Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Vreme u junu je Hot Hot Hot..i dani su dugi.Imate 12h videla na raspolaganju.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja beoograđanka hvala puno! Stigao mi je odgovor oz CWR, sve je u redu, rezervacija potvrđena!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Добро је. :D

Сад се спремајте лагано за летовање. :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Добро је. :D

Сад се спремајте лагано за летовање. :D

Daaa... jedva čekam. Brzo će april ! 

Izmenjeno (Alina)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hoces po stoti put napisano..

Pa moze! Vidim da ti je tesko da pises, tako da ne moras ni ovakav komentar da napises....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zaza123 U junu su dani najduzi, toplo je. u drugoj polovini juna temperature su od 33-38C. uvek duva neki vetar. pa se lako podnosi, ai nema one vlage, suva je klima i nema puno znojenja

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se uplati sve preko agencije... da li mora da se proveri i u hitelu da li je rezervisano??? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zmajce8 ne mora

Mi nikada nismo proveravali

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@zmajce8 ne mora

Mi nikada nismo proveravali

Hvala puno! Vidim na forumu da neko spomenu Kontiki i da ima i negativnih utisaka... pa rekoh bolje da pitam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Балканац је написао да је Контики променио египатског партнера преко кога ради аранжмане јер је претходни правио проблеме, нису прослеђивали уплате хотелима и слично.

Други чланови су проверавали своје резервације у Карибијену јер се испоставило да Травелленд није проследио једну резервацију хотелу (да ли они или инострани партнер, али резервације још нема). Остале резервације су у реду.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Поздрав људи - пропаст у најави...  Најјефтинија авио карта за 21 дан боравка у јулу - 345 еур - Air Serbia. Аир Каиро још скупљи и вероватно још аљкавији него прошле године. 

У Палму ми већ 5 месеци нуде исту цену за три недеље боравка: 130 еур по дану. Последњи пут пре тти дана. Кажу то им је наповољнија понуда. Онај Alliance Holliday којег у Србији заступа Ломинго Груп нуди 117 еур по дану. То је за мене прескупо и за сада стављам тачку на ту причу.

Не знам каква је ситуација у другим хотелима са ценама, али овакав пораст цена авио превоза можда и осликава праву ситуацију на тржишту.

Сања, коју цену би Карибиан дао за три недеље боравка од нпр. 12.јула? Ти си њихову ценовну политику већ изучавала па можда и знаш.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Балканац је написао да је Контики променио египатског партнера преко кога ради аранжмане јер је претходни правио проблеме, нису прослеђивали уплате хотелима и слично.

Други чланови су проверавали своје резервације у Карибијену јер се испоставило да Травелленд није проследио једну резервацију хотелу (да ли они или инострани партнер, али резервације још нема). Остале резервације су у реду.

Hvaaaala Sanja!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Балканац, где си нашао карте Ер Каира? Ја их звала и нема карата за сада за јули и август. Нељубазна тета ми рече да још немају тачне датуме летова, да ће можда бити у марту, а можда и касније, да их можда неће ни бити у слободној продаји... Када сам јој рекла да наше агенције већ увелико продају аранжмане са тачним датумима њихових летова и да би требало да има и карата у слободној продаји јер су линије редовне, а не чартери, одговорила ми је да агенције имају закупљен одређен број места и спустила слушалицу. То није одговор на моје питање. Очигледно је да су представници овде у дилу са агенцијама, не пуштају карте још увек да би агенције продале што више аранжмана. Послала сам мејл са свим овим управи Ер Каира, па да видим хоће ли нешто бити од тога.

Зар летови Ер Србије нису чартери? Има ли карата у слободној продаји?

Не знам цену Карибијена. За поновне госте је 95 долара тренутно по дану, али ићи ће навише, и преко 100 долара, посебно за јули. Јефтиније је преко агенције него у сопственој режији. Ја сам добила повољнију понуду преко везе, али то је требало одрадити до данас, а како немам авиокарте са тачним датумима...

Да, да не буде забуне, ова цена за Карибијен преко хотела је за ЈЕДНОКРЕВЕТНУ тј. једна одрасла особа и дете које је бесплатно у хотелу, а код њих је једнокреветна +50% у односу на двокреветну по особи.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Балканац, та цена што су ти дали за Палм... Да ли је у еврима како си написао или у доларима (египћани рачунају у доларима) и да ли је за обоје или по особи? Просто ми је невероватно да је толика цена по особи у еврима.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka