Vlada

VRASNA

4853 poruke u ovoj temi

Uplatili smo Nea Vrasnu krajem jula. Čitam vaše komentare i puno su mi pomogli i u okviru ostalih tema. Nadam se da će neko uskoro ići u Nea Vrasnu da nam prenese sveže utiske. Moje pitanje za one koji su bili: da li postoji gradski autobus do Stavrosa i do Soluna? ( za Solun sam čitala da je neko išao u sopsvenoj režiji u septembru i da se vozio nekim djačkim autobusom)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima autobus. To je redovna linija i ima 5-6 polazaka dnevno. Polazi iz Asprovalte, staje blizu Lidla, odlazi do Stavrosa i odatle za Solun. Karta je bila do Stavrosa oko 1,20€. Iz Stavrosa do Soluna cena karte je bila oko 6,50€. To je cena po pravcu. Stanica u Solunu je malo uvučena, pa je najbolje ići do kraja da ne bi posle lutali i tražili stanicu. Bus prolazi pored Zejtinlika, pa ako hoćete da ga obiđete možete tu izaći. Samo zvrcnete vozaču da stane ili idite do kraja pa se vratite. Nije daleko, a saznaćete gde je početna stanica za povratak. Ako hoćete da odete do TC COSMO, imate bus (mislim da je br. 31) kojim idete do kraja, pa tu presednete u bus za COSMO. Ta stanica je preko puta neke velike crkve. Poslednja stanica je baš kod COSMO-a. 

Izmenjeno (ddbgd)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta se sve moze obici iz N.Vrasne busom? Sem Soluna,da li se moze otici do Kavale,citala sam da neke agencije nude i izlet do Tasosa,da li se nude izleti u samoj N.Vrasni u junu? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima raznih izleta: krstarenje uz Atos; Kavala + Amolofi; Kavala + Tasos; Solun... Raspitajte se u nekoj lokalnoj agenciji. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Screenshot_20190517-140630.png

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel krece neko uskoro u prelepu Nea Vrasnu?Mi cemo morati jos malo da sacekamo:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mislimo da im je tada vrh sezone,ne bih da vas obeshrabrimo ali vam nebi preporucili Mariju u to vreme sa bebom evo i slika da vidite koliko je to blizu Marija je odmah iza sanka na slikama je pored ove kuce sto se vidi na slikama iza tendi i sanmka od Kykladesa

 

 

 

11822426_1054243891252831_8743631710916457741_n.jpg

11781600_1054243934586160_1999199769901740348_n.jpg

Ima ta agencija jos vila koje su drugi red a super su i mirno je

Znate li da ovaj kafic radi i u septembru tacnije pocetak septembra rezervisali bi smestaj u vili Mariji kad bi znali da je  kafic zavrsio sezonu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko mоžda ima iskustva sa vilom Ksenia u Nea Vrasni, nalazi se u donjem delu prema Vrasna Paralia, u drugom redu od plaže. Prizemna je kućica.
(ne Xenia Palace već baš Ksenia)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ide neko u Gerakinu 11 jula. Kakva je kuca, zna li neko, radi je Planumturs

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svim forumasima koji uskoro krecu na put zelim prijatan odmor uz lepo vreme. Citala sam ovde o apartmanima ali niko ne pominje vilu Andjela u koju mi idemo pocetkom septembra. Jel neko imao iskustva sa njom? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li je neko bio u vili Thomai?? Utisci? gde je dobra klopa u Nea Vrasni? Giros, pizza??

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Giros je najbolji u Asprovalti, u NV ništa posebno...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, da li je neko bio u vili Thomai?? Utisci? gde je dobra klopa u Nea Vrasni? Giros, pizza??

Ovog momenta bi trebalo da se prvi gosti ove vile preko Elnosa ukrcavaju u autobus ka Srbiji. Verovatno će uskoro biti prvih iskustava Elnosovih gostiju. Inače na Bookingu su recenzije odlične.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplacena Vrasna za period 8 -18 avgust... Apartmani Menelaos ili ti koliko videh tacnije Athanasiadis na google map.Recenzije solidne. Ako je neko bio u tim apartmanima,mogao bi da podeli iskustvo.

Izmenjeno (dilinger)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka