Stefanija

Hotel El Mouradi u Mahdiji u Tunisu

87 poruka u ovoj temi

Upravo stigla, sutra pisem opsirno, inace utisci predivni i za hotel i za more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i izvestaja iz Mahdije....

Transfer od Enfide do Mahdije traje oko 2 sata. Od Monastira do dole vozite se kroz mesta.

Bili smo u hotelu El Mouradi Mahdia, sam hotel je lep, svetao ima prostran i udoban hol, mozda nije bas 5*, ali je realno 4*.

Dobili smo prvo sobu koja izlazi na bazen, bila je lepa i osecala se vlaga tako da nismo hteli ni da ostanemo u njoj i onda smo dobili prelepu sobu, ogromnu sa pogledom na bazen i more. Lepsi pogled nisam mogla ni da sanjam, mi smo ih castili, mada niko nije trazio. Hrana ekstra, ima veliki izbor, u svako doba dana imas nesto da jedes i pijes. Animacija ok, prvo za decu, pa onda za odrasle, nista specijalno, ali ok. Posto nam je soba gledala i na bazen obicno smo sedeli na terasi i slusali i gledali uvece program.

Bazen veliki, mozes lepo da se isplivas, nije guzva. Ima i mali za decu sa 2 tobogana. U toku dana ima animacije kod bazena, aerobik, aqua gym, kosarka na bazenu, odbojka na plazi, joga...

Plaza jedna od najlepsih koju sam videla, sa skoljkama, tirkizna voda, topla, prozirna.... nema trave ni meduza.

Lezaljke i duseke za lezaljke uzimate sami, neplacaju se, peskire menjate na recepciji svaki dan.

temperatura je bila izmedju 26 i 30 C, duvao je vetar, ali je voda bila topla. Vlage je bilo, primetili smo po stvarima, ali nije smetala jer uvek ima vetra.

Rentirali smo kola dva dana, jako su skupa dole 40 e dana i otisli do Hammameta i Susa. Prosetali smo do Cap Mahdia i licno meni je mnogo bolji El M Mahdia, veci je i lepsi, ali su ljudi zadovoljni i sa njim, plaza je ista, prelepa.

Sve u svemu prelepo letovanje, divno more, ja bih ponovo isla dole.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos nesto o hrani i picu

El Muradi Mahdia, ima od kafa - espreso, kapucino, macchiato, nes i jos 2 vrste neznam koje, od sokova coca colu, fantu, sprite, i super su, jagoda, limunada i dus su kao step sokovi, pivo na tocenje odlicno, razne vrste alkoholnih pica, prave razne koktele.

Za uzinu imate kolace i palacinke i ukusne su, kolaci posebno. Dorucak, rucak i vecera ogroman izbor hrane, voca i kolaca, kolaci posebno ukusni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lidija J,kada ste bili u Portu u kom ste hotelu odseli ako nije tajna?

Mi ove godine idemo u Palm Marinu,ali sledece godine sigurno u Em Mahdiju taman da deca malo porastu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada sam bila u Portu, bila sam u stanu kod supruga, koji je radio dole, a ove godine smo svratili do El M Palasa i meni se nije svideo, Palm Marina je lep i dobar hotel, Movenpick u Susu ekstra, zaista 5*, El M Hammamet, bili smo kod prijatelja jedan dan tamo isto odlican, prelep hol i lobi, bazeni, lepa plaza. Mahdija isto ima lep i prostran hol, meni se dopao. Cini mi se od svih Mouradi hotela najlepsi je Hammamet i Palm Marina, ali more ubedljivo najlepse u Mahdiji.

Izmenjeno (Lidija J)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juče smo se vratili iz Tunisa, EM Mahdie. Utisci fantastični. Sve je tako kako je napisala Lidija.Nisam mogla da verujem da je more tako toplo i čisto. Pesak kao brašno i uopšte nije vreo. A tek školjke po plaži. Ako neko ima pitanja, nek slobodno napiše. Rado ću odgovoriti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde vam je bio pogled iz sobe? Mi idemo krajem avgusta i koliko sam video iz Google Eartha, ima soba koje gledaju na ulicu i ulaz u hotel a to bi hteo da izbegnem po svaku cenu! Jel ste dali neke evrice u pasos na recepciji da bi dobili bolju sobu? Jel guzva u hotelu? Jel ima mnogo rusa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@strajin

Molim da napisete kakvi su sadržaji za decu, ako ste primetili... I još jedno pitanje - da li se na plaži služi pomfrit ili neka užina?

Unapred hvala....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ja da odgovorim, mi smo se bunili oko sobe pa su nas premestili i imali smo pogled i more i bazen, soba br 242. Mi smo ih castili 30 TND, niko nije trazio, sadrzaja za decu ima malo, tobogan i ljuljaske na travi i uvece animacija za decu. Na samoj plazi nema bar, ali ima restoran izmedju bazena i plaze, gde mozete da rucate i vecerate, izbor je manji nego u glavnom restoranu, ali uvek ima pomfrita, ribe, rostilja, pice i spagete, kolaci i voce.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam trazila tu sobu 242, ali je bila zauzeta. U pasoš sam stavila 5 e i dobila sobu sa pogledom na more. Sunca je bilo pre podne i lepo su nam se sušili kupaći. Noću nam klima nije trebala. Bilo je prijatno. Zadnju noć bio je vlažan vazduh, ali smo hotel napustili već u 2 h.

E, da, Rusa nije bilo i zato je bilo u restoranu vrlo prijatno i bez gužve. Samo su bili Nemci.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas mi je drago da vam je bilo lepo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Lidija J

Hvala na odgovoru! Divne su vam slike....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno, to je samo delic, imamo preko 300 slika. Mi cemo sledece godine ponovo u Mahdiji, samo bi hotel Iberostar Royal El Mansour.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lidija, preko koje agencije ste isli? Mi smo bili u nekoliko poslovnica Sunline-a, i kad bi pitali za El Mouradi hotel, u svakoj su nam pricali o Cap Mahdiji, i niko nije znao da nam kaze nista o ovom hotelu i zbog cega je bolji od Cap Mahdije. Nije ni velika razlika u ceni, pa ako mozes da kazes ti jos koji detalj. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo putovali sa agencijom Odeon World Travel, ali su to Sunline aranzmani. El Mouradi Mahdia je hotel sa 5*, a Cap Mahdia sa 3*. Hotel sa 5* je veci, lepsi, prostraniji, velike sobe, veci izbor hrane, veci bazen, jedino im je plaza ista kao i svim drugim hotelima u tom zalivu. Licno meni je bolji ovaj sa 5*, jer sam videla oba, ali znam da je super i taj sa 3*, svi su bili zadovoljni i u tom hotelu net je besplatan, dok se u ovom sa 5* placa po satu. Po meni to je jedina zamerka hotelu sa 5*. Nemogu da verujem da nisu znali za ovaj hotel, jer je to njihov hotel iz istog El Mouradi lanca, Na njihovom sajtu i u cenovniku vidite da ima 2 hotela u Mahdiji.

Upravo posto nije velika razlika u ceni treba uplatiti hotel sa 5*, bar zbog hrane jer je vise prilagodjena Evropljanima, ogroman izbor jela. Hoteli su blizu jedan drugoga tako da kada ih vidite i uporedite luksuzniji je ovaj sa 5*, prostariji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26993
    Ukupno tema
    905514
    Ukupno poruka