Troskot

Shopping u Sofiji

115 poruka u ovoj temi

Zdravo svima!

Ja idem u subotu u Sofiju organizovano preko agencije u shopping turu. Javljam se sa detaljnim izvestajem. Plan je da odemo u The Mall pa onda u Lidl i na kraju ako stignemo u Ikeu..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je bilo?Odakle ste krenuli?Koja je cena šoping ture?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko bio skoro u Sofiji u shoping? Zanima me ako je bio recimo u TC Serdika ako je posetio LC Waikiki, kakve su cene. Da li je koa kod nas ili mozda jeftinije? I u metrou da li vazi nasa kartica ili ne (verovatno ne )? I da li se moze kupiti dnevna ili vec kako?

Izmenjeno (lavoazije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2/22/2016 at 10:52, Kika5452 je rekao/la:

 

Ja idem u subotu u Sofiju organizovano preko agencije u shopping turu. Javljam se sa detaljnim izvestajem. 

i mene ovo zanima kako je bilo

Izmenjeno (Boba i Sloba)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, lavoazije je rekao/la:

Jel neko bio skoro u Sofiji u shoping? Zanima me ako je bio recimo u TC Serdika ako je posetio LC Waikiki, kakve su cene. Da li je koa kod nas ili mozda jeftinije? I u metrou da li vazi nasa kartica ili ne (verovatno ne )? I da li se moze kupiti dnevna ili vec kako?

Bili smo u Serdici 24. jula. Krenula su velika sniženja, pa vredi svratiti. Npr. u radnji Paul and bear ženske farmerke su 15 leva (7,5 evra). Prodavnica obuće Tendenz ima na sniženju sandale od 9 do 15 leva, a kožne 49 leva. U Waikikiju imaju recimo muške farmerke za 20 leva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@lavoazije 

Waikiki imaš otvoren u Bg i u Nišu ... a cene su ti iste ili tu negde kao u Serdici u Sofiji išo sam u Sofiju i u Niški veruj mi više ne isplati se ići u Sofiju zbog Waikikija .... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam za ove kod nas. Nego sam mislio da nije mozda jeftinije tamo. Kod nas je uglavnom sve skuplje. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 5.8.2016. at 22:21, Boba i Sloba je rekao/la:

i mene ovo zanima kako je bilo

Ok je tura, samo sto su nas na granici mnogo zadrzali.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Kika5452...preko koje agencije ste isli i koja je cena bila /pretpostavka da ste iz Beograda/.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sutra bih otisla sa porodicom na izlet u Sofiju, ali bih izbegla trzne centre. Prosetali bismo se po centru grada, pa me zanima sta je zanimljivo za razgledanje, ima li  neka ulica sa radnjama kojih ima po molovima, cisto da bacim pogled i ima li starbucks negde u gradu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas u centru bulevar Vitosa, ima dosta radnji tipa HM, Berska...

Kislim da ima i Starbucks ili Costa Cafe.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno! Bas se radujem sto idem u grad, nekoliko puta sam svracala posle zimovanja ali samo u trzne centre...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo bi da 17.12. idem u Sofiju, u planu je i poseta tc The Mall, zna li neko mozda kakva je situacija sa cenama u tom periodu? I moze li neka preporuka za radnje sa povoljnijim cenama, garderoba, obuca...? Hvala unapred! :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da je tema slabo aktivna, ali i mene zanima izlet u Sofiji. Kako sam iz Nisa, Sofija mi je na 150 km ili sat i po voznje i 20-tak e goriva. Interesuje me pre svega siguran parking za vozilo i neko setaliste kao u Nisu pobedina ili u Bg Kneza Mihajla. Neki parkic za decu i tako. Da kvalitetno provedemo dan. Para nemam za soping, ali bih neki TC u blizini posetio. Kolima idem pa mogu da biram gde cu. 

S' obzirom da BG nije nesto atraktivna destinacija ovde na forumu, ako neko ima neki link da prosledi nekog setalista ili parka...

 

 

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka