seagull

Uslovi za ulazak u Grcku, leto 2021.g.

555 poruka u ovoj temi

Ne utiče to na odgovore nego na jelovnik :)

Izmenjeno (ivan-bgd)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislite da ce mi ici voda na usta kad ugledam mog vucjaka?

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bogami moj mačak i Nemački ovčar me čudno gledaju :);) ,Mačak se migolji ,a Vule zagrlio ćoše od boksa :);):D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad da malo uozbiljimo temu.Jedan od razloga izmedju ostalih sto sam se vakcinisala je i da mogu da putujem.Ako me budu ucenjivali vrstom vakcine ici cu tamo gde moze.I to je to...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sa kineskom,zabole me.Ako ne daju ne moraju ,ići ću  za moje pare gde ja hoću.Ali moraće da legne EU mafija na rudu.Jedini koji imaju kapacitete su Kinezi i Rusi priznali oni ili ne.Koprcaju se ali džaba.Nateraće ih njihov narod.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam sa kineskom,zabole me.Ako ne daju ne moraju ,ići ću  za moje pare gde ja hoću.Ali moraće da legne EU mafija na rudu.Jedini koji imaju kapacitete su Kinezi i Rusi priznali oni ili ne.Koprcaju se ali džaba.Nateraće ih njihov narod.

Народ у Холандији добија батине ових дана, а у Француској већ месецима. Не боји се ЕУ народа, нажалост.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iako je rano i naravno još se ništa ne zna, Grk iz Soluna sa kojim se dopisujem i koji se ozbiljno bavi turizmom i kod koga smo na Halkidikiju letovali mnogo puta (mlađi i obrazovan čovek) je prilično siguran da za vakcinisane bilo kojom vakcinom nema nikakve frke za dolazak na leto u GR, kao i da će biti sve rešeno na nivou međudržavnog sporazuma SRB-GR po principu "otvorena granica za vakcinisane i PCR test za one koji nisu". Odnosno da Grci neće sebi dozvoliti grešku od prošle godine da slepo slušaju EU i odreknu se Srba. I u fazonu je "blago vama zbog vakcina".

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dowie Помиње ли се неки датум?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema nikakvih datuma i ovo je samo njegovo mišljenje kako će biti. Lično mislim da najveća opasnost nisu kovid pasoši, već da se do tada opet dese enormni skokovi broja zaraženih tamo ili ovde ili u Sev.Mkd ili u Bugarskoj, pa da opet bude neka vrsta poluzaključavanja i da se pravila menjaju iz nedelje u nedelju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dowie Да, да слажем се, али преко лета дефинитивно није сезона вируса и трансмисија је мања. Очекује се пад већ у мају.

Прошле године у јулу месецу је било 300 заражених дневно. Ваљда не може преко лета да скочи опет на 2000+. Неком логиком не може бити горе него прошлог лета када је цела Европа била отворена, тим пре што ће до јуна бити јако пуно вакцинисаних. Али ко ће га знати...

Додао бих као могући проблем да наши властодршци не спусте енормну цену PCR теста. Што би било кршење свих могућих права. Буквално те тиме терају да се вакцинишеш ако хоћеш на море или те усмеравају на Србију или мини Шенген.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podaci o bolesti kod nas  letos na zalost nisu bili tacni.....to i vrapci znaju

 

@Dowie

Прошле године у јулу месецу је било 300 заражених дневно. 

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Podaci o bolesti kod nas  letos na zalost nisu bili tacni.....to i vrapci znaju

Па могуће, али нисмо имали ни редове испред домова здравља нити 20 умрлих дневно... Дефинитивно је врх пандемије била ова зима, како код нас тако и у свету.

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka