pcigre

Jeftin avio prevoz do Barselone?

120 poruka u ovoj temi

Evo ako nekome znaci informacija (sada ili ubuduce) sinoc sam (1. jun) kupio povratnu preko Vuelinga, BG-BCN-BG, ispalo mi je 225€ sa cekiranim prtljagom.

Datumi su 2.9 i 30.9 i pre nego sto sam kupio kartu ostalo je bilo 4 sedista

Izmenjeno (iRule)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz Temisvara nasao karte wizz om 150eur ,u 6 ujutru ima let ,sto je odlicno, za razliku od svih drugih gde se puno gubi na presedanju.

I to samo 10 dana pre leta.

Izmenjeno (trna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako ide cekiranje kod Vuelinga? Online ili salter?

Putujemo od Rima do Barse Vuelingom i vracamo se Vuelingom za BG.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko isao za Barselonu sredinom oktobra preko Vuelinga? Zanima me da li se u tom periodu popune letovi? Ne bih da se ispalim, narocito jer idem sama i to prvi put avionom. Do sad sam isla kolima. :))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po nekoj logici, svaki njihov let bi trebao biti pun jer jedini lete na toj liniji. Ali to sa sigurnoscu ti niko ne moze reci... Mozda da proveris u nekog agenciji koja prodaje karte...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po nekoj logici, svaki njihov let bi trebao biti pun jer jedini lete na toj liniji. Ali to sa sigurnoscu ti niko ne moze reci... Mozda da proveris u nekog agenciji koja prodaje karte...

Zvala sam njihovu agenciju. Javice ukoliko dodje do neke promene letova, za sada misle da ce biti puni za te datume koji meni odgovaraju. 
Hvala puno. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram sa suprugom u februaru da posetimo Barselonu..Plan je ici iz Budimpeste Ryanair-om, povratna karta sa rucnim prtljagom izadje za nas dvoje oko 100e sto je smesno.. E,sad zanima me prevoz od aerodroma do smestaja koji ce biti verovatno u centru Barselone,ali isto tako planirano sletanje je 22:30 u Barselonu,pa ne znam da li je to kasno za njih i kako tad prevoz funkcionise?Ako moze neko otprilike cene da mi napise za voz,bus,taxi? I jos nesto da li je neko ostavljao auto u Budimpesti na parkingu kod aerodroma? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaš metro sa aerodroma, autobus, kao i lokalnu železnicu. Možeš da biraš u to vreme kako ćeš do centra, Info na:

https://www.tmb.cat/en

Za parking sam pisao na temi Budimpešta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ako nekome znaci informacija (sada ili ubuduce) sinoc sam (1. jun) kupio povratnu preko Vuelinga, BG-BCN-BG, ispalo mi je 225€ sa cekiranim prtljagom.

Datumi su 2.9 i 30.9 i pre nego sto sam kupio kartu ostalo je bilo 4 sedista

Bas sam hteo da pitam ima li direktan jeftin let iz Beograda za Barselonu :)

Hvala ti na informacijama. Zamalo da se odlucim za AirSerbia :( 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je cena i za čerter letove, ništa povoljnije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Put do Barcelone iz Beograda preko Vuelinga ima nekoliko mana a to je što se sleće kasno noću, posle ponoći, kada metro više ne funkcioniše i prinudjeni ste da uzmete taxi, a koliko sam shvatio prosečna cena jedne noćne vožnje do grada bi bila 40-50 EUR; takodje samim tim što tako kasno stižete na odredište ispada i da gubite tu plaćenu prvu noć kad saberete vreme od izlaska sa aerodroma, vožnju taksijem, ulaska u sobu, adrenalin radi, teško zaspati itd... a ujutru valja ustati rano da bi se obilazile turističke znamenitosti :)

Sa druge strane, Wizz air iz Temisvara poleće u 6h ujutru, pa je lako nakon sletanja metroom se prebaciti do željene lokacije ceo prvi dan je dostupan za šetnju; ovde je dodatni trošak kombi na relaciji Bgd-Temisvar-Bgd..... Medjutim, ko se odluči da kupi neku od ponudjenih višednevnih karata za javni prevoz u Barceloni, isplativa je opcija jer je aerodrom "pokriven" takvom vrste karte pa nema dodatnog troška. 

Vezano za višednevnu kartu za javni prevoz, puna preporuka - imate mogučnost da se brzo prebacite autobusom ili metroom, veoma je efikasan i tačan prevoz, pruža mogućnost brzog kretanja kroz grad a i dobro dodje kada se umorite da se provozate busom i razgledate i na taj način... preporuka je da se te višednevne karte kupe online (10% popusta) i na jednostavan način se nakon dolaska u Bcn tako kupljen vaučer na bilo kom automatu za kupovinu karata za prevoz pretvara u pravu kartu

Preporuka i za restorane sa ponudom "all you can eat", mi smo testirali i odlični su: ITAPA, ima ih na 2 mesta u La Rambli, pretpostavljam i u drugim delovima grada... cena je 12.95 EUR, bez pića a neograničeno puta se može sipati hrana...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna kojim autobusom/metroom je najbolje/najlakse stici od aerodroma do Placa de catalunya ? Slecemo na terminal 1 (cini mi se).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Можеш метро-ом L9S до Zona Universitària па онда на L3 до  Placa de cataluny.

Ако не иде овај метро (нисам користио имао сам смештај на западном делу периферије) онда ти је сигурица бус 88 до метро-а L2 или L3.

Fowler75 и даље има тих летова пола сата после поноћи, али има и оних када се у 04.00 долази, тако да се може сачекати први метро или бус и тако добити на целом дану без пропадања прве ноћи. Чак и ја када сам био пре 3 године, дошао сам у хотел увече у 10 сати, увек је касно лет.

Међутим, постоје линије бусева на периферији oзнака L које нису у систему тих вишедневних карата, ми то нисмо знали.  Ми смо били у области Баиш Љобрегат, одличан крај и повољан хотелски смештај, али су сада скочиле цене.

Izmenjeno (Борча Борча)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna kojim autobusom/metroom je najbolje/najlakse stici od aerodroma do Placa de catalunya ? Slecemo na terminal 1 (cini mi se).

Mi smo Aerobusom (A1) isli direktno sa terminala 1 (gde izadjete kada prodjete pasosku kontrolu itd) do Placa de cataluny. Mislim da je tako definitivno i najlakse.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877678
    Ukupno poruka