ibi

Najveci trzni centri u Austriji - sve o shoppingu

265 poruka u ovoj temi

Da li neko zna kada su tacno popusti oko Bozica i Nove godine? Odnosno kada pocinju i dokle traju? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 10. decembra koliko znam. Najbolje je ici preko katolickog Bozica jer je nakon toga uglavnom probrano.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kod ljudi koji cesto putu izgubi se vrlo brzo zelja za posetama TC a  i izgubi se smisao kad ustanovic da sve te krpice manje-vise imas i u BGDu. Cene plus-minus 10-20%. Parnorf ima mozda smisla jer mozes da naletis na neko vece snizenje, ali ja nisam za mene i moju familiju nasao nista vec 3-4 puta u poslednje vreme. Svratim uvek tu na pumpu, ima dobar hort-dog a i benzin je tu na automatu jeftinij tacno toliko da me taj obrok izadje dzabe.

Zadnji put sam na pumpi sreo jednog Hrvata koji je imao problem sa placanjem benzina-automat za samoposluzivanje na pumpi mu je uzeo kauciju 150 evra sa kartice-i nije na kraju vratio, pa smo  pricali na temu. Inace radi u Austriji u konsultantskoj kuci za oznacavanje proizvoda i etiketa na garderobi.

Desava im se povremeno da neko dodje i trazi vestacenje proizvoda od tekstila jer mu se od tog proizvoda pojavila alergija. Kaze da je nedavno imamo slucaj iz jedne kompanije koja prodaje tekstil-POSLUJE I KOD NAS ta kompanija- stigla na vestacenje majca od nezadovoljnog potrosaca. Potrosac je trazio sve analize, pocev od sirovinske do hemijske do alergenske. Ispostavilo se da etiketa na majci nije uopste od pomenutog proizvoda, da umesto 80% pamuka majca ima toliko poliakrila, da se u boji za tekstil nalazi kancerogenia materija zabranjenim jos pre 20 godina da se koristi u tekstilnoj industriji. Da  majca ne moze da izdrzi 20 pranja u masini na 40C jer se forma deformise a boja nije postojana. itd itd..

Da li je zakljucak- Kupis kod Kineza na buvljaku-Sigurno ima sve gore navedene nedostatke, ali platis duplo jeftinije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da li postoji bilo kakav trzni centar u blizini stanice Blaguss Vienna International Busterminal? Imacu par sati za soping tako da mi odlazak u neki veci trzni centar predstavlja problem, a bicu locirana kod te stanice.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto sam se pre puta ovde raspitivala o SCS i o Primarku i pominjala Mediamarkt, vreme je da podnesem izveštaj.

Nismo ni bili u SCS :D  Promenili smo rutu puta, pa nismo išli preko Austrije u odlasku, a povratku smo već spiskali sve pare i nakupovali sve što smo hteli i što nismo hteli.

Foto aparat sam kupila u Mediamarktu, ali u Holandiji.

Što se Primarka tiče:

Takodje sam u Primarku bila u Holandiji. Verujem da su cene i ponuda iste u Holandiji i Austriji. Jesam se nakupovala u Primarku. Sve sam za dete kupila. Za odrasle sam samo preletala, ali na dečijem sam zaglavila. Tamo sam takodje od kume dobila savet da za odrasle i nije nešto, da se raširi, rašije...da brzo propadne,  ali da je za decu skroz ok i jako povoljno. Stvarno kad sam bila, iskreno nisam mogla da verujem koje su cene.  Stvari su pamučne, bar sam te birala, uhvatili smo i neke akcije , a nešto sam kupovala po redovnoj ceni. Redovne cene su baš ok, da ne kažem niske, bar u odnosu na cene kod nas. Stvarno je Primark jako povoljan, garderoba je preslatka, jako su lepi dezeni, šare, boje... ono što je važno sve je pamuk (bar stvari koje sam ja kupila). Za 50e sam iznela punu punu kesu stvrari. Za sad dobro služe.

Jeste mali off, s obzirom da sam kupovala u Holandiji, ali poenta priče je Primark o kom sam se pre puta raspitivala na ovoj temi. Pa sam eto htela da dam komentar o Primarku.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 7 sati, bluejosa je rekao/la:

Da li neko zna da li postoji bilo kakav trzni centar u blizini stanice Blaguss Vienna International Busterminal? Imacu par sati za soping tako da mi odlazak u neki veci trzni centar predstavlja problem, a bicu locirana kod te stanice.

 

idi sa stanice Erdberg sa U3 do Wien Mitte,to ti je najblizi TC,samo se popnes stepenicama iznad stanice,a onda ,u povratku,prosetaj kroz Landstrasse,imas vise radnji, do Rochusgasse stanice,odakle hvatas U3 do Erdberga.Karta ti je 2.20 evra u jednom pravcu.Ako zelis neki veci TC,mislim da ti je najblizi Donaucentrum,ides sa U3 do Stephanplatza,pa sa U1 do Kagrana,izgleda komplikovano,ali nije strasno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puno puno Vam hvala na ovim veoma korisnim informacijama!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, zna li neko jesu li IKEA i Primark blizu jedno drugog u SCS shopping centru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jesu i nisu ...tj sv je to tu samo treba prosetati. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U ‎21‎.‎11‎.‎2016 at 17:58, black_noke je rekao/la:

Pozdrav, zna li neko jesu li IKEA i Primark blizu jedno drugog u SCS shopping centru?

Udjes u SCS u Ikeu ona je na jednom kraju a Primark na drugom sve je u jednom sklopu idi obavezno neces se pokajati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za nase u Becu. Da li znate neki veliku radnju za biciklisticku opremu, izuzev Dekatlona?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve velike sportske radnje imaju deo sa biciklima,mada je sada u centru paznje skijanje,nije sezona,zavisi gde si smesten,a ako ti treba nesto specijalno,ima vise manjih radnji sa skupljim biciklima...opet zavisi u kom si kraju,mada je pitanje za nase iz Beca,mozda nije trebalo da se javljam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma za nase je bilo jer se mozda vise krecu po gradu pa znaju ;).

Lokacija nije bitna jer sam autom. Treba mi oprema za bicikle (Abus/Kryptonite brave itd).

Gledam i na Guglu ali rekoh ako neko zna dobru radnju, jos bolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas intersport u SCSu,sada je u zgradi Interia,iza Ikee,ili Eybl u Triesterstrasse, Johann Steinböck-Straße 15, 2345 Brunn am Gebirge ,Gigasport a ako bas hoces nesto specijalno,imas novu radnju , Ketzergasse 364 1230 Wien , X-Sport®,to ti je sve u okolini SCSa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka