zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Društvo, forumaši kako ste ? :-) Idem sa društvom sutra na Lefkadu, najverovatnije u Agios Nikitas, idemo na bum sopstvenim prevozom bez rezervisanog smeštaja. Ako neko ima neki predlog molio bih da mi preporuči. Uzeli bi smo dve dvokrevetne sobe ili jedan apartman sa dve dvokrevetne sobe i zajedničkim kpatilom i kuhinjom. Planirali smo da platimo max 10e za dan po osobi što bi značilo 40e dnevno za apartman ili za dvokrevetnu 20e dnevno. Nisam još pisao ništa na temu Lefkade jer mi je ovo prvi put da odlazi tamo ali kada se vratim sigurno hoću kao što je to bio slučaj sa Krfom kada sam nadam se mnogima pomogao. Što se tiče smeštaja nismo mnogo zahtevni ali neka granica ukusa ipak postoji. Eto nadam se da neko ima neki ok predlog i da će te nam pomoći a ukoliko se to i ne dogodi siguran sam da ćemo se svakako snaći, nije prvi put ;-) Posle prošlogodišnjeg mučenja i traženja smeštaja na bum u devet različitih Španskih i Francuskih mesta naći smeštaj u Grčkoj je lakše nego pojesti giros :-D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo boravili u Elena rooms.60m.od plaze u samom mestu,pa pitaj za cenu.Verovatno je da su sada snizili cene.Mi smo u Julu placali trokrevetnu 52evra,trazio je i 60,ali spustio

Imas njihov sajt,samo ukucaj Elena rooms

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Društvo, forumaši kako ste ? :-) Idem sa društvom sutra na Lefkadu, najverovatnije u Agios Nikitas, idemo na bum sopstvenim prevozom bez rezervisanog smeštaja. Ako neko ima neki predlog molio bih da mi preporuči. Uzeli bi smo dve dvokrevetne sobe ili jedan apartman sa dve dvokrevetne sobe i zajedničkim kpatilom i kuhinjom. Planirali smo da platimo max 10e za dan po osobi što bi značilo 40e dnevno za apartman ili za dvokrevetnu 20e dnevno. Nisam još pisao ništa na temu Lefkade jer mi je ovo prvi put da odlazi tamo ali kada se vratim sigurno hoću kao što je to bio slučaj sa Krfom kada sam nadam se mnogima pomogao. Što se tiče smeštaja nismo mnogo zahtevni ali neka granica ukusa ipak postoji. Eto nadam se da neko ima neki ok predlog i da će te nam pomoći a ukoliko se to i ne dogodi siguran sam da ćemo se svakako snaći, nije prvi put ;-) Posle prošlogodišnjeg mučenja i traženja smeštaja na bum u devet različitih Španskih i Francuskih mesta naći smeštaj u Grčkoj je lakše nego pojesti giros :-D

idite u Elenaki, mi se vratili juče, tako da su dva trokrevetna aparatmana slobodna, a cene bi vam bile i manje od ovih koje si naveo. 200m od mora, gledaš na more sa terase, a najbolje je sto imaš privatnost kao da si sam. I gazda, Agelos, je car i na usluzi je za sve.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Društvo, da li direktno iz Ag. Nikitasa ima izlet brodićem do plaža ili mora da se ide do nekog drugog mesta? I ako neko zna, kako stoje stvari po tom pitanju van glavne sezone (druga polovina septembra)?

E, da, da li neko ima iskustvo sa agencijom Sole Azur?

Izmenjeno (Jasminas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iz agios nikitasa ima brodic samo do plaze milos. izlet brodicem do egremnija ili porto katcikija izkljucivo iz nidrija. mi smo bili u prvi polovini septembra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, znači mora ujturu kolima do Nidrija pa odatle na brodić.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da...Koliko se secam oko 9 krecu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u nidriu imate agenciju borselino...forumasi tvrde da ima najbolju ponudu izleta..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam interesantnu ideju da sledeću godinu provedem na sledeći način:

Pet dana u ANikitosu, zatim pet dana na Peloponezu i na kraju pet dana negde na obali Egeja,

lma li nekoga  ko je već to radio?

Rezervisao u !booking-u preko Mitosa izašlo bi oko 1500 za dvoje.

Interesuju me mišljenjaljudi koji su, eto tako šarali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1500 samo za smestaj ili?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa, kao doručkom, što i ne smatram za neku pogodnost, jb leba i pekmeza,  a za dve osobe.

U pitanju je period od 15 jula do 15 augusta.

Da li je to ok?

Moj prevoz naravno.

Da, u pitanju su hoteli sa 3*, ne apartmani.

Izmenjeno (leviathan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pet dana u ANikitosu, zatim pet dana na Peloponezu i na kraju pet dana negde na obali Egeja,

 

 

U pitanju je period od 15 jula do 15 augusta.

 

15 dana ili mesec dana?

Ili 15 dana u periodu od 15jula do 15 avgusta

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

15 u tom periodu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo je to, 1500 e samo za smestaj za vas dvoje sa doruckom..

Batali agencije,mislim da ako se potrudis moze se naci smestaj za 15 dana za duplo manje para...

Za 15 dana x 50e po danu je 750e

Ovo je sasvim realna i dobra cena za vas dvoje za taj period..nema dorucka ali kao sto si rekao , kakav pekmez ,leba i salame...

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka