jelica

STA NOSITE NA PLAZU?

161 poruka u ovoj temi

Ijao. Ovo je bilo nisko.

Ali dobro! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokušavam da se setim šta je bilo najbesmislenije i najnepotrebnije što sam ja nekad poneo na plažu...

Kupaci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, hvala... :crven-od-stida:

:cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja dečka :bez-zuba:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A šalila sam se :bez-zuba: Šta da mu radim kad ja volim da se sunčam, kupam, šetam do kafića, iznajmim auto i vozamo se.. a on.. da sedi u apartmanu i ..bleji :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Šta da mu radim kad ja volim da se sunčam, kupam, šetam do kafića, iznajmim auto i vozamo se.. a on.. da sedi u apartmanu i ..bleji :bez-zuba:

ONDA JE DEFINITIVNO MOGAO I DA SEDI KOD KUĆE! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nemoj da ga vodis ove godine..nek se on smara kod kuce,a ti uzivaj,kad vec znas...nije bitno gde,vec s kim..kako kazu..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nadji drugog ODMAH ..dok nije kasno :P

salim se...a mozda i ne :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije kasno, uspela sam i to da uradim od prošlog leta :srce::ph34r: :ph34r:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ne otvaram novu temu dajte ljudi predloge kako pocrniti,a ne izgoriti na suncu,koji "recept" koristiti?

Koje kreme,ulja koristite,koliko vam vremena (dana)treba da dobijete lepu boju ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Umerenost prvih dana. To je najpametnije što imam da kažem.

A dalje - razne kreme, faktori, maslinova ulja i ostali beta-karoteni ... sve to dodje posle i mislim da nije od presudnog značaja.

Ja lepu boju dobijem uvek pre mora, tako da se tamo samo pretvorim u Nubijca...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

najbolje se pripremi malo pre mora..suncaj se makar i na terasi ili tako nesto ako nemas neku reku,jezero u blizini..i to sto je nikola rekao..nemoj prvih dana u 15h da lezis na plazi po 2,3h i mackaj se nekim kremam..

mada sve zavisi i od tvoje koze tj boje..ja npr za cas pocrnim..ali ima onih sa belom kozom koji jedva nesto malo pocrne koliko god bili na suncu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja pocrnim posle sat vremena kao ciganka. Prvo budem čokoladna a posle bukvalno posivim!! Haha. . Koristim bilo koje kreme, najbitnije mi je za lice da je dobra krema jer tu znam malo da pocrvenim.

Ali na primer kad sam maslinovo ulje mazala, bila sam crvena kao rak jedno leto.. Bolje uzmi neki dobar faktor. Ili kao što mama moja kaže neki savet kao iz časopisa pristigao - namaži putera malo pre odlaska na plažu i super crniš.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ne otvaram novu temu dajte ljudi predloge kako pocrniti,a ne izgoriti na suncu,koji "recept" koristiti?

Koje kreme,ulja koristite,koliko vam vremena (dana)treba da dobijete lepu boju ?

Otkad su postali dostupni solarijumi, za mene su ovakvi problemi počeli lagano, ali sigurno da gube na značaju... A tek savremena varijanta turbo-solarijuma, pa šta reći nego kulturna revolucija! Naročito za ovakve kao ja, koji poseduju tu retku i krajnje nepoželjnu kombinaciju bele i neosetljive kože, pa moraju satima da leže na direktnom sunce ako hoće da se primeti neki napredak! E, sad odem na more sa pristojno preplanulom bojom kože (onoliko koliko je za mene pristojno, da nikom ne bodem oči belinom) i ne izlazim ispod suncobrana! Naravno, mažem se kremom sa zaštitnim faktorom oko 20 i kuliram! Ma, to je novi kvalitet života - ne može da razume ko ovakve muke nije imao...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1.mnogo radim tako da ne uspevam uhvatiti vremena za suncanje,kad i imam vremena skoro uvek je lose vreme ili sam zauzet privatnim obavezama.

2. solarijum je dobra ideja,ali mi je glupo kao muskarcu ici u solarijum,nekako mi je on vise za zensku populaciju ili gresim?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868309
    Ukupno poruka