nenad miskovic

Kleopatra Gungor hotel

81 poruka u ovoj temi

alanya84, a koliko je udaljen taj tunel pri ulazu u Alanju od centra grada? Cisto da steknem utisak koliko ima od moguce lokacije hotela do centra ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

alanya84, a koliko je udaljen taj tunel pri ulazu u Alanju od centra grada? Cisto da steknem utisak koliko ima od moguce lokacije hotela do centra ...

Nesto pre tunela je tabla za Alanju, Mersın... ı , ako se dobro secam, navedeno je 6 km do Alanje.

ovo je ono sto mene buni. Sajt tripadvisor

http://www.tripadvis...st.html#MAPVIEW

Mislim da i ovo nije tacno na mapi. U pitanju je hotel Wien.

http://www.tripadvis...st.html#MAPVIEW

Molim Alanju 84 za misljenje o ovom hotelu?

Kom hhotelu bi dala prednost od ova tri hotela: Wien, Kleopatra Arsi i Arsi?

hvala,

Najmanje, realnıh, zamerkı ıma hotel Wıen. Medjutım, da lı ste pogledalı hotel Büyük ? Pozıtıvne komentare sam cula od ljudı ( nasıh turısta ) kojı su letovalı u njemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam. Pogledacu. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HOTELI Alanja

Ako je neko jos bio u hotelu Kleopatra Gungore u Alanji neka mi napise neke svoje utiske. Za lokaciju znam da je odlicna vise me interesuje kakav je hotel i hrana. Po slikama na sajtu izgleda bas lepo za taj novac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja i suprug smo bili proslog septemra u ovom hotelu.Hotel ima bozanstvenu lokaciju. Hrana je sasavim ok,higijena besprekorna, osoblje ljubazno i uvek na usluzi.Ima tri glavna obroka plus uzina oko 16:30.Hotel poseduje bazen koji se meni licno nije dopao,dosta je u senci,a nije nam ni bio potreban jer je plaza toliko blizu da je prava steta kupati se u njemu pored tako blizu plaze.Pice se sluzi do 23 i niko se nece komentarisati koliko cete se puta vratiti po isto.Moj prvi utisak o izgledu hotela je bio razocaravajuci malo mi bezveze izgleda spolja al sve u nutra ponavljam je ok.Sve sobe imaju klimu ne doplacuje se,mini bar koji se takodje neplaca posebno(naravno prazan je).Kada bih isla u Alanju opet bi u isti hotel.

 

Zaboravila sam da napisem lezaljke i suncobrani se naplacuju nalazi 11 su bili 10 lira za dvoje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tanja, možete li da napišete malo detaljnije o hrani, šta je za doručak, ručak...da li ima dosta onih njihovih začina obzirom da bih išla sa 2 dece...ne znam da li će moći to da jedu...

hvala, pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Majo hrana se dostase bazira na salatama,naravno ima salame,djevreka koji su fantasticni dosta jagnjetine,voca ako hocete nadjite me na fejsu tu imam slika pa mozete videti ima zacina ja nesto nisam primetila da ih je puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pcelice ima suhomesnatog sunka parizer,peciva dosta salata virsle,dzem puter,sirevi dosta zastupljena ovcetina ima i piletine ribe kolaca u izobilju vecera dosta slicna rucku bio je jedan kolac koji je kao nas rafaelo ali se uzasno osecao na loj ja sam ga pljunula ostali su ok uzina je sa dosta grickalica peciva ako zelis pronadji me na fejsu pa mozes videti slike inaceo cenjkanje je obavezno na aerodromu u antaliji pri povratku imas foru za toblerone ako kupis dve treca gratis tako je bilo zadnje dve godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno.....mi već uplatili pa nam ove Vaše informacije dosta znače, pozdrav

Izmenjeno (pčelica Maja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pcelice preko koje agencije ste vi uplatili i koji termin? Mi planiramo sad za nekih 10 tak dana da rezervisemo preko argusa. Nadamo se da ce biti mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko Argusa, 27.06.

inače su mi nahvalili hotel kao za te pare a takva usluga....mislim da nismo pogrešili, ja sam samo bila skeptična po pitanju hrane, ali mi je danas Tanja fino odgovorila kao što iznad možeš da pročitaš, tako da ok....

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Necete pogresiti Kleopatrina plaza je raj

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kleopatra Gungor - lokacija

Mnogi članovi foruma su kao i ja pokušavali da pronadju tačnu lokaciju hotela Kleopatra Gungor u Alanji, mučili se, pa u tome nikako nismo uspevali.

Hoteli u Turskoj često menjaju vlasnika, a istovremeno se promeni i ime hotela. Neki put je ime hotela menja i bez promene vlasnika. Kada budem rekao kako se ranije zvao hotel Kleopatra Gungor, mnogim članovima foruma će sve biti jasno. Hotel se ranije zvao Cleo mare. To je jasno vidljivo i na nemačkom web sajtu koji klikom miša možete otvoriti http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Kleopatra+Guengoer+Hotel-hid_34716.html

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, drugari!

Planiram da uplatim hotel KLEOPATRA GUNGOR preko Argusa od 5. septembra. Malo me nervira sto je cena skoro ista kao u jeku sezone, ali ove godine nemam izbora kad je termin u pitanju, pa hajde.

Vidim da ste pisali o ovom hotelu i da su utisci uglavnom pozitivni.

Posto imam povredjenu nogu i teze idem uz stepenice, zanima me da li taj lift funkcionise ok ili da trazim prizemlje/prvi sprat?

Drugo, vidim da je lokacija odlicna, ali me zanima da li su u blizini ti brodovi koji umeju da nanesu puno prljavstine, to bih volela da izbegnem.

Ako sam dobro zapamtila ono sto sam procitala - uglavnom ste zadovoljni higijenom i cistocom sobe i restorana - molim vas ako imate drugacije iskusto da podelite sa nama.

I samo jos jedno pitanje: znate li koji je avioprevoznik?

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka