skituljko1979

Egipat 2021- uslovi za ulazak PCR testovi i vakcine

282 poruke u ovoj temi

Pozdrav narode ja zbog zdravstvenih problema nisam otputovala u Egipat sada u martu, nadam se da ću uspeti u junu da otputujem u Sharm el Sheik. Nadam se da će se do tada promeniti odluku vezanu za PCR test :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prelomili i rezervisali Caribbean od 12.6. Sad samo ostaje da se nadamo da ce do tada ukinuti obavezan PCR jer me to stvarno nervira, iz 36.000 razloga (4 x 9.000). U agenciji kazu da ako radimo test na aerodromu mozemo ostati i po 3 dana u sobi cekajuci rezultat.:ljutko:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da u agenciji lažu, negde na egipatskom sajtu, dal zvaničnom vlade Egipta ili air Cairo pročitah da se rezultat dobija za 24h, pritom garantujem da vas u opuštenom Karibijenu zatvoriti neće. Možda vas pošalju na prazniji deo plaže ili zatraže da nosite masku u restoranu npr. Pritim, ne možete čekati 3 dana jer oni ni ne javljaju negativan rezultat koliko se sećam, samo pozitivan. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ekipa, sad mi Wayout šalje mejl da je obavezno poneti negativan PCR rezultat a pre toga je rečeno da je moguće testiranje u Hurgadi. Da li neko ide ili je išao ovih dana sa njima? 
Zovem ih ali se ne javljaju.

citat mejla “Obavezno poneti sa sobom istampan PCR test i Istampanu polisu osiguranja, bez toga nije moguc ulaz u avion.”

Izmenjeno (MarkoToro)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako letite air Cairom apsolutno možete da radite test u Hurgadi. Čarteri air Serbia su u jesenjoj sezoni podrazumevali da ne možete u avion bez PCR. Sad ne znam kakva su "pravila". 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Let je u 6:30, a nisu ni rekli koja je avio-kompanija. :angry:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Edit: odgovorili su

“Postovani,

Mozete se testirati po sletanju na aerodromu, samo ste u obavezi da budete u sobi do dobijanaja  rezultata do 24h.”

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Let u 6.30 je air Cairo. Od hotela zavisi da li ćete morati u sobi da budete. Neko je mislim pisao da u Sindbadu nisu imali ograničenja npr... Ovi naši su stvarno prealavi sa tih 9000 za (za ovo stanje koje se zove korona) nebulozni test. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Markotoro

Zdravo, koliko sam te razumeo zadnji mejl ti je stigao da moze test. i po sletanju na aerodrom u Hurgadi?

Ima li neko ko se vratio ovih dana iz Egipta a da je radio tamo test. Malo mi komentari za kretanje "sve zavisi od hotela" neobicno, jer ako moze da se krece i ide na plazu sa maskom, onda je to super. Ovi iz agencije Eayout su stvarno bezobrazni, imaju svoje agente tamo i info iz prve ruke, umesto tu da dobijemo informacije mi nagadjamo....kome mi ukazujemo poverenje i pare?!!!!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene samo interesuje kako hotel uopste zna da li si radio ili nisi PCR test ?

Malo je suludo da ti neko ogranicava kretanje. Nek opise neko kako to izgleda, jel prijavite u hotelu ili popunjavate neki formular za hotel ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To sam se i ja pitala, ko mene lajavu da natera da stavim masku ili da me sputa da se krećem po hotelu.... A i to sa PCRom, kako oni u hotelu da znaju da sam ga radila na aerodromu, verovatno se dobije nekakva potvrda.... Sve se nadam da će do leta ukinuti tu glupost. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto, ja vam javljam sve u subotu/nedelju. 

Markotoro

Zdravo, koliko sam te razumeo zadnji mejl ti je stigao da moze test. i po sletanju na aerodrom u Hurgadi?

Da, da. Može i tamo. A to mi je i Air Cairo potvrdio.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj tel. juče haha. Na kraju su odgovorili na sve mejlove koje sam slao i na sve pozive. Dakle, može se Air Cairo-om bez testa i nakon sletanja uraditi test tamo. 

2BDD5011-3097-465A-9824-0A7EAD77E68A.jpeg

Moj tel. juče haha. Na kraju su odgovorili na sve mejlove koje sam slao i na sve pozive. Dakle, može se Air Cairo-om bez testa i nakon sletanja uraditi test tamo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OVO JE SAMO MOJE MISLJENJE

Mislim da onaj ko leti sa Air Srbijom mora imati PCR test

Zato Wayout odgovara putnicima drugacije i stvara zabunu

Po ovom kriterijumu znacete kojom avio kompanijom letite

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Teško ide to sa potvrdom jer su se moćnici malo zaglibili, prvo su izjavili da i vakcinisani šire virus, a sad nam stižu sojevi na koje "vakcina ne deluje" . Dok se vakcinisano revakcinisani po treći put vakcinišu pa potom i zaraze najnovijim sojem proći će i 2 leta.... 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26684
    Ukupno tema
    895763
    Ukupno poruka