su ziveli dok je bila kriza a evropljani se polako vracaju

Dorucak omlet, kuvana jaja, salame, sirevi, mazalice, kroasani, salate,pahuljice.... 

Animatorski tim odlican

Vecina nasih sa kojima smo pricali su zadovoljni

Mi smo citajuci recenzije bili bas u frci sta nas ocekuje ali ispalo je sve ok. 

Nemoj previse  da ocekujes  da se optrecujes raznim nedostacima kojih svakako ima  i opusti se i uzivaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sparinu koju pominju mi i nismo nesto osetili,vetric je duvao svo vreme naseg boravka(peskiri i kupaci koji se suse zadnja dva dana budu balgo vlazni ujutro) mada temp.nisu bile visoke 31-34 sad vidim da temp idu i do 40+ ovih dana. Kazu nam dve zene iz NS miris koji se oseti u sobama i hodniku(koji ponovo nama niti je smetao niti se nesto oseti) je od te sparine i vlage i cim prespavas vidis da nije nista strasno.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka