jelica

STA NOSITE NA PLAZU?

161 poruka u ovoj temi

- zaleđenu vodu

- peškir

- ono čime se trenutno mažem za sunčanje

- rezervnu majicu

- neke ljute bonbone

- keks

- kačket

- masku, peraja, naočare za plivanje

- foto-aparat

- malo para

- naočare za sunce

- neki časopis ili knjigu

- muziku

Sve to u rancu, na dva kaiša.

Valjda je to sve. Nekad ne zatreba sve od ponetog, ali ovo je neka standardna oprema koja uvek ide samnom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svakom sledećem odlasku na plažu prethodi redukcija dok ne nađem zlatnu sredinu.

Dakle, prosek izgleda ovako:

Kupaći, šorc i majičica, japanke, naočare za sunce i obavezno šnale za kosu + kačket.

Ranac: peškir, voda, voće (grožđe koje mnogo volim), mleko za sunčanje, nešto za čitanje, foto-aparat, parice, neke grickalice i naravno naočare za plivanje, bez njih se ne približavam vodi :)

Ponekad i suncobran, zavisi gde se ide.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na sebi: kupaći ( naravno ), nešto preko ( zavisno od raspoloženja ), naočare za sunce ( pod obavezno ) , kačket ( ne uvek ), papuče i torba. Sadržaj torbe varira ali neizostavno: peškir, mazalice, ogledalce, pinceta, četka za kosu, knjiga/časopis, grickalice, nešto za popiti, cigarete, upaljač, mobilni, foto aparat,... Na plaži: kupanje, izležavanje, blejanje, dremanje i sve to OBAVEZNO ISPOD SUNCOBRANA do popodnevnih sati! U sklopu toga pauza za kafenisanje i ručak u nekoj baštici!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaboravih najbitnije...........NOVČANIK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Al smo kompatibilni, po ovom pitanju.... Nas troje gore.

Jos da kažem da mi je apsolutno najomiljeniji deo dana na plaži rano ujtro do prve vrućine, i možda još više - od zalaska sunca pa do sumraka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A ja zaboravih da pomenem još naočare za ronjenje, i ponekad kačket, ako može da stane.

Naravno na sebi imam kupaći, majicu, teksas suknji ili neki šorc, ili neko haljinče, i naravno japanke.

Roli nećemo te osuti paljbom, ne brini. A što se plaža tiče obidji i ostale, pogotovo što ideš prvi put, ali uverićeš se da je jedna ipak najbolja. :P

Izmenjeno (majja_majja)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Roli nećemo te osuti paljbom, ne brini. A što se plaža tiče obidji i ostale, pogotovo što ideš prvi put, ali uverićeš se da je jedna ipak najbolja. :P

Znao sam ja da ćeš me ti razumeti! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvek! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hahaha,roli..dobar si..zamisljam ti devojku kako kaska za tobom i vuklja torbetinu,a ti kao neki dzek setas u tom sortsu sa sve cvetovima..i kako se izvalis na plazi,a ona ti i cigaretu pripaljuje..pa kazes-duso,dosaj mi dvogled,a onda gledas devojke po plazi!!hahah

eeeee,sirotica zena...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

..pa kazes-duso,dosaj mi dvogled,a onda gledas devojke po plazi!!

Ma nema on šta da joj KAŽE, ima ona da ZNA kad mu šta treba, i bez reči da mu prinosi! :srce:

Off: Jelice, jel si ti ona JELICA od prošle godine? Selters banja, zezanje sa Dagavom...?

ONA Jelica je imala svetliju kosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa koja bre zena ne menja boju kose!!!??of course its me...joj,koje je to zezanje bilo sa dagavom!!!!a one tamo godine se sita isvadjala sa kriticarkom nickovom..eee,dobro je bilo...

Izmenjeno (jelica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok,ok, samo da proverim. Transformacija prilična :)

A jes', bilo je ludo nekad. Sada nema tih lepih svađi kao nekad, eh...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jeste i ja to kazem..svi nesto fini,bre!kriticarka lepo zamota sendvice za dorucak pa na plazu,e onda se ja nadjem tu da je smaram kako je nije sramota!!i krene rasprava 2dana..kako je ona provela rat u bosni itd.al cool je ona..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao, DA! It all comes to me now.....

Razveza ze rasprava na mnoštvo strana, virtuelno perje leti naokolo...

Lepo beše.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

crnka, zar nije bolje da nadjes nekog sa savrsenim bicepsom da mzoes da ga gledas i van plaze i na njoj? :) ili pak devojcicu kojoj dobro stoji kupaci ako ti i to prija :P

dobro neko rece za labelo ..bez njega ne idem na plazu..

A bre,iznesoh misljenje.... :huh: Ako nisi primetila (postoji i ostatak teksta u kom se pominju DEBELE ZENE,LABELO itd..) misleci pri tom na sve LJUDE KOJI PRIVLACE PAZNJU..Hoces da kazes da ti nikad nikog na plazi nisi pogledala? -_- :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867536
    Ukupno poruka