blue

Banja Vrujci

107 poruka u ovoj temi

Bazeni kod hotela Vrujci su odlicni,prazne se svako vece. Mi bili juce,guzva je treba poraniti. Ulaz za odrasle 300 din,deca 200,lezaljke 100.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se kupamo na bazenima PRVA NOVA BANJA, koji su za svaku preporuku. Ulaznica za odrasle je 350, decija 200. Lezaljke 150, suncobran 100.

Vida u bazenima cista, temperatura razlicita u bazenima (ima ih pet), od 26-31 stepen. Bazeni se takodje prazne svakog dana. Ova tri dana nije bilo preterane guzve, videcemi sta nam vikend donosi.

IMG-1437643461595-V.jpg

IMG-1437642673788-V.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde ja malo da pokrenem ovu temu....planiramo da odemo krajem okotobra sa prijateljima iz inostranstva u banju vrujici...nikad nismo isli a culi smo samo za taj hotel vrujici prema vasim komentarima vidim da nije lose.E sad da ne pokrecem novu temu ajde ovde da vas pitam ovde-izmedju sokobanje ili banje vrujici gde biste se radije opredelili?Vodili smo ih pre par godina do vrnjacke i odusevili su se ali ovde nismo bili nikad pa nemam pojma kako je...prijatelji su culi da je lekovita voda u Vrujicima pa kao izbor vise pada na tu...a ja sam pa cula od kolega da nema tamo nigde van hotela da se izadje dok je sokobanja mnogo bolja za setnje...a opet ipak idemo u vreme kad mozda budu i kise pa je pitanje koliko cemo moci da setamo...Da skratim znam da je produzeni vikend u pitanju,kratak period, ali ja bih licno volela da bude solidan hotel, sa pratecim sadrzajima (bazen i sl) i mozda da ima gde uvece da se izadje na neko pice ili eventualno veceru...koju banju u tom slucaju preporucujete Vrujici ili Sokobanju?Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mislim da je glavna razlika u temperaturi vode u bazenu a to je u zimskom periodu jako bitno.Voda u bazenu hotela Vrujci je nešto niži od 27C(to piše na sajtu) i nama je bila hladna voda letos a mogu misliti kako je sada, tako da ako Vam je bitno da se kupate u bazenu razmislite o tome jer voda u bazenu Soko terme je 39C i prijatnija je za zimski period.Prednost u Vrujcima je da se termalna voda nalazi i u sobama za piće i tuširanje.Propratni sadržaj u Vrujcima nikakav osim hotela za sve ostalo ti trebaju kola nema ni šetačke staze.Sokobanja malo bolja za šetnju ali vikendom velike gužve.Nadam se da sam malo pomogla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja se slažem sa Vandal-(k)om. Sokobanja je na mojoj lestvici daleko iznad banje Vrujci. Celokupna ponuda ove dve banje se drastično razlikuje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vruici su sasvim solidan izbor leti, ali za jesen nisu.

Sokobanja pre dolazi u obzir, ali ne sa hotelom nego sa nekim odlicnim privatnim smestajem, a toga ima dosta, Dok bazene mozete da koristite razlicite , vec prema potrebama, isto kao sto ima vise dobrih pansiona za ishranu u Sokobanji, pa dok setate prosto mozete gde vam je volja da rucate za znatno manje pare nego u hotelu. I kvalitetnije.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno svima na odgovorima...puno ste mi pomogli,ipak pada izbor na Sokobanju ovaj put...a banju Vrujci ostavljamo za neko lepse vreme...Hvala jos jednom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Banju Vrujci smo svratili, pre desetak dana, onako u prolazu, na rucak.

Pre nekoliko godina, bila sam na jedan dan, leti. Nije se mnogo promenilo od tada, a nema ni mnogo razlike, izmedju leta i zime, sem sto leti radi bazen.

Banja je mala i mirna, nekako divlja, nije nalickana i sredjena, nema nista posebno da se vidi i obidje, ali meni se mnogo dopalo, sto se cuje samo cvrkut ptica i zubor vode.

Kod izvora (koji je bas topao), u parkicu, imaju klupe interesantnog dizajna :) 

Rucali smo u hotelu Vrujci, koji me prijatno iznenadio. Znam da je privatizovan i deluje mi kao da se stvarno trude, da sve to lepo srede i ostave utisak.

Lepa im je basta, a i sala za rucavanje. Ono sto mi se jako dopalo, konobar je bio u narodnoj nosnji. Da li je to uniforma ili je to bilo nesto posebno, ne znam, ali bilo je jako simpaticno :D

Uz kafu su sluzili domace vanilice, a hrana je bila odlicna, mnogo bolja nego sto sam ocekivala za hotel te kategorije. Ustvari, vise je bila kafanska, nego restoranska, ako me razumete ;)

Kad vas put nanese ili zelite i duze da boravite, ovo preporucujem za pravi relax. 

image-fbde1e8caa1befdc9c360214821c0a8148

image-6b72ed0f8ed7aa7f1283bcc1d29640b960

image-8d8f778b827700c65fab5f8b8a3d680c5a

image-226db8282a6e83ba05c51f0393c22d1f44

image-ff4c6262c7387b7d48b3ade4852897f71c

image-c3cbb30078d575da130a9d9c85c834074f

image-fa62d5a6217fc0bf5728abbd511b260952

image-9562f5ecddfe19ac171b32abd71a1b3a1f

image-d6348b4eaef8a55994608cd4a40c0fab0c

image-5f18cde9657309ad74f96850960ef6be39

image-6071dc79e12290540684585aa987093a75

20160217_143547.jpg.e6d241d37324f4161434

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/24/2015 at 16:05, mimi28 je rekao/la:

Mi se kupamo na bazenima PRVA NOVA BANJA, koji su za svaku preporuku. Ulaznica za odrasle je 350, decija 200. Lezaljke 150, suncobran 100.

Mimi, kakvi su bazeni u novoj banji, da li postoji olimpijski ili neki sličan, veći, pravilnog oblika, da može da se pliva? Baš bih ovog proleća čim krenu da rade otvoreni bazeni otišla na dan-dva do banje, do sada sam bila samo na bazenima hotela jer oni imaju olimpijski.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemaju olimpijski bazen. Jedina opcija je da rano ujutru odes i da se dobro isplivas u nekom od vecih bazena, dok nema guzve...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, mislim da ću onda ipak na stare bazene, mada vidim da su i njih sredili. Da li si možda bila na tim hotelskim od kako su ih sredili? Ja sam bila pre toga, msm bazeni samo po sebi bili su ok, voda mi je baš prijala, jedino što su npr. toaleti bili prilično ... loši (ako se ne varam bili su još uvek čučavci) nije bilo nikakvih ležaljki, i deo oko bazena nije bio preterano lepo uređen.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja odavno nisam bila na starim bazenima. To me i odusevljava kod novih, sve je cisto :)

Osim toga, razlicita je temperatura u bazenima - od 29 do 31 a na starim bazenina je oko 27.

Nekome to mozda nije bitno ali moj stomak ne podnosi hladniju vodu...

Izmenjeno (mimi28)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isla sam vise puta sa svojima u Vrujce, dok sam bila u osnovnoj skoli.Jedino cega se secam je praznjenje bazena svakog dana, zvuci zrikavaca i svici koji svetle u dvoristu kuce koju smo iznajmljivali.

Vidim da sada nema nikakvog sadrzaja koji bi me zainteresovao da opet dodjem.

Nema cak ni foto ture na forumu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, jeste, neki sadrzaj ne pojstoji bas... Nije za neki duzi boravak, sem kome to odgovara iz zdravstvenih razloga. Leti, recimo, mozes na bazen i meni se cini da je to to.

Ali, lepo je i mirno da se opustis, za neki produzeni vikend. Bas da se uziva u miru, lepo ruca u hotelu, mozda koristis neke spa usluge...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27006
    Ukupno tema
    905734
    Ukupno poruka