Анча

Putovanje bez agencije

106 poruka u ovoj temi

Kasno sinoc, poslala sam mejlove na desetak adresa smestaja na Sitoniji. Jutros su me vec sacekala 4 ljubazna odgovora. Kao sto sam i ocekivala, cene su povoljnije (neki daju poseban popust za boravak duzi od 5 dana), a mnogi smestaji su vec zauzeti.

Potraga tek pocinje... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kiki, u kom periodu ides i da li su cene nize nego prosle godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Merkamo termin pocetkom jula. Ne znam za proslogodisnje cene, letovali smo preko agencije. Inace, dobila sam ponude za dvokrevetni studio (ili apartman) od 35 do 55 evra dnevno, za period od 5-15. jula, sa tim da se vec od 40 evra mogu naci lepi smestaji sa bazenom, blizu plaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze li mi neko dati neke adrese za bukiranje posto vidim da imate iskustva.Isli bi na Tasos :srce: ili severni deo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

napisi na Google thassos accommodation pa polako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, da podignem ovu temu jer mi treba vasa pomoc.

Pocetkom sledece nedelje putujemo u Grcku na bum (sto bi rekli u podnaslovu teme-smestaj na licu mesta).

Neki pocetni plan je da se smestimo negde na zapadnoj strani Kasandre. Koje mesto bi nam preporucili, a da osim dobre plaze (vidim na slicicama da su o.k.) ima i dodatnih sadrzaja-prodavnice, restorani itd? Ne trazimo neko ludilo (zato i idemo ovde gde je mirnije), ali ne bih volela da za svaki rucak moramo da palimo do Kalitee?

Ancha i ostali, javite se, please...Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sva su mesta slicna... afitos i kalitea su "malo na brdu"tj. treba sici do plaze... ostala mesta su relativno u nivou mora...racunajte po osobi minimum 20e dnevno najam apartmana...svako mesto ima brdo taverni...

Izmenjeno (Nesapancevo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, da podignem ovu temu jer mi treba vasa pomoc.

Pocetkom sledece nedelje putujemo u Grcku na bum (sto bi rekli u podnaslovu teme-smestaj na licu mesta).

Neki pocetni plan je da se smestimo negde na zapadnoj strani Kasandre. Koje mesto bi nam preporucili, a da osim dobre plaze (vidim na slicicama da su o.k.) ima i dodatnih sadrzaja-prodavnice, restorani itd? Ne trazimo neko ludilo (zato i idemo ovde gde je mirnije), ali ne bih volela da za svaki rucak moramo da palimo do Kalitee?

Ancha i ostali, javite se, please...Hvala!

Sta si imala u planu kad si mislila na zapadnu stranu, koje mesto? prosle godine sam bio tamo pa mozda ti i dam neku info

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta si imala u planu kad si mislila na zapadnu stranu, koje mesto? prosle godine sam bio tamo pa mozda ti i dam neku info

Imam trilemu: Siviri, Furka ili Posidi? Jos nismo def.odlucili, samo znam da hocemo na tu stranu, posto smo ovo ostalo na Halkidikiju manje-vise obisli. Ali, uopste nemam predstavu (osim slika sa neta) kako ta mesta izgledaju.

Koja je tvoja preporuka? Najbitnije nam je more i plaza, ali ni ostalo nije za zanemarivanje, znaci da ima i marketa, apoteka, restorana, pekara...Nocni zivot nam nije prioritet, posto imamo malu decu, ali sve ovo ostalo nam je vazno.

Nesto sam svrljala po netu, imam cak i ponudu iz hotela Evridiki, Furka, ali jos nismo nacisto.

Svaka info i preporuka su dobro dosle.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka info i preporuka su dobro dosle.

imas PP...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovu temu bi trebali prosiriti i razviti, jer ce nam ova tema jako biti potrebna posle Nove godine kada nam napokon ukinu vize. Forumasi ajde da kacimo ovde slike s telefonima vila koje na vas ostavile snazan utisak. Evo ja cu prvi da zapocnem. Ove vile nalaze se u Leptokariji na nekih 50-100m od plaze a tu su i telefoni. p.s. Slike su od prosle godine. Ove godine nisam slikao vile samo sto su ove godine lepse. Okrecene su, nekoko blistaju. Pozzz svima.

10995659.jpg

27843879.jpg

55873490.jpg

64275850.jpg

97260668.jpg

95827443.jpg

22414596.jpg

48891726.jpg

23030992.jpg

96328850.jpg

59205330.jpg

86002442.jpg

89169285.jpg

30405478.jpg

52967739.jpg

82350248.jpg

Izmenjeno (Peca72)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

59205330.jpg

Mi smo u ovom apartmanu koji si ti preporučio bili samo na jednu noć (HVALA DRAGOM BOGU).Za ljubaznost ništa ne kažem, ali buka cele noći, pa motoristi koji nisu prestajali-došlo mi je da plačem od muke. Tu smo trebali da se odmorimo pred odlazak na Meteore a ono ispalo da je bolje bilo da smo spavali u kolima nego tu-sigurno bi se više odmorili

Izmenjeno (anastasija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

59205330.jpg

Mi smo u ovom apartmanu koji si ti preporučio bili samo na jednu noć (HVALA DRAGOM BOGU).Za ljubaznost ništa ne kažem, ali buka cele noći, pa motoristi koji nisu prestajali-došlo mi je da plačem od muke. Tu smo trebali da se odmorimo pred odlazak na Meteore a ono ispalo da je bolje bilo da smo spavali u kolima nego tu-sigurno bi se više odmorili

E pa vi ste uzeli apartman bas u centru. Ovi drugi nisu u centru. Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, da podignem ovu temu jer mi treba vasa pomoc.

Pocetkom sledece nedelje putujemo u Grcku na bum (sto bi rekli u podnaslovu teme-smestaj na licu mesta).

Neki pocetni plan je da se smestimo negde na zapadnoj strani Kasandre. Koje mesto bi nam preporucili, a da osim dobre plaze (vidim na slicicama da su o.k.) ima i dodatnih sadrzaja-prodavnice, restorani itd? Ne trazimo neko ludilo (zato i idemo ovde gde je mirnije), ali ne bih volela da za svaki rucak moramo da palimo do Kalitee?

Ancha i ostali, javite se, please...Hvala!

Nea Skioni ako zelite da ne bude buke i da budete blizu svega

Furka ako zelite da pomalo i prosetate

Siviri ako zelite da bude stvarno prijatno

Posidi ako zelite da budete blizu dobrih plaza

Mola Kaliva je nekada bila sjajna ali su je Grci namerno pokvarili

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam trilemu: Siviri, Furka ili Posidi? Jos nismo def.odlucili, samo znam da hocemo na tu stranu, posto smo ovo ostalo na Halkidikiju manje-vise obisli. Ali, uopste nemam predstavu (osim slika sa neta) kako ta mesta izgledaju.

Koja je tvoja preporuka? Najbitnije nam je more i plaza, ali ni ostalo nije za zanemarivanje, znaci da ima i marketa, apoteka, restorana, pekara...Nocni zivot nam nije prioritet, posto imamo malu decu, ali sve ovo ostalo nam je vazno.

Nesto sam svrljala po netu, imam cak i ponudu iz hotela Evridiki, Furka, ali jos nismo nacisto.

Svaka info i preporuka su dobro dosle.

Nea Skioni raj za decu jer nema diskoteka nema voznje kolima 100 na sat

Posidi ima puno kamenja u vodi osim posidi faros i posidi resort plaze ali je potreban auto

Furka ima plazu ali je more cesto prljavo i otvorenije od ostalih mesta. ponekad ima meduza

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka