Srdjan J.

SIDE hoteli,opšta tema

235 poruka u ovoj temi

Nisam video hotel prošlog puta. Video sam samo fotografije po netu. Hotel je na odličnoj lokaciji - na plaži i blizu centra i izgleda pristojno na fotografijama. Uplatili smo preko Argusa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni viselici na neke barake. Gledala i ja, ali izleda mi jako lose i komentari ne obecavaju. Pretpostavljam da nije onaj Barut.Ne znam...

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Barut hoteli imaju najbolju uslugu , ali i najvisu cenu. Nema ih Argus.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo gledam Argusovu ponudu za Side i ne mogu da se odlučim sa svojim partnerom da li da odaberemo hotel Selge all ili Selenium i pp. Da li bi mogao neko ko ima iskustva sa nekim od hotela da napise utiske? Da li hoteli imaju sopstvenu plazu ili Cu morati lezaljke da placam?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Selenium - https://www.holidaycheck.de/hi/d59e3bc0-462f-3919-bccc-5162601209a4

Selge Hotel Side - https://www.holidaycheck.de/hi/820352bc-4fa5-3f97-841d-349cb446a785

Ja nemam pojma kakvi su, ali Nemci (oni su ubedljivo najbrojniji turisti u gradicu Side)  su ekstra ocenili taj Selenium, cak 96% preporucenosti, a ovaj drugi je bas los, 46%, tako da ja ne bih uopste imala dilemu. Prelistaj fotke, bice ti jasno. Inače, na  holidayckeck.de  uvek imaš najbolje fotke hotela, a I Nemci dosta realne recenzije ostavljaju.

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti Shapia. A da li mozda znate da li cemo morati lezaljke da iznajmljujemo ili mozes u Sideu bilo gde staviti peskir, posto sam zvala agenciju i rekli su da oba hotela nemaju sopstvenu plazu, pa ne bih volela kilomettre da pesacimo da bi stavili peskir?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili pre cetiri godine i u gradskom delu plaze skoro nigde. Mi smo bili u malom privatnom hotelu izvan grada, na pocetku puta za Alanju koji su imali svoju plazu ali izvan Sidea. Tri ture busa pre podne u 10, 10'30 i 11 su odvozili a popodne u 15, 16 i 16,30 vracali tako da nismo ni jednom bili u centralnom delu Sidea gde je "glavna" plaza. Sada vidim da argus nema ugovor sa tim hotelom tako da bice vam tesko naci slobodno mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala ti Shapia. A da li mozda znate da li cemo morati lezaljke da iznajmljujemo ili mozes u Sideu bilo gde staviti peskir, posto sam zvala agenciju i rekli su da oba hotela nemaju sopstvenu plazu, pa ne bih volela kilomettre da pesacimo da bi stavili peskir?

Na ovom linku gore za hotel Selenium sto sam ti ostavila imas detaljno sve informacije o hotelu, doduse, na nemackom. Pise da je do hotelske plaze 700m, da su lezaljke I suncobrani besplatni, a da su bar, restoran I peskiri dostupni, sto znaci da se plaćaju (imas bar I plazu na fotkama, lepo sve izgleda). Znaci, ne brini, na hotelskoj plazi su lezaljke I suncobrani besplatni.

IMG_20180529_082011.png

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li i hotel Selge ima lezaljke i deo plaze koji gosti mogu da koriste, gledam ovaj sajt ali se slabo snalazim zbog nemačkog, a jos nismo odlucili definitivno koji cemo?U prilog Selgea nam ide sto je all inkluziv i ima klima koja se ne doplacuje, vidimo da je Selenium bolji,ali nama je bas ograničen budžet, a razlika u ceni između hotela je samo 5e e sad ako bi morali i klimu da placamo za Selenium i Jos jedan obrok negde, premašilo bi taj nas budzet. Pa me zanima za Selge da li i on ima svoju plazu i lezaljke koje mozemo koristiti i posto bi  prvi put isli u all inkluziv varijanti  zanima nas da li imamo neko pice uz obroke? Hvala svima na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je centralna plaža u samom Sideu, svuda su lešaljke ali čije i da li su besplatne ne bih znao. A što se tiče pića imate samo lokalna alkoholna, pivo, vino i sokove. Voda se podrazumeva.

P1040426.JPG

P1040427.JPG

Mi smo odlazili na ovu plažu izvan centra niže od fudbalskog stadiona. Ima i ležaljkeP1040210.JPG.dee04ece349470c896d7ce5dacd koje se plaćaju a dobar deo je bez, mirno i bez gužve.

P1040211.JPG

 

P1040213.JPG

P1040212.JPG

Izmenjeno (drug_član)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas su lepe slike i bas nas raduje sto ima i mesta slobodnog za staviti peskir. Jedva čekamo da odemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedini problem je daljina do plaže, kao što rekoh mi smo imali hotelski busić koji nas je odvozio i vraćao sa plaže ( na slici). Videćete već...a da ima šta da se vidi to ne manjka, jedna istorijska epoha kao na dlanu. Obavezno otidjite i do susednog grada Manavgat ako hoćete u šoping jer je mnogo povoljniji.

 

P1040200.JPG

Izmenjeno (drug_član)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo sam se kasno organizovao. Jedva nasao - royal alhambra u sideu.  

tursko, eto nas opet:rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U, super, kada idete? 

Aspendos I Perge na dohvat ruke, :klap:

,  savršeno. Radujem se izveštaju. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

21.08. jupiii

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka