Srdjan J.

SIDE hoteli,opšta tema

235 poruka u ovoj temi

Bilo kakvo iskustvo sa hotelom La Grande Resort  and Spa? 1. Juna krecemo, pa bi bilo kakva informacija bila od velike pomoci. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kojeg juna ?  Mi krecemo put sidea prvog.

Od 06 do 17.06 smo u Sideu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas povratnu informaciju i utiske iz hotela LA GRANDE RESORT,i mene takodje zanima,treba da putujem sa porodicom u julu.Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bilo kakvo iskustvo sa hotelom La Grande Resort  and Spa? 1. Juna krecemo, pa bi bilo kakva informacija bila od velike pomoci. 

Molim Vas povratnu informaciju iz ovog hotela

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uffff posle 1.600 km konačno Side i hotel Golden Star. Skroz korektan hotel, na samoj plaži, u cenu od 135 € ulazi 3 polupansiona za dvoje, upotreba ležaljki na plaži, korišćenje bazena, parking, wifi, klima...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bilo kakvo iskustvo sa hotelom La Grande Resort  and Spa? 1. Juna krecemo, pa bi bilo kakva informacija bila od velike pomoci. 

Molim Vas za povratnu informaciju za hotel jer i mi treba da putujemo za par dana.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili(supruga, cerkica 18 meseci  i ja) za 11.08 u hotelu Side Royale Luxury(otvoren u maju ove godine).Znam da je pakao u tom terminu ali s obzirom da po najvecoj vrucini necemo ni biti na plazi mislim da se moze izdrzati.Da ne ide jos neko u tom terminu?:))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka čast na izboru hotela. U tako dobrim hotelima sa dobro opremljenom plažom i velike vrućine se lakše podnose, Temperature vazduha su uglavnom između 35 i 40 stepeni, ali tako je tamo od juna do septembra. Zato je voda oko 30 stepeni u tom periodu što uglavnom svima prija. Ovde možeš da vidiš istoriju vremenskih prilika u Antaliji u avgustu 2018 po danima  https://www.timeanddate.com/weather/turkey/antalya/historic?month=8&year=2018

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo uplatili(supruga, cerkica 18 meseci  i ja) za 11.08 u hotelu Side Royale Luxury(otvoren u maju ove godine).Znam da je pakao u tom terminu ali s obzirom da po najvecoj vrucini necemo ni biti na plazi mislim da se moze izdrzati.Da ne ide jos neko u tom terminu?:))

ja bi isao u tom terminu isto sa malim detetom od 3 god ali nikako da nadjem normalan hotel sa pristupacnom cenom .Ovaj vas hotel deluje vrh ali puno mi je novca traze mi oko 1800 za 7 dana 2+1 ,limit mi je 1500 cekamo last minut valjda ce izbaciti povoljno nesto,.. jbg avion nam pojede dosta 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam primjetio da ima tema o hotelu Sea Planet Resort&Spa. Ja sam se odusevio, zaista hotels zasluzuje svih 5*, ako izuzmemo internet koji je mana u vecini hotela i zemalja gdje su hiljade turista u isto vrijeme na jednom mjestu.

Sam eksterijer hotela je prelijep, odise luksuzom, interijer takodjer lijep, uredan. Bazen velik, lezaljki dovoljno za sve, a posebno me obradovalo dosta prirode u dvoristu, zelenilo na svakom koraku i prelijepih mjesta za fotografisti se. Privatna plaza je tu i lezaljke, iz dvorista hotela ides direktno na plazu. Tobogani za djecu, lijep mali bazen za manju djecu, ma sve. Hvana i pice vrhunski, nikad nista nije nestajalo.

 

Ovo je preporuka svima onima koji planiraju da idu u Side. Jedina mana je sto sam centar nije blizu ako neko planira izlaziti na setnje, mada ispod hotela ima veliki bazar i moze se svasta kupiti, prosetati... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Suprug,cerkica 19meseci i ja smo uplatili letovanje u Seher sun beach hotel 4* u Sideu, preko Big Blue. Usluga All incl.

Oko 1400e smo ulovili neki dnevni popust sa sve avio taksama i svim troskovima. 

Da li je mozda neko bio u ovom hotelu, kakva su iskustva nas zanima? 

50129_L.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aj da i ja nešto kažem o cenama.

Hotel Victorija: studio, vifi, klima, sef, bazen, parking... osam noći za dvoje 112 evrići. Preko Amoma. com. Novce su skinuli, valjda neće biti neke ispale.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem u septembru u Side, hotel Sentido Flora Garden. 

Vidim odlicne komentare na bookingu i tripadvisoru, ali me zanima iskustvo nasih ljudi. Da li je neko bio? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao ljudi, bili smo porodicno u otelu Cesars Reosrt Side 5* u drugoj plovini jula. Ako vas zanima pisite za vise inof, mi smo prezadovoljni. Ovo nam je bilo trece letovanje u Sideu pa mozemo i napraviti dosta poredjenja sa lokacijom, hotelima, plazama...

Prethodno ste pitali sa La Grande Resort and Spa, on se nalazi blizu Cesars Resorta, jedna porodica iz aviona je bila smestena tamo, ali kada smo se vracli vidim da su bili premesteni u drug hotel, razloge ne znam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratio se iz Side-a pre par dana. Rezervacija hotela Victorija propala, bili u hotelu Gazipaša, osam dana sa doručkom za dvesta evra. Soba sa klimom kupatilom i frižiderom, tri bazena, tobogan, čisto uredno, doručak preobilan. "Privatna" plaža katastrofa. Cene u baru previsoke, bič bojsi bezobrazni, osioni. Stari suncobrani bez nosača, koji pri svakom jačem vetru (a u Side-u uvek duva jači) lete među kupačima i prete da nekog proburaze, tada ih momci sve skupe i ostanete na 37-38 stepeni da vas prži sunce. autobus vozi sa plaže i na plažu od 9-11 i od 15-17. Ako ne odete u 11 čvariće te se do tri na praznoj plaži ili pešačiti po žegi do hotela. Side... letovalište ispod proseka. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka