Анча

Putovanje bez agencije

106 poruka u ovoj temi

Da li mozete da mi kazete neko mesto(a) u delu Kasandre, Sitonije tacnije u korenima prsta.Zelim da idem u sopstvenoj reziji pa bih da mi preporucite!Gledala sam Nea Muodaniu ali citah na forumu da kazu da je lose more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A šta je loše more? Ako ideš kolima, sasvim pristojan hotel bi bio Portes Beach, koji se nalazi između Nea Moudanije i Nea Potidee. More k'o more, hotelska plaža ima i borove koji prave hladovinu, a sada će biti manje turista, pa neće biti gužva. Nea Moudania nema neku plažu u gradu, ali ako ideš u hotel, biraj neki koji je na plaži. Ako ideš kolima, još je i lakše, a nećeš morati da se mnogo voziš.

Postoji i obližnje mesto Nea Potidea, koje gleda na obe strane mora, jer se nalazi u samom korenu prsta. Sa jedne strane mosta je centar mesta, koje nema neke plaže, ali sa druge se nalaze plaže sa kafićima. Udaljenost između ova dva mesta je 5-6 km, a brzo se stiže, jer vožnja nije gradska, već po magistralnom putu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mozete da mi kazete neko mesto(a) u delu Kasandre, Sitonije tacnije u korenima prsta.Zelim da idem u sopstvenoj reziji pa bih da mi preporucite!Gledala sam Nea Muodaniu ali citah na forumu da kazu da je lose more.

Ja sam bio u Nikiti i išli smo u Metamorfozi jednom na kupanje. Kvalitet mora je 1:5 u korist Nikitija a 5km rastojanje. Do Maudanije ima 30km. Mislim da je bolje ići malo diblje na Kasandru ili Sitoniju i na pravi način doživeti čari mora. Nije to veliko rastojanje da biste se razmišljali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

je l vi to idete na "boom" ili..? Ako je tako, sedite u kola i birajte smeštaj "na licinom mestu". Cenjkajte se obavezno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljudi jel neko bio u mestu Mola kaliva na kasandri deluje mi opusteno za pravi odmor.....ajde da cujem neka misljenja. :dance:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

možda to bude destinacija za sledeću godinu..... daj malo da ispipamo stvari.... Mola Kaliva, simpatično

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo tamo godinama.Pola Nea Skoini, pola Mola Kaliva. Ko hoće mir i odmor ide tamo. Ako Vas nešto više zanima ima puno toga i na forumu i u sećanju. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mola kaliva je pravo mesto za oooddddmmmooorrr ...

doduse ja sam zadnji put bio pre 5 godina, ali mislim da se nista drasticno nije promenilo ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ili ja nisam dobro gledao, ili ne postoji tema za Mola Kalivu.

Da li imate neke preporuke za smeštaj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala.

svidja mi se... :D al me nešto kopka ta Abanija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nea flogita ... 8km od nea moudanje ....

pogledajte na forumu opise ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razmisljam da idem u spostvenoj reziji do Soluna avionom, pa odatle negde na Halkidiki, mozda ovaj Poretes Beach u Nea Potidei ili Hanioti ili slicno. Interesuje me ako neko moze da mi kaze kako su povezana ova mesta autobuskim prevozom, pretspotavljam da busevi idu sa KTEL Halkidiki, koliko cesto, da li se mozes osloniti na to, kolika je otprilike cena i neke preporuke. Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi savet. Zaobisao bih agenciju¸ znaci u svojoj reziji kolima.

Kako se trazi smestaj – ides od vile do vile, svratis u kafanu, na autobuskoj stanici ili kako?

Sta je boje, doci ujutru ili i uvece nije problem?

Cujem da treba tempirati dan kad je smena jer onda ima vise mesta.

I na kraju jel svi izdaju na 10 dana ili moze 12 recimo?

Hvala i pozz,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi savet. Zaobisao bih agenciju¸ znaci u svojoj reziji kolima.

Kako se trazi smestaj – ides od vile do vile, svratis u kafanu, na autobuskoj stanici ili kako?

Sta je boje, doci ujutru ili i uvece nije problem?

Cujem da treba tempirati dan kad je smena jer onda ima vise mesta.

I na kraju jel svi izdaju na 10 dana ili moze 12 recimo?

Hvala i pozz,

mene isto zanima sve ovo . ima li nekog sa iskustvom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865597
    Ukupno poruka