Vlada

VRASNA

4581 poruka u ovoj temi

Uplatili smo Nea Vrasnu krajem jula. Čitam vaše komentare i puno su mi pomogli i u okviru ostalih tema. Nadam se da će neko uskoro ići u Nea Vrasnu da nam prenese sveže utiske. Moje pitanje za one koji su bili: da li postoji gradski autobus do Stavrosa i do Soluna? ( za Solun sam čitala da je neko išao u sopsvenoj režiji u septembru i da se vozio nekim djačkim autobusom)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Ima autobus. To je redovna linija i ima 5-6 polazaka dnevno. Polazi iz Asprovalte, staje blizu Lidla, odlazi do Stavrosa i odatle za Solun. Karta je bila do Stavrosa oko 1,20€. Iz Stavrosa do Soluna cena karte je bila oko 6,50€. To je cena po pravcu. Stanica u Solunu je malo uvučena, pa je najbolje ići do kraja da ne bi posle lutali i tražili stanicu. Bus prolazi pored Zejtinlika, pa ako hoćete da ga obiđete možete tu izaći. Samo zvrcnete vozaču da stane ili idite do kraja pa se vratite. Nije daleko, a saznaćete gde je početna stanica za povratak. Ako hoćete da odete do TC COSMO, imate bus (mislim da je br. 31) kojim idete do kraja, pa tu presednete u bus za COSMO. Ta stanica je preko puta neke velike crkve. Poslednja stanica je baš kod COSMO-a. 

Izmenjeno (ddbgd)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala.:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta se sve moze obici iz N.Vrasne busom? Sem Soluna,da li se moze otici do Kavale,citala sam da neke agencije nude i izlet do Tasosa,da li se nude izleti u samoj N.Vrasni u junu? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima raznih izleta: krstarenje uz Atos; Kavala + Amolofi; Kavala + Tasos; Solun... Raspitajte se u nekoj lokalnoj agenciji. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25453
    Ukupno tema
    844868
    Ukupno poruka