Troskot

Shopping u Sofiji

115 poruka u ovoj temi

Nisam nešto puno kupovao,uzeo sam majicu Tom Tailor za 14lv i S.Oliver za 19lv .Umbro patike za fudbal su 39.95lv sa ili bez plastičnih krampona,po istoj ceni.U Intersportu su povoljne Etirel ski jakne,ispod 50€ su,ne sećam se tačno.Telefon Samsung Galaxy S3 je 390lv u Tehnomarketu,čini mi se da se tako zove ogromna radnja sa tehnikom.Cene su manje-više kao kod nas,nisam išao u Metro a treba i tamo svakako otići i sigurno je jeftiniji od molova.Od hrane su im jeftine Magi supe,u Pikadiliju su 0.95lv.E da,ima dobrih zimskih jakni u The Mall po povoljnim cenama i sigurno će do kraja zime biti još sniženja zimske garderobe.Obuća Bata je tamo verovatno jeftinija nego kod nas,gledao sam nasumično neke cene i delovale su mi povoljno.

Izmenjeno (zakynthos_2014)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram vikend u Sofiji, 14/15.februar, da li neko mozda ima preporuku da hotel/hostel u centru i da li imate informaciju o snizenjima u februaru, da li ih uopste ima ili vec izbacene nove kolekcije? Posetili bismo nekoliko molova, pa koji preporucujete, da ne gubimo vreme na sve, vec da se odlucimo ya one sa najboljom ponudom ili preporukom. Bilo kakva informacija za taj period bice mi od koristi. Hvala, pozdrav

bio sam prosle godine u tom periodu,bez prenocista, i bilo je interesantnih stvari na snizenjima, samo treba malo da se luta a i strca je potrebna da se naidje na odgovarajucu stvar. vredi otici u tom periodu, mnogo povoljnijih stvari ima nego kod nas
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gledao sam u nedelju SAT i prikazali su da u Bansko recimo u menjacnici mozete da zamenite dinare za LEVe (dobio je 15leva za 1000din). Jel psotoje takve menjacnice i u Sofiji gde menjaju dinare za leve.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi, da li mi neko moze reci kada krecu veca letnja snizenja po molovima u Sofiji, hocu vec sada da bukiram smestaj na par dana, a nisam sigurna za termin...rekla bih polovinom avgusta, ali da li je tako? Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letnja rasprodaja u Bugarskoj krece vec u julu, u avgustu su najveca sbjizenja - do 70%, ali malo robe ostane na rasprodaji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam bila skoro u Bugarskoj. Da li neko može da mi kaže koji šoping centar da posetim za kupovinu odeće i obuće za matursko veče? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna radno vreme radnji u Sofiji, za vikend, tj za katolicki Uskrs ??

Da li se mozda u subotu radi skraceno ??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Бугарска не слави католички Ускрс. Претпостављам продавнице ће радити нормално.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru ,

rezervacija smestaja potvrdjena ...ocekujemo suncano vreme u Sofiji :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad se vratiš, molim te na temi Sofija opiši i oceni smeštaj.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NancyFancy,mozes li videti radno vreme radnji za sledeci vikend?Ja planiram da idem u petak 10.04. pa me interesuje.Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Само једна напомена, дани од 10 до 13 априла су званични празници и нерадни дани. Нажалост, не знам како ће радити продавнице.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nigde nema istaknutog radnog vremena za praznike,

na zalost nema ni nekog uskrsnjeg snizenja, ima clearance zimske kolekcije , nesto malo decije dug rukav bluzice ...

nisam se nesto specijalno ovajdila :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, nova sam na forumu. Interesuje me da li ima uskrsnjih snizenja u Sofiji i kada pocinju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905079
    Ukupno poruka