jelica

STA NOSITE NA PLAZU?

161 poruka u ovoj temi

Juce sam pricala sa drugaricama sta nose na plazu.I nisam mogla da verujem.Jedino ih nisam pitala jesu li normalne (ili ja nisam normalna).U torbama sport Bili vukljaju (sem pomenutih sitnica sa foruma) i lekove protiv temperature,hanzaplaste,razne pincete,alkohol,jod...Uzas!Ili je to mozda normalno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nosim peškir, sendviče, vodu i možda neki časopis...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.U torbama sport Bili vukljaju (sem pomenutih sitnica sa foruma) i lekove protiv temperature,hanzaplaste,razne pincete,alkohol,jod...Uzas!Ili je to mozda normalno?

Pa kako može biti normalno? Hanzaplast još i jeste ok poneti,ali jod i alkohol????????????? Mnogo je već! Najbolje da ponesu onda i putnu torbu,pa nema briga! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa kako može biti normalno? Hanzaplast još i jeste ok poneti,ali jod i alkohol????????????? Mnogo je već! Najbolje da ponesu onda i putnu torbu,pa nema briga! :bez-zuba:

Hvala druze.Vec sam se zabrinula za sebe!Pocela sam da brinem kako nisam dobra majka...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala druze.Vec sam se zabrinula za sebe!Pocela sam da brinem kako nisam dobra majka...

Slatko si me nasmejala sada! :D Ako slušamo druge ljude često možemo pomisliti da smo loši u nekim stvarima! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako slušamo druge ljude često možemo pomisliti da smo loši u nekim stvarima! :bez-zuba:

Znas,zene kad se udaju kao da im neko istog momenta odstrani deo mozga za zezanje.Odjednom pocnes da slusas:moj muz (ili moje dete) ovo,moj muz ono...Vremenom dovedu tvoju intiligenciju i smisao za humor u pitanje.Ja sam zaista pocela da mislim da nisam dobra majka,zena...Zaboga,ja ne nosim jod i flastere na plazu!

I bas mi je super! :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lekove protiv temperature na plazu?a ko ih uzima ne bi trebao biti na suncu,koliko znam!dakle,nisu normalne!hanzaplast-ok,pinceta-za sredjivanje obrva ili cupanje pipaka od meduza?jod-za rane?alkohol-za pice?....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lekove protiv temperature na plazu?a ko ih uzima ne bi trebao biti na suncu,koliko znam!dakle,nisu normalne!hanzaplast-ok,pinceta-za sredjivanje obrva ili cupanje pipaka od meduza?jod-za rane?alkohol-za pice?....

Hvala Jelice.Znala sam da ces razumeti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cupanje pipaka od meduza?

WTF? :shokiran: :shokiran: :shokiran: :shokiran: :wacko::blink: :blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa to su ti procedure ako ti se koja zalepi za kozu..haha..ajde ne skaci odmah,to se retko desava ,a i tada to radi lekar ,a ne ti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

WTF? :shokiran: :shokiran: :shokiran: :shokiran: :wacko::blink: :blink:

Molim sve dobronamerne forumaše,da u Sonjinom prisustvu ne pominju meduze,niti bilo šta u vezi njih! :bez-zuba: Neće na kraju otići na more! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

WTF? :shokiran::shokiran::shokiran::shokiran::wacko::blink::blink:

Mislila je, naravno, na hobotnice.

Svi znamo da se meduze ne lepe. Opeku, i otplove dalje.

A hobotnice ne...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim sve dobronamerne forumaše,da u Sonjinom prisustvu ne pominju meduze,niti bilo šta u vezi njih! :bez-zuba: Neće na kraju otići na more! :D

Zahvaljujem se, Roli. :tuzni: :tuzni:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokušavam da se setim šta je bilo najbesmislenije i najnepotrebnije što sam ja nekad poneo na plažu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja dečka :bez-zuba:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905099
    Ukupno poruka