bracconii

Prevoz autobusom iz Srbije do Alanje

58 poruka u ovoj temi

Ne mogu da zaključim da li je tih 160 E po osobi ili je to cena tamo i nazad za dve osobe? Izvini, ali nisi precizirao, mada je logično da je po osobi, ali treba staviti do znanja potencijalnim putnicima,

Izmenjeno (karakondžula)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po osobi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle, 160 + 130 =290. Sjajno. Da dodam još 130 na hotel u sezoni, u smislu da zbog dece treba da se vratimo do 01.09. dođe mu na ono što je Argus nudio letos. Hvala na informacijama i želim da se konačno ostvari "ALANJA BUS". Treba non-stop ukazivati na činjenicu da je put do Alanje duži samo za dva sata u odnosu na Marmaris ili Kušadasi. Videćemo šta će biti sledeće godine.

Izmenjeno (karakondžula)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svaka cast za organizaciju i ovakav odlazak u alanju.to je nacin na koji ja najvise volim da putujem i drago mi je kad cujem da ima jos slicnih meni :) isao sam ja tako na krit,u sloveniju...sve se moze kad se hoce.mozda je pre 20 godina to bilo teze izvodljivo ali sve je lakse sada kada imamo internet i mozemo da pronadjemo sami prevoz,smestaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala uroše

U potpunosti se slažem sa tobom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i jos jedna vrlo bitna stvar.vi ste put platili 160 evra do alanje ali realno je to put do alanje,sofije i carigrada.za 3 posebna odlaska bi put izasao mnogo vise tako da je ovo pun pogodak...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast za organizaciju. Fenomenalnu turu ste napravili! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@koldar reci mi kako ste bukirali smestaj u instambulu i koliko je on kostao, moja ideja za sledecu god je beograd-ankara 5 dana zadrzavanje pa alanja 10 dana instambul 5 pa kuci... isli bi kolima....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

spas evo da se umešam sa par saveta. Što se tiče bukiranja hotela po Turskoj, pri tom ne mislim na ove na moru gde ljudi letuju, već na hotele po unutrašnjosti, ja nikada nisam ništa unapred rezervisao već sam na licu mesta pronalazio smeštaj bez problema. U tom slučaju prednost je što možete dosta jeftinije naći smeštaj. Meni lično kod smeštaja je bitno jedino da je na dobroj lokaciji i da je što jeftiniji. Takvi jeftini hoteli često nemaju mogućnost on line bukiranja. Takođe cenkanje je obavezno i ne obraćajte pažnju na istaknute cene soba na recepciji ili sajtu, pošto su često, ukoliko imaju praznih soba, spremni da baš spuste cenu. Čitav niz hotela sa relativno prihvatljivim cenama u Ankari se nalaze u ulici iznad stanice metroa Ulus. Ne znam napamet naziv ulice, ali ako te zanima lako ću pronaći. Kraj nije baš najreprezentativniji, ali mislim da je tu smeštaj najjeftiniji, a u strogom centru je. Mislim da je i 5 dana za Ankaru mnogo, po meni maksimum 3 dana.

Što se tiče tvog plana imam jednu sugestiju. Ja izbegavam kad idem kolima da se zaglavljujem u tako velikim gradovima kao što su Ankara i istanbul. Prvo to su gradovi u koje je vrlo lako i jeftino stići na bilo koji način busom, vozom, avionom. Zatim u oba grada je gradski prevoz perfektno rešen i tamo ti ne trebaju kola. Samo ćeš bez razloga plaćati parking, ili biti primoran da juriš skuplje hotele sa garažom itd. Po meni kad čovek ide kolima treba da obiđe mesta do kojih je ili komplikovano, ili skupo doći bez sopstvenog prevoza. Predložio bih vam da recimo u vaš plan ubacite Kapadokiju, koja je fenomenalna, a kola će vam tamo dobro doći. Pozdrav i nadam se da će te realizovati ovo putovanje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prvo sto se kola tice, ne bih ni ja kolima, ali mm ne bi bez kola i onda kada je 1:1 kako sam nadglasana nije mi jasno ali je tako....

u ankari cemo biti kod kumova koji ce ziveti tamo narednih 4-5god i sa njima bi na more, a povratak mozemo da konbinujemo kako nam odgovara... moja ideja je bila avion do ankare, kumovim kolima na more i nazad avion nazad, ali kao sto rekoh nadglasana sam, pa kad je vec tako, gledam da obidjem jos nesto i da "skratim" put...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@koldar reci mi kako ste bukirali smestaj u instambulu i koliko je on kostao, moja ideja za sledecu god je beograd-ankara 5 dana zadrzavanje pa alanja 10 dana instambul 5 pa kuci... isli bi kolima....

Mi smo bukirali smeštaj u Istanbulu preko "booking.com"-a. Za 4 noći, 180e, noćenje sa doručkom, za dve osobe, hotel 3*, u periodu kada su hoteli dosta skupi, od 31.8. - 4.9. Hotel nam je bio pored želj. st. Zapravo ja sam i hteo da nam hotel bude negde između želj.st. i parka Gulhan. Po meni ovo je jedna od najboljih lokacija i Istanbulu. Sve najpoznatije znamenitosti su na dohvat ruke, kao i Eminonu autobuska i brodska stanica.

Sve u svemu, ako želiš dobro pozicionaran hotel u Istanbulu, tu jednostavno nema mesta kolima. Kola će biti samo problem. Nemoj zaboraviti da je gorivo u Turskoj vrlo skupo. E sad, ako vas ide na pr. četvoro, oda mozda i ima neke računice, jer 4 autobuske karte ili 4 avionske karte........pa to i košta. Ali opet kažem, ako vas ide više, možda i ima nekog smisla. S druge strane, odlazak kolima otvara probleme vezane za parkiranje u urbanim sredinama kao što su Istanbul i Ankara, pa može da bude i problematično u samoj Alanji, sve zavisi gde ste smešteni. Ako ste na periferiji Alanje, onda je još o.k., ali ako ste gradu, gde su hoteli jedno do drugog, a uličice uzane.......

Odlazak u Kapadokiju je pun pogodak. Ako ikako možete nemojte ovo propustiti. Makar i skratili boravak u Ankari, ili produžili godišnji, ali nemojte ovo propustiti. Mi smo bili u Kapadokiji na trodnevnom izletu. Najbolji izlet od svih ponuđenih. Apsolutno BEST!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kao sto rekoh, kumovi ce mi tamo zifveti godinama, pa bice vremena da na razne nacine odemo, ali za prvo putovanje je predvidjeno autom, a mislim da je to i najjeftinije iako nas de dvoje, lepo vaspitan auto ne trosi puno :)

sada cu malo da pogledam kartu, uopste ne mora sada instambul, mozda bude nekom drugom prilikom, a sada usvojim ideju o Kapadokiju, a mozda se neko seti i jos necega sto se moze uvrstiti u rutu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo leto smo se odlucili za Alanju, prvi put Turska. preko Argusa, avionom. sto se same procedure tice nema tu mnogo komplikacija, na nasem aerodromu smo dobili karte i vaucere, let do antalije je bio prijatan, tamo kada smo sleteli, prilicno je bilo malo konfuzno. Vrucina, cekanje torbi se oduzilo. po izlasku sa aerodroma cekali su vodici ispred svake agencije i autobus. put do Alanje sat i 40 min. Autobus sa slabom klimom, i jos gorim vodicem. Naravno vodic Argusa Marko Mladenovic uzas od coveka. Punih sat vremena nas je davio uzasnom pricom o Turskoj, turcima. Jednostavno imala sam osecaj kao da sam dosla u pakao. I bas tu u tom autobusu pokajala sam se i pitala sta ti je trebalo da dodjes u Tursku, pitala sam se sta li me ceka ovde. jer jednostavno covek je pricao sve najgore, o kradjama dokumenata, novca, o Turcima kao jako napadnim ljudima, da ne smemo setati sami posebno zene, haos ne zelim ni da se secam stvari koje je taj covek napricao, i koje su turci i sama Alanja demantovali kod mene jako brzo. jedan divan grad, divni ljudi, gostoprimivi. Ranac sa novcanikom sam zaboravila u hotelu u restoramu, ceo dan i nasla sam ga na recepciji, ni lira nije nedostajala. ali naravno poentu "pljuvanja' po Turcima shvatili smo odmah po dolasku u hotel, jer tamo nije bilo mesta, samo za troje a trebalo je smestiti 14 ljudi. dva dana smo dobili drugi hotel. Argus i taj vodic je odmah okrivio Turke, da to je kod njih cesto i tako neke price. sa menadzerom hotela nije dao ni da se prica. navodno samo trica turski. medjutim kako su dani prolazili i mi razgovarali sa menadzerom koji prica engleski, i koji je objasnio situaciju, i naravno veliku odgovornost za ta dva dana snosi agrus. menadzer je bio jako usluzan, i ako nije kriv hotel dao nam je besplatne lezajke 10 dana, wifi i sef takodje svih 10 dana, kao i veceru. a vodic argusa se nije pojavljivao svih tih 10 dana. samo na dan polaska eto da nas stavi u autobus. inace Alanju preporucujem svima. grcku sam obisla i malo je mesta gde bi se ponovo vratila ali Alanja je definitifno mesto koje ce me ponovo videti

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka