majce22

MI SMO U NESEBRU!

68 poruka u ovoj temi

koristili smo samo viziranje pasosa i prevoz jedne agencije iz krusevca i takva kombinacije je stvarno bila dobitna, posto je privatni smestaj preko iste bio 14e...

I mi koristimo samo viziranje i prevoz preko ,,Barcino tours''a iz Nisa , pa me interesuje preko koga si ti putovala jer ja prvi put idem sa ovom agencijom i ne znam nista o njima !HVALA NA SVIM PREDHODNIM INFORMACIJAMA I STVARNO SE RADUJEM STO IMA JOS LJUDI KOJI SU SPREMNI DA POMOGNU !!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo je neka krusevacka PROPLANAK

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za majce22,izgleda da smo u isto vreme bili u istim lokalima u Nesebru a eto nismo se ni upoznali :) recimo u Captain Jack!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da nebih otvarala novu temu aktivirala sam ovu, nadam se da nisam pogresila.

Vec godinam sa porodicom letujem u grckoj ali kada sam juce otisla da uplatim nigde nije imalo mesta za termin koji nama jedino odgovara zbog posla, a to je 23 jun. Tako da ne bi ostali kuci ove godine uplatili smo Nesebar vila Minka. U agenciji su nam rekli da je to nova vila udaljena 150 metara od pescane plaze. Posto njima nikada ne treba verovati bas sve zamolila bih ako neko zna o cemu se radi molila bih da malo napise . Nemam pojma ni kakva je plaza, po prvi put idemo u Bugarsku.

Znam da nije kao u Grckoj ali nismo mogli da biramo.

Imali tamo bar velikih supermarketa, pitam zbog dece jer nam je dorucak uvek problematican, ne jedu bas sve pa zato pitam.

izvinjavam se sto sam ovoliko opsirna ali sve me interesuje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u Nesebaru bio pre dve godine. Za vilu Minku naravno ne znam... ali Nessebar nije veliki tako da do jedne od dve pescane plaze gotovo sigurno nece biti vise od tih obecanih 150m. Nama su obe plaze bile na istoj udaljenosti ali smo uvek isli na onu prema Suncevom Bregu i ja je preporucujem. Na pocetku plaze je prilicna guzva i bilo je malo prljavo uz prilicnu buku ali u nastavku plaze ka Suncanom Bregu je mnogo lepse. Doduse ja sam bio krajem jula mislim da u junu nece biti guzve.

Sto se tice super marketa, mi smo sve kupovali u marketu "Cerno more" jako dobro je snabdeven a cene su bile povoljnije nego kod nas. Sta bi jos mogao da kazem : stari grad je jako lep za vecernju setnju, svakako treba otici i u Suncev Breg, akva park obavezno...

nessebarku0.png

- tri zelena trougla - Nessebarska plaza

- tri zuta trougla - plaza prema Suncanom Bregu

- dva crvena kruga - market Cerno More

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ninja, hvala ti na odgovoru.

Toliko se plasim da mi dodje da sutra odem da otkazem rezervaciju. Naime od nasih poznanika koji su letovali tamo cula sam samo lose o Nesebru i o Bugarskoj uopste. Pa se sada pitam koliko to moze biti tacko? Pa valjda nije bas sve tako kao sto oni kazu. Najvise mi je zbog dece (13 i 15god.), njima se vec sada ne ide posle price nasih poznanika.

Reci mi molim te kakav je tvoj utisak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio pre dve godine u S. Bregu i isto tako nisam imao pojma kako je tamo. Mislio sam Bugari, oni ce da imaju more itd. Ali zato kad sam otisao, majko mila, ono je neverovatno. Onoliko hotela, kafica, prodavnica, zezalica, ma extra. U Nesebar sam bio samo jednom za tih deset dana, bio do starog grada, malo prosetao i svidja mi se. Ali obavezno idite i posetite Suncev Breg i naravno Aqua Park. Ako ti nece smetati, malo zelenkasto i malo manje slanije more, onda ce vam biti super. Srecan put !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam puno na odgovorima!

Sada mi je stvarno lakse, ma svuda je lepo ako to ti sam hoces. Da li ima nekih izleta kao u Grckoj i Turskoj.

U aqva park obavezno idemo, i mi smo kao deca kada odemo na more. Posto sam cula da ima dva aqva parka u koji je bolje da idemo zbog dece?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre dve godine sam bio u S.Bregu. To mi je bilo prvo letovanje u inostranstvu ako ne racunam jedan kasni septembarski odlazak u Grcku na 3 dana i to u Paraliju.

Kada smo dosli tamo mislim da smo licili na japanske turiste koji su isli naokolo i blenuli u predivne hotele kakve nismo videli ni na razglednicama. I celom duzinom obale Suncevog brega je tako. A obala do Nesebara, neka me neko ispravi ako gresim, zaboravilo se, je nekih 7-8km. Gomila hotela, kafica, "strafta" pored obale... ...predivno. Plaza je pescana celom duzinom i siroka, tako da nema sanse da bude guzva, uvek se malo odmaknes i nadjes svoj miran kutak.

Ono na sta treba obratiti paznju su menjacnice. Barem je tako bilo u to vreme. Ispred menjacnice pise jedan kurs (i to je onaj visi - prodajni) a unutra bude tabla sa nizim kursom (kupovnim). Tabla je po pravilu kad udjes negde iza ledja pa je ni ne vidis. Vodici ce vas sigurno upozoriti na to. Bio je lanac menjacnica koje su u Suncevom bregu na svakih 100m, mislim da se zovu Kruna "Crown" koje su imale solidan kurs i ne varaju. Posebno treba da izbegavas menjacnice koje imaju logo koji lici na Raiffeisen. Znaci uvek pitajte koliko para ce da vam da za tu sumu evrica i tek onda im dajte parice, bar dok ne budete sigurni gde treba menjati.

Ono sto nam je smetalo:

1. Gomila bucnih i nekulturnih Engleza koji kao da su pusteni sa lanca. Nekoliko puta sam video da su se medjusobno potukli uvece onako pijani.

2. Navalentni Bugari koji stoje na ulazu u kafice i vuku vas za rukav da udjete. Naravno vi ih odbijete i oni odustanu, ali vremenom vam to dosadi i pocinje da smara.

3. Kvalitet hrane je malo diskutabilan. Nije da je nekvalitetna, vec ti njihovi zacini, i nacin pripreme uglavnom neodgovara nama. Ali zato sam najbolju picu u zivotu jeo upravo tu, u Suncevom bregu. Picerija je inace bukvalno napravljen zamak i tako se i zove "Castle". Malo su jace cene (za Bugarsku), otprilike kao kod nas, ali stvarno fenomenalno. Nadam se da se nisu pokvarili.

4. More je cudno. Ali ne tako strasno kako mnogi kazu, vec manje je slano i sivo je (Crno more jel?). Voda je extra cista samo tu boju ima zbog peska.

5. Cesto duva vetar! Pa bude malo talasa, malo peska i tako.

Sve u svemu, super smo se proveli i onaj ko nikada nije bio treba da ode. Ako mu i ne bude sve po volji sigurno mu nece biti toliko lose osim ako sam to sebi nije napravio.

Aqua Park pod obavezno. Drugi koji ga porede sa Turskom kazu nije nesto, opet oni koji ga porede sa Grckom kazu da je super. Nikada nisam bio u Turskoj tako da je meni SUPER. Do AP u Suncevom bregu postoji besplatna autobuska linija u oba pravca do Nesebara!

Bice vam super, nemoj da brines!

Srecan put i lep provod.

Pozdrav!

Izmenjeno (brzi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ninja, hvala ti na odgovoru.

Toliko se plasim da mi dodje da sutra odem da otkazem rezervaciju. Naime od nasih poznanika koji su letovali tamo cula sam samo lose o Nesebru i o Bugarskoj uopste. Pa se sada pitam koliko to moze biti tacko? Pa valjda nije bas sve tako kao sto oni kazu. Najvise mi je zbog dece (13 i 15god.), njima se vec sada ne ide posle price nasih poznanika.

Reci mi molim te kakav je tvoj utisak.

Da ne pisem ponovo, evo sta sam napisao po povratku iz Nessebara.

Radovan

http://www.putovanja.info/sr/destinacije/4...Nesebar/opisi/3

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li da ponesem kafu, jer neznam kakva je Bugarska? U Grcku sam svake godune nosila kafu odavde,jer nije kao nasa.

Ako ima nesto sto bi trebalo da se ponese odavde recite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedno pitanje. Da li nasi autobusi staju usput u neki od restorana kod nas i u Bugarskoj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li da ponesem kafu, jer neznam kakva je Bugarska? U Grcku sam svake godune nosila kafu odavde,jer nije kao nasa.

Ako ima nesto sto bi trebalo da se ponese odavde recite.

Ponesi kafu :D Mada ja sam probao samo jednu njihovu kada mi je zafalilo nase i bila je losa. Ne mora da znaci da su ostale takve.

Ja gde god da idem nosim nasu kafu, jer to je ukus na koji smo svi navikli...

Izmenjeno (brzi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala brzi, za mene je nasa kafa najlepsa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedno pitanje. Da li nasi autobusi staju usput u neki od restorana kod nas i u Bugarskoj?

Sad pokusavam nesto da se setim da li smo stali negde kod nas i mislim da nismo u odlasku. Tek kad smo presli granicu smo stali. Mozda sam i zaboravio. A u povratku jesmo stali u neku nedovrsenu rupu cim smo usli u Srbiju. U pitanju je Argus.

Inace sad ces da umres od smeha... Pitala si sta jos da poneses... Ako volis majones :P njihov je neupotrebljiv. Kakva sitnica ali ja sam poludeo zbog toga...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka