Vlada

VRASNA

4595 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Pozdrav, da li je neko bio u vili Thomai?? Utisci? gde je dobra klopa u Nea Vrasni? Giros, pizza??

Odličan giros je u Poseidonu, kad ides od magistrale prema moru ulicom u kojoj je jet oil pumpa, pa cetvrta ulica desno. Dobar je i restoran Nostos na obali imaju odlicnu musaku, bar je tako bilo kad sam ja poslednji put bio u N.Vrasni a to je bilo 2014-te...

Izmenjeno (cane)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koliko kosta taksi od Vrasne Paralije do Stavrosa i Asprovalte? I da li neko slucajno zna gde je taksi stajaliste u Vrasni?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odličan giros je u Poseidonu, kad ides od magistrale prema moru ulicom u kojoj je jet oil pumpa, pa cetvrta ulica desno. Dobar je i restoran Nostos na obali imaju odlicnu musaku, bar je tako bilo kad sam ja poslednji put bio u N.Vrasni a to je bilo 2014-te...

Hvala..potražićemo ?

Jel krece neko uskoro u prelepu Nea Vrasnu?Mi cemo morati jos malo da sacekamo:D

mi krećemo u četvrtak ???

Giros je najbolji u Asprovalti, u NV ništa posebno...

Hvala

Ovog momenta bi trebalo da se prvi gosti ove vile preko Elnosa ukrcavaju u autobus ka Srbiji. Verovatno će uskoro biti prvih iskustava Elnosovih gostiju. Inače na Bookingu su recenzije odlične.

Hvala

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

BLESICAKV  jedva cekamo vase utiske. Posto krecete za koji dan zelimo vam srecan put i prijatan odmor:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25551
    Ukupno tema
    849460
    Ukupno poruka