bracconii

Prevoz autobusom iz Srbije do Alanje

58 poruka u ovoj temi

Da, meni je Viamichelin dao put preko Ankare, sto je duzi put.

Ako je preko Isparte, onda je duzina puta po Viamichelin-u

1790 km, od Beograda do Alanje.

Videcemo kad ode prva tura :)

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U 14.4.2012. at 8:43, bogalinacsrk@gmail.com je rekao/la:

Ima li neko predstavu šta to znači kada na Argusovom sajtu pod "Alanja Bus" za pojedine Hotele te ima mesta, te nema, pa onda opet ima, pa nema, a sad ima za sve? 

Ja sam dosla na forum da vidim preporuke za hotele i odusevim se na ove vase komentare da ima i busom Alanja. Ne znam kako nisam videla na sajtu. Mnoooogo se plasim letenja avionom, pa sto da sebi upropastim odmor u razmisljanju kako cu nazad. :)

Htela sam da pitam za koji ste termin uplatili? Mi bismo 13.juna pa cisto da vidim ima li jos zainteresovanih za taj termin da ne ostanemo bez letovanja tamo negde 10.juna.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo pre skoro dve nedelje uplatili za 10.7. i samo ti mogu reci da prva dva izbora hotela vec nisu imala mesta, pa smo treci morali da trazimo ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala je bogu da ima zainteresovanih za ˝Alanja bus˝ varijantu. Jedinstvena prilika da se ode tamo, jeftinije je pre svega,a i za one koji ne vole da lete avionom. Samo da se nakupi dovoljan broj ljudi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo hteli u maju ili junu na more, pa smo gledali Egipat ili Tunis ali nesto mi se tamo ne ide, a i avion mi je veliki problem. Onda smo poceli da razmatramo Tursku jer se nadamo da tamo opusteno moze da se kupa u junu, jedino nas plasi hrana. :) Bila sam u Kusadasiju i stvarno je bila ocajna. Imali smo dorucak i veceru ali smo uvek morali nesto da kupimo jer je to stvano bilo ocajno. Bio je hotel sa 3 zvezdice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zavisi od hotela definitivno, a ja lično gledam cenu. Mada mi se u Kušadasiju desilo da je jedne godine bila super klopa, a sledeće u istom hotelu, u istoj smeni - mnogo, mnogo lošija. Sigurno je bolja hrana u hotelu na PP nego u ALL Inc. ukoluko je ista lokacija, kategorija i pre svega CENA. U to sam se uverio u Marmarisu, jer to besplatno piće mora da ide na uštrp nečega, a to je uglavnom hrana. Uostalom, ima dosta stranih foruma i o svakom hotelu se može ponešto saznati. Koliko god da su ti komentari subjektivni ipak su korisni na neki način.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam pitanje za sve vas, i bicu jako zahvalna ako mi neko pomogne. Interesuje me Alanja, busom, preko Argusa. Pa me zanima da li bilo koji od tih Argusovih hotela u okviru all usluge ima plazu koja se ne placa?

Hvala!

P.S. nisam nikada bila u Alanji!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze opusteno da se kupa u junu. Vec sada ıma dosta kupaca.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ne bi bilo neke zabune: Uplatio sam smenu 15.08.2012. Interesuje me samo jedna stvar, a to je da li će biti bar jedan bus za taj termin. Od Argusa neću dobiti informaciju sve do par dana pred put. i bilo bi zanimljivo da, nekako, putem ovog sajta, probamo da provalimo da li će biti: PUTUJEMO LI ili NE? Bilo bi besmisleno da dobijem informaciju o otkazu putovanja par dana pred polazak. Uplatio sam hotel MIRAY, a vidim da mesta ima. Izbor smene napravio sam tako što je, em kraj augusta gde temperatura polako pada a voda je topla, a i kraj je olimpijade. Povratak je taman za škosku godinu. E pa sad, ako sam se zeznuo, onda ko me....

Izmenjeno (bogalinacsrk@gmail.com)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam juce bila u jednoj agenciji koja prodaje Argusove aranzmane. Raspitivala sam se za Alanju busom i dobila informaciju da za prvi termin jos niko nije uplatio :( a mi smo to hteli. Za dugi samo dvoje, dok za jul ima vise koji su uplatili, tako da verujem da ce jul i avgust sigurno biti realizovani.

Zelim vam lep provod a mi moramo da trazimo nesto drugo. Smrc!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaš kako je, ovo je probna varijanta, ništa živo se ne zna, Daj bože da zaživi, a svako je ogranićen na neki način, Ja na primer moram da idem ili u julu ili u augustu, a nisam prosvetni radnik. Ukoliko si prinuđen-(Sladja?)-a da ideš baš početkom sezone a nisi načisto kao u ovom slučaju, preporučujem Marmaris. I tamo je sjajno, i naravno treba ići što južnije u tom terminu. Na kraju krajeva, Marmaris je na paraleli Tunisa i Gibraltara (Costa del Sol- Malaga), a tamo je uvek toplo u to doba. Srećno!!!

Izmenjeno (bogalinacsrk@gmail.com)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam informisana iz Argusovih uslova putovanja, ako dodje do toga da se za aranzman nije prijavio dovoljan broj putnika organizator najkasnije 5 dana pred put mora putniku da javi i najkasnije u roku od 8 dana da mu vrati novac ili da mu ponudi zamenu koju putnik moze u roku od 24h da prihvati ili odbije.. U slucaju da se za nas termin 10.7. ne prijavi dovoljan broj putnika iskreno se nadam da ce nam ponuditi neku alternativu, jer stvarno nije fer da uplatis letovanje jos u martu i da ostanes bez njega u sred sezone kada su cene itekako vece, a ponuda manja..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Minimum je trideset putnika, ne mogu da verujem da se neće sakupiti bar toliko.

Na žalost, upravo sam obavešten da je stopirana cela Argusova ponuda BUS ALANJA.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa kako se ponasaju oni koji prodaju aranzmane, nije ni cudo. Mada je devojka bila jako ljubazna kasnije u razgovoru sa nama, na pocetku nam je odmah rekla: "U Alanju autobusom? Pa, znate li vi koliko je to daleko?" I ona sve komentari u stilu: "Pa, bolje je avionom, mnogo lakse,... " Kao da mi to ne znamo. Ali osim sto je mnogo jeftinije, ja u avion opet mogu da sednem samo ako krenem nekad u Juznu Ameriku. :)

Inace, ispostavilo se da je ona isla u Ljoret busom ali da nije znala da je skoro ista udaljenost do Alanje. U Alanju je isla avionom pa je i nama toplo preporucila.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bar su na vreme javili javili da je aranžman otkazan, što je za pohvalu, pa će se naći nešto. Nagovaram ženu da idemo avionom, ali neće ni da čuje. Sada samo još da smislim gde BUSOM.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887858
    Ukupno poruka