pcigre

Jeftin avio prevoz do Barselone?

120 poruka u ovoj temi

E hvala puno, tako sam i mislila ali nisam bila sigurna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u martu leteo, takođe, Wizz-om iz Temišvara i evo kakva su moja iskustva:

Karte smo rezervisali krajem novembra,cena povratne karte je bila 50 eura sa svim taksama!!!Doplatili smo 20 eura za prtljag (za ručni prtljag se ne doplaćuje ništa).Ovo je posebno bitno da uradite online,jer ako čekirate prtljag na samom aerodromu može da vas košta i 60-ak eura.

Odradio sam danas sve rezervacije za let iz Temisvara (i kombi prevoz i prtljag o kojem je bilo reci). Jedino sto me buni je deo u rezervaciji u kojem mi spominju da prtljag treba da se rezervise o periodu od 7dana pre leta do tri sata pre leta?! A ja sam danas rezerviao sve to za 1.jun. Cenim da ja nisam to dobro skontao ali ajde da pitam pa da budem siguran.

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pocetkom aprila pocece iz Beograda sa radom i spanski avio prevoznik spain air.

sajt im je http://www.spanair.com a povratna karta Beograd-Barcelona-Beograd kosta 1 eur + takse.. sto otprilike ispadne 90 eur.

Pogledajte na sajtu zavisi od datuma.

[/quote

Ja probala, u pravu si samo mora mnogo ranije da se rezervise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I, ima li uskustava o letenju Spanair-om??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih htela da se transportujem do Cadiza,koji je nedaleko od Sevilje,skroz na jugu Shpanije....ali ne znam kako :(((

pokushavam vec duze vreme da nadjem neshto po netu,ali em nemam pojma da nadjem,em je sve skupo,znachi oko 500 evra mi ispadne sve,kako god da kombinujem,a to mi je mnogo skupo,bukvalno za te pare moze smeshtaj i avion da se nadje....Jel zna neko najbolji nachin da odem do tamo...Inache mislila sam oko 10 jula :////

hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A odakle bi da se transportujes do Cadiza? Od Seville do Cadiza imas vozove. A do Seville pogledaj i vueling.com - spanski low cost.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odradio sam danas sve rezervacije za let iz Temisvara (i kombi prevoz i prtljag o kojem je bilo reci). Jedino sto me buni je deo u rezervaciji u kojem mi spominju da prtljag treba da se rezervise o periodu od 7dana pre leta do tri sata pre leta?! A ja sam danas rezerviao sve to za 1.jun. Cenim da ja nisam to dobro skontao ali ajde da pitam pa da budem siguran.

I ja sam danas odradila rezervacije preko wizzair-a ali bez prtljaga (nisam imala dovoljno para na kartici) rasplakani.jpg

za 22 jul, takodje nisam uzela osiguranje. Sta mislite da li mogu da me zezaju zbog toga na aerodromu, tipa da me nateraju na njihovo (rumunsko) osiguranje, bup 50e ili slicno.

Takodje me buni ista stvar kao i Rsaza, on je bio,valjda se i vratio pa moze da pomogne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u martu leteo Wizz-om na relaciji Temisvar-Barselona,nisam imao osiguranje i niko nam nije ni trazio u Rumuniji,a ni posle u Spaniji...

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam danas odradila rezervacije preko wizzair-a ali bez prtljaga (nisam imala dovoljno para na kartici) rasplakani.jpg

Pa uvek mozes da dodas pare na karticu i naknadno doplatis za dodatni prtljag ^_^

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug i ja smo išli u junu sa dečkom koji često putuje u Rumuniju. Došao je kući po nas, odvezao nas na aerodrom u Temišvar i kad smo se vratili iz Milana sačekao nas i vratio u Bg. Dali smo mu 30 e po osobi (10e po osobi u odnosu na Geu nije za bacanje) . To nam je preporučila drugarica koja često putuje kod dečka u Italiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Decko i ja planiramo da letimo iz Temisvara za Barselonu, pa nas zanima mozes li da nam das kontakt tog decka ako i dalje vozi tako do Temisvara. Hvala.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da vam je trenutno daleko povoljniji Raynair iz Budimpešte za Barselonu nego Wizz iz Temišvara a povratna vozna karta do Budimpešte je 26 eura.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tema bas nije posecena, ali da pitam.

planiram da sredinom septembra putujem za barselonu i malo sam pretrazivala cene avionskih karata i bas sam se iznenadila da ne mogu da nadjem nista jeftinije od 180-200eur, ako bih rezervisala sada...

svaki savet je dobro dosao, hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas Vueling iz Zagreba za Barselonu leti do 16 09 oko 110-120 evra u zavisnosti od termina , ali radi se o kasnim vecernjim letovima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Wizzair leti za Valensiju iz Temišvara, mislim samo u sezoni, par puta nedeljno. Nije sjajna veza, mora da se kombinuje s kopnenim prevozom, ali može da ispadne jeftino.

EDIT: Sad vidim da leti i za Barsu sredom i nedeljom, al za preko 100€ u jednom pravcu u septembru, bez prtljaga, plus Wizzovi standardni skriveni troškovi. Dranje. Al' možda padnu cene...

Eh, gde su lepi dani kad je leteo Spanair, bog da mu dušu prosti...

Izmenjeno (makičak)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka