nenad miskovic

Kleopatra Gungor hotel

81 poruka u ovoj temi

Spakujte osmeh i optimizam i bice sve ok! :) u kom terminu idete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Devojka i ja idemo 19.07 u Alanju kleopatra gungor nadam se lepom vremenu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da ce biti lepo vreme u julu, mi idemo 25.maja u Gungor, pa iako je predsezona ne razmisljam o mogucnosti ruznog vremena :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su u agenciji nudili Gungor, ali sam izabrala Azak zbog lokacije. Jedva čekam tvoje utiske iz Gungora.

ja sam vec bila prosle godine u Gungoru,nadam se da se nista znacajno nije promenilo :) ali pisem izvestaj kad se vratim :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

decko i ja idemo u Alanju, Kleopatra Gungor preko Argusa i vec po komentarima vidim da smo odlicno izabrali hotel. :) Jedino me zanima vrijeme u periodu od 23.6.-03.7., znam da je tesko predvidjeti ali neki opsti utisak o moru (talasima) i temperaturama mora (da li voda hladna) i vazduha u tom periodu bi mi znacio... Hvala vam :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz jos jednom, moze li majaboki da mi kaze kakva je plaza ispred Kleopatra Gungor Hotela, tj kakav je ulazak u vodu :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Odlican hotel ste izabrali (zvucim kao predstavnik agencije, ali mi smo zaista odusevljeni hotelom!) :) ispred hotela (na 2-3 minuta) je Kleopatrina plaza,koja je pescana, ima deo sa lezaljkama,i deo bez,za one koji vise vole da leze na pesku. Ulaz u vodu je normalan tj plicak koji postepeno prelazi u dubinu..sto se toplote mora tice,prosle godine u predsezoni je bilo toplo, pretpostavljam da ce biti toplo i u vasem terminu, a talasi se ne mogu predvideti, jedino da se nadamo da ih nece biti...nas je prosle godine zakacio samo jedan dan sa ogroooomnim talasima, ostalih dana je bilo ok :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvalaaa puno, mnogo si mi pomogla :) Kazi mi jos samo koliko su prosle godine bile lezaljke i suncobran na tom dijelu plaze? :)

Pozzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili u predsezoni i placali smo cini mi se 3,5 evra. mislim da je u sezoni 4-5, poenta je da se cenjas i da platis za nekoliko dana unapred, onda dobijas jeftinije.. kad se vratim napisacu ovogodisnje cene :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci iz Alanje 16.06 - 25.06. 2015. god.

Putovanje preko Argusa turskom avio kompanijom bilo je odlično.

Argusovi vodiči bili su uslužni i dostupni 24 časova dnevno.

Bili smo u hotelu Kleopatra Gungor. Hotel je sa klasika za sve hotele sa 3 zvezdice. Gosti su pretežno česi, bugari i srbi. Poseduje mali bazen. Restoran je nešto manji nego što bi trebalo da bude pa nekada budu gužve za ručkom i večerom. Svu hranu obezbeđuje vlasnik hotela sa svog poljoprivrednog dobra tako da je sve provereno, kvalitetno i ukusno. Ispred hotela se nalazi prodavnica voća i povrća u kojoj lično radi i prodaje vlasnik hotela i po ceo da ga razvozi na bicikli okolnim hotelima. Retko viđeno da neko sa milionima evra u džepu radi ceo dan kao pomoćni radnik. Doručak je svakog jutra gotovo identičan uz manje izmene ali toga ima toliko da možete da pravite svakog dana drugu kombinaciju. Od suhomesnatog tu su 3 vrste salame zatim par vrsta sira, kačkavalj, 20 tak vrsta džemova, pahuljice i 20 tak vrsta voća. Za ručak su na izboru 2 vrste supa, jedno kuvano jelo sa mesom, posebno neko spremljeno meso i dve vrste priloga najčešće pirinač, krompir i testenina, preko 20 tak vrsta salata, 20 tak vrsta voća i 10 tak vrsta turskih kolača. Sve je ukusno. Za večeru isto tako samo drugi izbor jela. Od pića nude domaće pivo, vino, sokove iz automata, Coca Colu, Fantu i Tonic, 20 tak vrsta čaja, Nes kafu i belu kafu. Sobe su površine oko 35 m. Imaju spavaći deo, dnevni deo, kupatilo i veliku terasu. Nameštaj je skroman. Bila nam je pokvarena klima, reklamirali smo i odmah su nam postavili novu. Sobe se čiste svaki dan, peškire su nam menjali 2 puta a posteljinu sapune i šampon ni jednom. Soba nam je bila okrenuta prema ulici pa se nije moglo spavati do 24 časova kada prestaje muzika u okolinim restoranima. Hotel ima besplatan WiFi u holu i na bazenu, ima i sefove koje izdaje za 2 e na dan. Ukoliko želite da zadržite sobu zadnjeg dana do polaska autobusa doplaćujete 30 e za dvokrevetnu uz to imate i ručak i večeru kao i piće do polaska. Hotel je udaljen 100m od plaže odnosno 200m od mora od koga ga deli samo ulica. Zakup 2 ležaljke i suncobrana za 10 dana je 40 e. Piće na plaži je skupo pa je bolje prošetati se do hotela popiti piće i vratiti se na plažu. Prvi dan more je bilo mirno i kristalno čisto, onda su krenuli talasi a pojavila se i mala prljavština. Temperatura vazduha je bila oko 33c, more je toplo. Vlage sa kojom su nas svi plašili nije bilo.

Zaključak: za onoga ko nije izbirljiv i ne zahteva luksuz ovo je sasvim dobar hotel za ove pare. Ko želi da letuje bez nerviranja i pritužbi onda treba da uplati hotel sa 4 zvezdice a uživanje je obezbeđeno u hotelima sa 5 zvezdica.

Izmenjeno (nixon064)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E supar, hvala na informacijama za hotel kleopatra gungor posto cemo i mi biti u tom hotelu...

Reci mi molim te da li ste isli na neke izlete i kakve su cijene preko argusa za fakultativne, sta imaju u ponudi?

Za doplatu sobe ste dogovarali tamo kad ste dosli?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bio pre dve godine u tom hotelu, a ove godine idemo 23. ali u drugi...ne znam da li te zanima nesto o hotelu ili samo trazis info ko ce tamo jos biti...vrlo je jednostavan (meni je bio ok, zena sokirana :) ) vise deluje kao neka privatna kuca sa starinskim i pomalo kic prostorom u lobiju, deluje kao da si u nekom turskom prostoru od pre par vekova...ali sobe su male, kupatilo narocito ali sve u svemu ok. dobra strana je sto je bas preko puta kleopatrine plaze i sto je na ataturk bulevaru koji setnjom vodi do centra....tako da je dobro pozicioniran...ipak mi smo ove godine uzeli bolji hotel i noviji...ali ako nisi sa porodicom i planiras samo da prespavas i jedes tu, bice super....lepo se provedi....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Utisci iz Alanje 16.06 - 25.06. 2015. god.

Bili smo u hotelu Kleopatra Gungor. 

 

e svakak ti stoji, bili smo tu pre dve godine...jedino si ti bio u apartmanima, s sobe hotelske su u drugom delu zgrade iznad recepcije, i one nisu bas nesto velike, a kupatilo je bas tesno....menjali smo par soba jer u prvom je wc solja malte ne bila u lavabou....nudili su nam te apartmane, ali tamo zato nema zamene posteljine jer je to apartohotel....slazem se da je skroman, ove godine uzimamo sa tri zvezdice, ali je nov hotel i dosta bolje reviews ima...

E supar, hvala na informacijama za hotel kleopatra gungor posto cemo i mi biti u tom hotelu...

Reci mi molim te da li ste isli na neke izlete i kakve su cijene preko argusa za fakultativne, sta imaju u ponudi?

Za doplatu sobe ste dogovarali tamo kad ste dosli?

mi smo dobijali krs sobe, pa smo menjali, ali nisu hteli da nam daju sve dok nije dosao vodic i rekao mi da dam 20e sto su oni odbili, zaboga uvredjeno, ali mi rekli da mogu da ubacim u kasicu na recepciji u znak zahvalnosti, i onda se nova ok soba pojavila :). jedino je bio problem sto se cesto pojavljivala braon voda u kupatilu, a i cesto nije imalo tople vode, video sam skoro na tripadviser da je neko to i slikao, pa ne znam da li se to cesto desava, ja sam mislio da je te godine bilo nesto zbog radova...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

U 7.7.2015. at 19:29, leto2015 je rekao/la:

.ali sobe su male, kupatilo narocito ali sve u svemu ok.

ne znam da li su renovirali hotel izmedju vaseg i mog boravka, ali soba uopste nije bila mala a ni kupatilo.. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kupatilo je bilo malo, ok sobe su ok, možda smo mi samo bili pod utiskom jer je tad trebalo da idemo u tunis gde imate posebno kupatilo, a posebno wc :), a soba je ogromna....u turskoj sobe nisu ogrmone generalno....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka