majce22

MI SMO U NESEBRU!

68 poruka u ovoj temi

mi smo ovde vec par dana i prvi utisci su super,naravno sve zavisi od toga sta ocekujete i za kakav ste provod zainteresovani.

ako nekako mogu da pomognem slobodno pitajte...

SMESTAJ SMO NASLI ZA 5E,BLIZU SEVERNE (BOLJE) PLAZE,DVOSOBAN STAN BEZ GAZDI,ODLICNO SREDJEN SA DVA KUPATILA ALI BEZ KLIME I TV-A. TOLIKO SU SKORO SVUDA CENE JER OVE GODINE NEMA DOVOLJNO TURISTA I NEKI BUGARI IZ OVDASNJIH TURISTICKIH AGENCIJA SU NAS PITALI STA JE TO SA VIZAMA JEL TO RAZLOG STO OVE GODINE NEMA SRBA KAO PROSLIH. NASI PRIJATELJI KOJI ZADNJIH GODINA OVDE LETUJU KAZU DA SE NEDOSTATAK TURISTA VIDI PO PLAZAMA, NA KOJIMA UOPSTE NEMA GUZVE...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda i mozes da pomognes cisto informacijom.Krecemo u Nesebar 01.08.,trbalo bi da budemo u vili Marija blizu poste,pa ako te ne mrzi vidi kako izgleda ta vila,koliko je daleko od plaze.Kakve su cene u restoranima?Uzivajte i za nas!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo ovde vec par dana i prvi utisci su super,naravno sve zavisi od toga sta ocekujete i za kakav ste provod zainteresovani.

ako nekako mogu da pomognem slobodno pitajte...

Putujem 24 jula pa me interesuje kakve su cene pica u kaficima,kolike su cene u diskotekama uvece,cene u restoranima,koliko kosta ulazak u diskoteke u Nesebru(i ako ste bili u suncevom bregu).Hvala ti.Uzivajte. B)

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda i mozes da pomognes cisto informacijom.Krecemo u Nesebar 01.08.,trbalo bi da budemo u vili Marija blizu poste,pa ako te ne mrzi vidi kako izgleda ta vila,koliko je daleko od plaze.Kakve su cene u restoranima?Uzivajte i za nas!

ako budem zapazila u prolazu tu vilu napisacu ti makar kako izgleda spolja, za sad nista... a posta je blizu plaze, nema ni 10min do plaze.

o hrani ne brinite , sve je sasvim dostupno. i dalje moze da se ruca za 3-5e u bukvalno svakom restoranu, mada se cene dosta razlikuju od mesta do mesta. do poste je odmah restoran koji podseca na menzu (bili smo tamo jednom ali se meni bas iz tog razloga uopste ne svidja) , hrana se uzima na platoima i nema zadrzavanja jer je guzva. hrana jeste dobra i porcije ogromne ali je prava menza!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem 24 jula pa me interesuje kakve su cene pica u kaficima,kolike su cene u diskotekama uvece,cene u restoranima,koliko kosta ulazak u diskoteke u Nesebru(i ako ste bili u suncevom bregu).Hvala ti.Uzivajte. B)

veceras tek idemo u suncev breg mada sam ja ovde sa deckom i jos jednim parom tako da nas preterano ne interesuju diskoteke. bili smo u capetan dzek u nesebru to je diskoteka na brodu kazu po preporuci prijatelja jer je zivo i puno i stvarno je super. ulaz je 4 leva, piva neka njihova 3.5leva a djus votka 5leva.

u kaficima su cene znatno nize i velike razlike postoje od mesta do mesta. u sustini

coca cola , fanta,sprite 1.2-1.5leva

espreso,neskafa do 2leva

palacinke 1.5 leva

pica od 3.5 leva pa navise u picerijama a na parce 1.7leva

sladoled kugla 0.6-0.8leva ali je uzasno los u poredjenu sa italijanskim koji se prodaje na ulici na 100g-1.3leva a u starom gradu je 2leva. da pomenem i to da je u starom gradu sve ali bas sve skuplje u odnosu novi deo grada, cak i supermarketi.

nadam se da su vam informacije od koristi.

poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo ovde vec par dana i prvi utisci su super,naravno sve zavisi od toga sta ocekujete i za kakav ste provod zainteresovani.

ako nekako mogu da pomognem slobodno pitajte...

Jesi bila u Aqua parku? Kakva je tamo situacija? Rekli su da je ulaz za ceo dan 28 leva. Kakve su cene unutra (klopa, pice), da li se lezaljke placaju, jel moze da se unese hrana u nutra ili proveravaju na ulazu i tako to.... Da li se placa spustanje niz tobogane ili i to ulazi u cenu od 28 leva?

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bili smo,super je stvarno. lezaljke i sve one atrakcije tamo se ne placaju, 28leva je celodnevna karta i imas njihove kombije koji voze besplatno da akvaparka na svakih 15min.videcete vec. restorani tamo jesu skuplji ali nije toliko da ne mozes da sednes i popijes pice ili nesto jedes.

zvanicno je dozvoljeno da se unese samo mineralna voda i peskiri ali ti samo malo ispipkaju torbu tako da mozes da uneses jos po nesto... mi uneli neke cokoladice i slatkise, mislim da bas nosenje sendvica i sl.nije pametno jer tamo ima mnogo zaposlenih koji motre i nedozvoljavaju da se to jede tamo.

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me sta ima od istorijskih zanimljivosti i gde?muzeji ?

cula sam da je tu blizu jedno od arheoloskih nalazista iz 5 ili 6 veka (i neka stara hriscanska crkva ako se ne varam)?

Jeste videli nesto tako zanimljivo?

i da koje su cene interneta i gde je moguce biti online kada ste u Bugarkoj?

i jos jedno pitanje....

mislila sam da ponesem manje garderobe da ne teglim kofere itd ..a da kupim ono sto mi treba tamo (neku suknju majicice itd) da li je to pametno ?

mislim da li se isplati kupovati garderobu tamo ili je isto/skuplje nego kod nas?

Izmenjeno (WickedLady)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes li nam reci gde si nasla internet caffe u NESEBRU i koliko placas ?POzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo ovde vec par dana i prvi utisci su super,naravno sve zavisi od toga sta ocekujete i za kakav ste provod zainteresovani.

ako nekako mogu da pomognem slobodno pitajte...

kako ste otisli u BG?Jel ste preko agencije i koje?POZZZ

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bili smo,super je stvarno. lezaljke i sve one atrakcije tamo se ne placaju,

Reci mi jos samo u kom set bili Aqua parku, posto ima dva, jedan izmedju Pomorija i Nesebra i jedan u Suncevom bregu. Valjda je ovaj izmedju Pomorija i Nesebra vise za decu, ima neki dvorci i sl. i on je nov, izgradjen je 2005-6. Sta nam preporucujes?

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me sta ima od istorijskih zanimljivosti i gde?muzeji ?

cula sam da je tu blizu jedno od arheoloskih nalazista iz 5 ili 6 veka

sve je to u starom gradu,lepo je zaista za videti, novi nesebar je nesto sasvim drugo...

videla sam jedan internet klub u starom gradu a ja sam koristila jedan u novom delu nesebra ispod zgrade u kojoj smo stanovali, iza marketa cerno more STARRNET , cena je 1lev/h mada placas koliko se zadrzis bez zaokruzivanja...

garderobe ima ali je dosta skupo za kvalitet koji se nudi, sve kinezi i malo turska i bugarska, teksas je recimo skuplji nego kod nas, ista je situacija i u suncevom bregu.

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Reci mi jos samo u kom set bili Aqua parku, posto ima dva, jedan izmedju Pomorija i Nesebra i jedan u Suncevom bregu. Valjda je ovaj izmedju Pomorija i Nesebra vise za decu, ima neki dvorci i sl. i on je nov, izgradjen je 2005-6. Sta nam preporucujes?

mi smo bili u ovaj u sun.bregu, valjda je on veci i lepsi, ima vise atrakcija,tako smo culi, cene su iste u oba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako ste otisli u BG?Jel ste preko agencije i koje?POZZZ

koristili smo samo viziranje pasosa i prevoz jedne agencije iz krusevca i takva kombinacije je stvarno bila dobitna, posto je privatni smestaj preko iste bio 14e...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes li nam reci gde si nasla internet caffe u NESEBRU i koliko placas ?POzz

u novom delu grada,iza marketa cerno more, velika zuta reklama STARRNET pise, 1 lev/h bez zaokruzivanja.

videla sam i reklamu u starom gradu ali ne znam gde tacno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka