seregig

PEFKOHORI

5476 poruka u ovoj temi

Ne rekoh da mi je potreban smestaj za dve osobe, ali kontam da je to taj raspon cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko skoro otisao u pefkohori koliko se putuje busem da li guzva na  granici ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko skoro otisao u pefkohori koliko se putuje busem da li guzva na  granici ?

U odlasku (4. jul) je bilo 5 do 15 minuta po graničnom prelazu. U povratku (18. jul) opet 5 do 15 minuta, osim na srpskom gde se čekalo skoro sat vremena.

Hvala mnogo! Neki ljudi koji su bili na Pefkohoriju kazu da je dosta skuplje. Nadam se da ce nam jos neko dati prvu informaciju direktno iz Grcke :) 

 

Meni je ovo treća godina za redom u Pefkohoriju. Šta je to nadovodno skuplje? Namirnice u samoposluzi isto. Voće isto. Piće na plaži i u kafićima isto. Giros i roštilj isto. :)

Možda im je skuplje nešto u Pefkohoriju nego u nekim drugim mestima u Grčkoj što je oduvek i bilo - npr. u Toroniju je frape na plaži sa ležaljkom 3 evra, a u Pefkohoriju je 3,5 i 4 evra, u Neas Marmarasu je piće u kafiću u centru 2,5 evra, u Pefkohoriju teško možeš naći piće po toj ceni u tom tipu kafića itd. Elem, cene su iste kao prošle godine, bez brige :)

Izmenjeno (AnonymousX)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeli neko bio u vili Hrisa preko Hellena travel agencije u Pefkohoriju?Koji su utisci

Bila sam u vili Hrisa 2009. godine, u četvorokrevertnom apartmanu. Vila se nalazi u ulici koja je paralelna sa šetalištem, mirno je i ne čuje se buka uveče. Bili smo izuzetno zadovoljni smeštajem, gazda je jako ljubazan, mislim da i on stanuje tu, na prvom spratu. Dobra je lokacija jer kad izađete na uličicu koja vodi ka plaži (na uglu je Philoxenia/Beograd bar) izlazite direktno na dok, ako krenete levo blizu su prelepe, prostrane plaže sa kristalno čistom vodom (prema Haniotiju), desno je gradska plaža na kojoj je nenormalna gužva i šetalište, kafići, a blizu su i marketi Masutis i Arvanitidis na magistrali. Nikad ne idem dva puta u isto mesto jer volim da vidim nešto novo, ali ako se opet odlučim za Pefkohori, tražila bih smeštaj u vili Hrisa.

Šaljem vam koordinate vile na google.maps

https://www.google.rs/maps/@39.989732,23.61276,3a,75y,224.04h,94.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNbarrIohThE7C8B5BoiaHw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ,zanima me da li je neko bio do sad ove sezone u vili NIKOS u Pefkohoriju,i ako mozete da mi date neke informacije o samoj vili,jer sam cula da je higijena losa,i da su kradje pojacane u toj vili ?:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u vili Hrisa 2009. godine, u četvorokrevertnom apartmanu. Vila se nalazi u ulici koja je paralelna sa šetalištem, mirno je i ne čuje se buka uveče. Bili smo izuzetno zadovoljni smeštajem, gazda je jako ljubazan, mislim da i on stanuje tu, na prvom spratu. Dobra je lokacija jer kad izađete na uličicu koja vodi ka plaži (na uglu je Philoxenia/Beograd bar) izlazite direktno na dok, ako krenete levo blizu su prelepe, prostrane plaže sa kristalno čistom vodom (prema Haniotiju), desno je gradska plaža na kojoj je nenormalna gužva i šetalište, kafići, a blizu su i marketi Masutis i Arvanitidis na magistrali. Nikad ne idem dva puta u isto mesto jer volim da vidim nešto novo, ali ako se opet odlučim za Pefkohori, tražila bih smeštaj u vili Hrisa.

Šaljem vam koordinate vile na google.maps

https://www.google.rs/maps/@39.989732,23.61276,3a,75y,224.04h,94.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNbarrIohThE7C8B5BoiaHw!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

 Hvala vam puno na odgovoru

zanima me kako je sto se tice parkinga ispred vile posto putujemo svojim autom.Recite mi wi -fi signal jeli dobar u vili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Hvala vam puno na odgovoru

zanima me kako je sto se tice parkinga ispred vile posto putujemo svojim autom.Recite mi wi -fi signal jeli dobar u vili?

Videla sam da gazda parkira u garaži u suterenu, ispod našeg apartmana, ali ne znam da li gosti apartmana mogu da je koriste. Tad kad sam ja bila nije bilo usluge w-fi, ali pretpostavljam da je signal najjači negde u hodniku, na ulazu, na osnovu nekog dosadašnjeg iskustva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko skoro otisao u pefkohori koliko se putuje busem da li guzva na  granici ?

Ja sam putovao 13 sati kad se uzme u obzir onaj jedan sat  zbog vremenske razlike i nije bilo guzve pogotovo kad sam isao 04.07. Vise se puzalo kod skretanja za Mladenovac jer su bili radovi na autoputu. I jos nesto kum mi je na Sitoniji i po njegovim recima jos nije doslo do povecanja cena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao forumasi da li je neko ove god letovao u pefkohori u vili MARIJA MAGDA ?Nigde ne mogu da nadjem neka sveza iskustva sa ovom vilom ...uplatila sam u vili marija magda idem za koji dan pa me zanimaju iskustva sta me ceka vila mi na izgled izgeda skroz ok :) 

 

Ja sam putovao 13 sati kad se uzme u obzir onaj jedan sat  zbog vremenske razlike i nije bilo guzve pogotovo kad sam isao 04.07. Vise se puzalo kod skretanja za Mladenovac jer su bili radovi na autoputu. I jos nesto kum mi je na Sitoniji i po njegovim recima jos nije doslo do povecanja cen

 

hvala puno na informacijama :)

 

Izmenjeno (darija88)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam da gazda parkira u garaži u suterenu, ispod našeg apartmana, ali ne znam da li gosti apartmana mogu da je koriste. Tad kad sam ja bila nije bilo usluge w-fi, ali pretpostavljam da je signal najjači negde u hodniku, na ulazu, na osnovu nekog dosadašnjeg iskustva.

Hvala ti puno puno na pomoci

I sta mi moz jos reci u vezi Pefkohorija i vile Hrisa posto prvi put putujem sa klincima tamo a oni imaju po 14 god

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima skorija lskustva u vili Vatalis. Tamo sam rezervisao termin pocetkom avgusta pa ako neko ima neki komentar ili savet mnogo bi mi znacilo. Hvala....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno puno na pomoci

I sta mi moz jos reci u vezi Pefkohorija i vile Hrisa posto prvi put putujem sa klincima tamo a oni imaju po 14 god

Ja sam išla sa drugaricama, tad smo imale 24-25 godina i najviše su nas zanimali izlasci. Uveče bude dosta ljudi na šetalištu, ima svakakvih džidžabidža.... Možete se raspitati u vezi izleta, pa da odete do Soluna ili na krstarenje po zalivu Toroneos. Ako idete sopstvenim vozilom možete obilaziti okolne plaže koje su fantazija. Ima interesantnih mesta - Kalitea, koja ima prelepu plažu, Afitos - tradicionalno selo, plaže Xenia itd... U međuvremenu se sigurno dosta toga promenilo, verujem da će biti zanimljivih sadržaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drugari, verovatno ste o tome vec pisali ali ne mogu da nadjem pa molim da mi neko prenese utiske o vili Talasa Garden, isla bih preko Tim travela prvi put, hitno mi je uplatila bih vec sutra ako su uredu vila i agencija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija ti je ok, nekoliko puta sam isao preko hjih, to sto pricaju o vili tako je na licu mesta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drugari, verovatno ste o tome vec pisali ali ne mogu da nadjem pa molim da mi neko prenese utiske o vili Talasa Garden, isla bih preko Tim travela prvi put, hitno mi je uplatila bih vec sutra ako su uredu vila i agencija

studija izgledaju bas kao na slici..znaci klasika...imas sve sto je potrebno ali onako malo skromnije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905128
    Ukupno poruka