nenad miskovic

Kleopatra Gungor hotel

81 poruka u ovoj temi

Vreme je fantasticno malo bilo talasa ali je sve ok

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim po komentarima da je Hotel Kleopatra Gungor dosta solidan za te pare. Da li u blizini postoji, na Kleopatrinoj plaži, slobodni deo gde možeš da zabodeš svoj suncobran ili ukoliko ti treba suncobran, mora da ga iznajmiš.

Holidaycheck mi je dao pogrešnu loikaciju hotela na mapi. Tek sad vidim da je on malo izvan grada. Da li mu je to velika mana?

Izmenjeno (sashadpb)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice slobodnog prostora na Kleopatrinoj plazi,mozes slobodno da bacis pekir,i doneses svoj suncobran.Bar je tako bilo kad smo mi bili,a mislim da nisu nista menjali

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Може слободно да се баци пешкир и свој сунцобран. Плажа је довољно издељена и за то. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

argus je dosta povolhan hotel kleopatra gungor u septembru 2013 je bio 400 eura ol inkluziv sa avio prevozom +avio takse 32 eura preko agencije san lajn hotel je 50 metara od plaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U agenciji su nam preporucili Kleopatra Gungor i Monart City. Prvi je na Kleopatri, drugi na gradskoj plazi. Da nema mozda neko misljenje o ova 2 hotela?

Hvala puno unapred...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kleopatra Gungor je ok hotel.Blizu plaze(50metara).Plaza je fenomenalna lezaljke i suncobrani se placaju. Od centra udaljen oko 1km.ali laganom setnjom i ne ostete a vec ste u centru.Lep provod

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Necete pogresiti u hotelu ima bazen ali mi ga nismo ni koristili jer je plaza toliko blizu da nam bazen nije ni potreban

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

argus je dosta povolhan hotel kleopatra gungor u septembru 2013 je bio 400 eura ol inkluziv sa avio prevozom +avio takse 32 eura preko agencije san lajn hotel je 50 metara od plaze

posto ste bili u hotelu kleopatra gungor mozete li nesto vise o njemu da mi kazete kakvi su utisci i da li ste zadovoljni higijenom, hranom, osobljem? svaka informacija je dobrodosla jer argus ima dosta povoljnu ponudu za njega...

hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene interesuje hotel Kelopatra Gungor. Nema puno utisaka posetilaca na internetu, a na nekim sajtovima se vodi kao hotel sa dve zvezdice. Zvanicna kategorizacija mu je tri zvezdice, moguce da je ranije imao dve... Moze li neko od putnika koji su boravili u njemu da ostavi neki detaljniji opis, mozda i neke slike?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

na nekim mapama ovaj hotel se nalazi skroz na zapadnom kraju Kleopatrine plaze, a na nekim negde na sredini Kleopatrine plaze!

Gde se tacno nalazi ovaj hotel?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Бацила сам поглед на мапу, скроз на западном делу плаже је.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene interesuje hotel Kelopatra Gungor. Nema puno utisaka posetilaca na internetu, a na nekim sajtovima se vodi kao hotel sa dve zvezdice. Zvanicna kategorizacija mu je tri zvezdice, moguce da je ranije imao dve... Moze li neko od putnika koji su boravili u njemu da ostavi neki detaljniji opis, mozda i neke slike?

hotel je ok pristojan hrana dobra i sto je bitno na 50 metara od plaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a gde se tacno nalazi? Da li na krajnjem zapadnim delu Kleopatrine plaze ili negde na sredini?

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ако је судећи по мапи " Saray Mah. Turkmenbası Cad. No:1" , под условом да нема 2 хотела, налази се при улазу у Алању. Не видим на мапи, али требало би да је одмах после тунела који се прође. Међутим, Горгулу Клеопатра хотел је ближе Алањи, мада је и он после луна парка ( што опет не дође као средина туристичког дела плаже ) па је можда ту забуна.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26509
    Ukupno tema
    887866
    Ukupno poruka