skituljko1979

Egipat 2021- uslovi za ulazak PCR testovi i vakcine

296 poruka u ovoj temi

 Ako sam dobro razumela informaciju, za povratak u Srbiju je, svima preko 12 god ukoliko nisu vakcinisani potreban PCR da ne bi bili u karantinu 10 dana. Suprug i ja smo vakcinisani ali deca nisu, ne bih baš da ih tamo testiram ako to niko ne proverava. Takođe sam čitala da se zbog toga mora otići do Hurgade, pa po rezultat u Dahar, a hotel nam je u Soma Bay-u. Ne znam da li je ovo tačno ali mi je to maltretiranje. Zamolila bih nekoga ko se skoro vratio iz Hurgade za informaciju da li su kod nas kontrolisali da li je urađen PCR pred povratak.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde raditi pcr test u polasku, sta vi mislite?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde, manji je stres, a i fer je prema drugim putnicima.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

<OVDE>  mislis na Srbiju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde, bez dileme.

Ako si pozitivan, dobijaš refundaciju.
Takođe, ne treba ti da odeš u Egipat i da saznaš tamo da si pozitivan. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, na našu dragu Srbiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako kome...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Gde raditi pcr test u polasku, sta vi mislite?

Prednosti akoga radite ovde je po meni samo u ceni, ali i to može ispasti skuplje, ako presedite dane u sobi.

Prednost ako ga radite u Srbiji je po meni da nema stresa, rizika, gubljenja vremena ....

Ovo kažem sada kada sam trenutno u Hurgadi upoznao decu (15 &12god ), čiji su roditelji bili pozitivni na testu ovde, a deca su negativna .... Roditelji su izolovani već 5-6 dana, a deca su većinom vremena sama. Kada sam to video, a znam 100% jer se deca druže sa našom decom, shvatio sam da ne i više razmatrao opciju danse testiram ovde, ok u povratku ko nije revakcinisan.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kako izgleda procedura testiranja na aerodromu u Hurgadi,koliko se ceka na red ako ga ima i kad stize rezultat testa.

Idemo sa decom 4 pcr  x 9000 din nije bas isto kao 120usd.

 

 

 

Hvala

Izmenjeno (trna)
dupli
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se nadam da će test uskoro ukinuti (mi putujemo 26.05. ?), bar za one koji su vakcinisani. 

Ima najava da će biti do kraja maja biti i to. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To svakako ne važi za nas koji krećemo u subotu..a bas su mogli da se sete da smanje cenu testa na npr 3000 din, pa nek pregovaraju na dalje, ovako 36.000 za cetvoroclanu porodicu, šmrc, šmrc..tačno još jedna osoba je mogla da krene za te novce.  Pa onda još i vraćena viza.. Ali mi sad čekamo to testiranje, nadamo se negativnom rezultatu pa da se malo izmestimo iz ovog vremena i prostora, da uživamo u moru i suncu, a posle ćemo malo da štedimo, a i imamo zamenski vaučer za Grčku od prošle godine:rolleyes:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Navodno su pregovori sa kriznim stabom u toku, da deca do 16 godina u povratku ne moraju ni u izolaciju/karantin, niti moraju da imaju pcr. Ali o tom potom, ceka se to jos.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svejedno, deca moraju na PCR i odlasku i u povratku ,bilo bi o.k. da im dozvole sa antigenskim iako je on nepouzdan kao PCR,kako bilo i mi smo laksi za 36000din jer putujemo u subotu.

Izmenjeno (trna)
pravopis
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka