pcigre

Jeftin avio prevoz do Barselone?

120 poruka u ovoj temi

Planiram ovo leto da idem na turu Barselona-Madrid-Porto-Lisabon. Jel ima neko od vas iskustva sa transferima izmedju gradova?

Najeftinije sto sam nasla iz Beograda do Barselone je preko Vuelinga (stize se posle ponoci) za 150-170e povratna bez prtljaga. Sve preko wizz-a nije isplativo, nema ispod 130e i to iz Budimpeste ili Temisvara.

 

Koje kompanije da pretrazujem za barselona-madrid relaciju, pa onda madrid-porto?

 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno je Ryanair najpovoljniji,jedino što vidim da ne lete između Madrida i Barselone,ali Porto ima vezu sa oba grada.Ryanair može biti rešenje,iz Niša preko Bergama do Španije i Portugala,nažalost nije direktno,bude više letova i čekanja na aerodromu,ali je povoljno,ili preko Temišvara.Da bi se uštedelo bude malo cimanja,dok se uklope svi termini i sve isplanira.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vozovi im idu bas brzo i nisu previse skupi, tako da je mozda doba varijanta napraviti plan avionom do pocetne baze i povratak iz zavrsne.

Pokusajte varijantu wizztoursa da preko njih rezervisete i let i hotel zna da bude dosta povoljnij, inace ako vec nije let iz Bg do Temisvara je 150km, do Nisa 200 sigurno ima neka varijanta jeftinog leta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se cini da je polazak iz Nisa ili Temisvara, Budimpeske veca dara nego mera. Kada bih nasla nesto jako povoljno pa i ajde, ali ne nalazim nista sto bih rekla da je bas povoljno.

Da li postoji neki pretrazivac letova da ukucam samo destinaciju i datum pa da mi izbaci najeftinije opcije?

Fleksibilna sam sa gradovima, gde cu sta cu...

 

Hvala na odgovorima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://matrix.itasoftware.com/

Evo jednog od brojnih pretraživača.Ryanair je izgleda najpovoljniji za sve destinacije,neka me neko demantuje ako grešim.Jedino što u ovom slučaju mora da se preseda u Bergamu i loše je što se prtljag plaća,ali ako imate torbu koja se uklapa u dimenzije 55x40x20 i plus još jednu manju onda putovanja ispadnu baš jeftina.Ja sam iskombinovao Porto i Lisabon za ovo leto,razmišljao sam i o Madridu u okviru ture ali sam odustao.Ići ću i u Barselonu obavezno.

Iz Beograda jedino Vueling ili komercijalne avio kompanije uz presedanje jer nemaju direktne letove za Barselonu,Madri,a mislim ni za Portugal.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 17 sat, ivahlap je rekao/la:

Meni se cini da je polazak iz Nisa ili Temisvara, Budimpeske veca dara nego mera. Kada bih nasla nesto jako povoljno pa i ajde, ali ne nalazim nista sto bih rekla da je bas povoljno.

Da li postoji neki pretrazivac letova da ukucam samo destinaciju i datum pa da mi izbaci najeftinije opcije?

Fleksibilna sam sa gradovima, gde cu sta cu...

 

Hvala na odgovorima :)

Ja sam kupio sada karte Nis-Milano-Barselona, povratna 55e.  Jedino sto ode ceo dan na to. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/10/2017 at 22:35, Leicester je rekao/la:

http://matrix.itasoftware.com/

Evo jednog od brojnih pretraživača.Ryanair je izgleda najpovoljniji za sve destinacije,neka me neko demantuje ako grešim.Jedino što u ovom slučaju mora da se preseda u Bergamu i loše je što se prtljag plaća,ali ako imate torbu koja se uklapa u dimenzije 55x40x20 i plus još jednu manju onda putovanja ispadnu baš jeftina.Ja sam iskombinovao Porto i Lisabon za ovo leto,razmišljao sam i o Madridu u okviru ture ali sam odustao.Ići ću i u Barselonu obavezno.

Iz Beograda jedino Vueling ili komercijalne avio kompanije uz presedanje jer nemaju direktne letove za Barselonu,Madri,a mislim ni za Portugal.

Nasla sam direktan let Beograd-Barselona jedan pravac 50e, i to je najeftinije.

 

Posto ces ici u Lisabon i Porto, kako si iskombinovao? Dokle letis, kako ces ici od jednog do drugog grada?

 

Da, moze preko Ryana za Barselonu, ali slece se u 15:25 u Milano a prvi sledeci je u 22:15. To je bukvalno ceo dan, jos dok dodjem do Nisa. A i za moje datume nema tako povoljno.:ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlično,možeš tako do Barselone.Ako ideš do Porta preporučujem ti Ryanair iz Barselone,vidim da relacija Lisabon-Barselona ne postoji nažalost.Moja tura je Niš-Bergamo-Lisabon-Porto-Bergamo-Niš,ukupno 5 letova za oko 105 € ukupno a plaćao sam i sedišta za 3 leta da bih uradio online check-in mesec dana pre letova.

Pokušaj da osmisliš neku kružnu turu ako želiš u Porto preko Ryanair,ili eventualno istim putem nazad do Beograda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto bi ja rekla kud ces bolje, Easyjet Beograd Zeneva, a od Zeneve ima za Barselonu i svasta drugo od gradova , svaki cas. Gledati i druge kompanije kod kombinovanja/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uspela sam da isplaniram letove za 250e sa prtljagom, mislim da je to ok cena s obzorom na destinacije i mesec jul. Beograd-Barcelona-Madrid-Porto-Lisabon-Beograd

Samo jos i da ih kupim:uraaaa:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vueling je dodao u aprilu 2 leta za Barcelonu iz Beograda i mozete kartu kuputi Bg-Barcelona za 49 evra a povratak vrlo slicno. Naravno, ako trenutno kupite karte, kasnije se cena povecava. To je najpovoljnija opcija za Barcelonu, jer sve druge kombinacije : Temisvar, Budimpesta ili put preko Milana ode ti ceo dan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdravi svima, imam jedno pitanje a mislim da niko to nije pominjao do sada.

Sto se tice Vueling direktnog leta iz Beograda za Barselonu, vidim da svi dolaze posle ponoci pa me zanima kakva je konekcija sa aerodromom i gradom u tim satima? Jel neko ima iskustva sa lica mesta?

Hvala unapred!  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Nocni busevi N16(sa T2) i N17(sa T1), idu na svakih 20-tak minuta od 23.00 do 5.00. Cena je 2.10 eura, prolaze pored Pl.Espanye i idu do Pl. Catalunye.  Treba im 30-35 minuta. Za ove buseve vazi i T10 ako uspes negde kupiti u to vreme.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li radi Rent a car na aerodromu u 1h posle ponoci?

Zanima me posto vueling slece u 00:30:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka