irinas

LEPTOKARIA

5084 poruke u ovoj temi

Mi smo nosili kasice. U Lidlu i marketu ima kasica al sve su velika pakovanja tako da dete nemoze pojestiu jednom obroku i mora da mu ostane.Bolje da se ponese. Pozzz

Ok, hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, hvala!

Molim i drugi put i pitaj sve sto te zanima o Leptokariji. Veliki Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 31.07. u Dimitriu preko NS travela. Bila sam malo sumnjicava dok nisam procitala ovaj post. Kazi mi kolike su sobe u Dimitrii, mi imamo dvokrevetni studio, a nosimo putni krevetac. Nadam se da cemo imati gde da ga stavimo

Da li jep deo plaze paralelan sa vilom, ima li suncobrana i lezaljki za iznajmljivanje ili da nosimo svoj, i ako ima koja je cena iznajmljivanja. Ima li mozda u blizini prirodnog hlada?

Nema potrebe za iznajmljivanjem suncobrana, bolje je da se kupi jer koštaju 3, 4 evra. Kada se pre podne ode na plažu i namesti suncobran može se ostaviti tako ceo dan (to isto važi i za asure, peškire...) i niko ga neće dirati dok Vas nema. Svi rekviziti za plažu i kupanje su tamo vrlo jeftini, u svakom slučaju jeftiniji nego ovde u Leskovcu, i nema potrebe da opterećujete pakovanje tim stvarima. Ovo znam jer sam se pre sedam dana vratio iz Leptokarije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema potrebe za iznajmljivanjem suncobrana, bolje je da se kupi jer koštaju 3, 4 evra. Kada se pre podne ode na plažu i namesti suncobran može se ostaviti tako ceo dan (to isto važi i za asure, peškire...) i niko ga neće dirati dok Vas nema. Svi rekviziti za plažu i kupanje su tamo vrlo jeftini, u svakom slučaju jeftiniji nego ovde u Leskovcu, i nema potrebe da opterećujete pakovanje tim stvarima. Ovo znam jer sam se pre sedam dana vratio iz Leptokarije.

Akmi slazem se s tobom. Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nas sa svezim utiscima iz Leptokarie. Sve u svemu smo vrlo zadovoljni. Vila Dimitria je odlicna, blizu plaze, a drugi red kuca u odnosu na centralnu ulicu gde je haos od guzve i galame. Plaza lepa, centar grada takodje. Dopada mi se jer ima dosta sadrzaja za decu, uredjen park, igralista, vozici, dvorci na naduvavanje itd.

Ono sto mi je mozda malo zasmetalo je prevelika buka do kasno u noc, i grcki sistem - sami odrzavate svoje apartmane. Na terasi ostave cetku, kofu, u sobu ti niko ne udje 10 dana, cistu posteljinu ti donesu do vrata, a ti njima predas prljavu. E, da, i nema klasice recepcije, vec prepodne tu ima neko od spremacica ili gazdin sin, a popodne i u toku noci niko, a sve stoji otvorenu i sami odgovaramo za svoje stvari u sobama.

NS Travel je u potpunosti ispunio nasa ocekivanja od aranzmana, a njihova predstavnica u Leptokariji je OK.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nas sa svezim utiscima iz Leptokarie. Sve u svemu smo vrlo zadovoljni. Vila Dimitria je odlicna, blizu plaze, a drugi red kuca u odnosu na centralnu ulicu gde je haos od guzve i galame. Plaza lepa, centar grada takodje. Dopada mi se jer ima dosta sadrzaja za decu, uredjen park, igralista, vozici, dvorci na naduvavanje itd.

Ono sto mi je mozda malo zasmetalo je prevelika buka do kasno u noc, i grcki sistem - sami odrzavate svoje apartmane. Na terasi ostave cetku, kofu, u sobu ti niko ne udje 10 dana, cistu posteljinu ti donesu do vrata, a ti njima predas prljavu. E, da, i nema klasice recepcije, vec prepodne tu ima neko od spremacica ili gazdin sin, a popodne i u toku noci niko, a sve stoji otvorenu i sami odgovaramo za svoje stvari u sobama.

NS Travel je u potpunosti ispunio nasa ocekivanja od aranzmana, a njihova predstavnica u Leptokariji je OK.

Vila Nikos u Leptokariji je super, na samoj plazi. Pozzz za Marinu i Nevenku iz NS Travela, vidimo se sledece godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svima veliki pozz,

evo neka moja iskustva iz ovog gradica :D  mozda ce biti od pomoci nekom.

Bila sam u vili Vasilis,preko Perle i zadovoljna sam.Jedino sto mi je cudno bilo jeste njihov zahtev da se toalet papir ne baca u wc solju,da ne bi doslo do zapusenja :ljutko: .Posteljina se menja posle 5 dana,sto se tice tecnosti za higijenu morate se sami snaci,a posudje ima.Vila je blizu plaze.Hranu smo nosili,a za rucak smo planirali tamo,e tu sam se vec iznenadila neprijatno,evo zasto! Jer nase kuhinje gotovo i da nema,ili mi nismo imali srece.Giros,jeste lep i  ukusan ali jesti ga svaki dan i nije bas prijatno.U restoranu hotela ili vile Afrodita,slucajno smo naleteli na naseg konobara pa nam je on dao predloge.E, tu  je bilo mesano meso,pilece snicle sa sve salate krompirica i pirinca,spagete jako ukusne sa sirom i slaninom zapecene,makaroni sa mlevenim mesom,i najbolja pizza. Probali smo u Dionisu i na jos jednom mestu,to je uzas sta oni nazivaju pizzom.Cene pica su 2 2.5 i 3eur!

Najveca komedija je bila vezana za taj cuveni market Lidl,do kojeg smo dobro prepesacili,cak i zulj zaradila :D .Konacno stigli kad,treba 1eur da se ubaci u korpu,tu je nastupilo prevrtanje po dzepovima,i nadjosmo.Kad nece  vrata da se otvore,a ima naroda unutra pazare,i pogledasmo bolje kraj radnog vremena subota je bila.I tu se zavrsava nas odlazak u taj cuveni market. :bez-zuba:

Cene slatkisa su im gotovo duplo skuplje nego kod nas,probali smo rolere i cookies ,super su. :P  Letovaliste je vise porodicno,na plazi se samo nas jezik cuje :D .Prvog dana je bilo meduza,cak 7-9 su izvadili to je bila atrakcija,posle nisam primetila.Malo mi je cudno bilo sto je prljavo,dosta pikavaca na plazi :ljutko:  .More je prelepo,bilo je i talasa sto je bilo prava uzivancija.Za decu stvarno ima zanimacija mnogo, ali i kosta 10-15 min 2-2.5eur.

Bile su razne destinacije za obilazak,tipa piratska plovidba,grcko vece,Olimp,Meteori,Skijatos...ali sve iziskuje novaca i uglavnom ceo dan.A postaje problem jer je kraj sezone pa se ceka da se grupe oforme,uglavnom 8 mora biti da bi bio i nas vodic,razlike u cenama su od 10-20eura pa dobro se raspitajte. Ja sam uspela otici na Skijatos,a zbog pomeranja izleta izvisila sam Meteore,tako da morate voditi racuna da se dobro organizujete.Na Skijatos se kretalo u 6h,oko 2.5h voznje do gradica Ahilon/nisam sigurna bas kako se pise/ gde smo se ukrcali na brod,bila je super zabava na brodu,plovidbe 2.5h na ostrvu zadrzavanje 2h i potom na plazu Koukounaries,za koju kazu da spada medju 10 najboljih plaza na svetu.Inace ostrvo je fantazija,vredi obici.

Sto se tice Leptokarije,lepo mesto za mir i odmor,vreme nas je posluzilo,klimu nismo ukljucivali nikako.Potvrdjujem, sto se tice suncobrana,duseka... nema potrebe vuci jer su cene pristupacne.Veliku prednost imaju oni koji dodju sopstvenim prevozom,jer Paralije i Nei Pori su blizu,nekih 15-20 min voznje.

Eto toliko od mene za sada, pozz

:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svima veliki pozz,

evo neka moja iskustva iz ovog gradica :D mozda ce biti od pomoci nekom.

Bila sam u vili Vasilis,preko Perle i zadovoljna sam.Jedino sto mi je cudno bilo jeste njihov zahtev da se toalet papir ne baca u wc solju,da ne bi doslo do zapusenja :ljutko: .Posteljina se menja posle 5 dana,sto se tice tecnosti za higijenu morate se sami snaci,a posudje ima.Vila je blizu plaze.Hranu smo nosili,a za rucak smo planirali tamo,e tu sam se vec iznenadila neprijatno,evo zasto! Jer nase kuhinje gotovo i da nema,ili mi nismo imali srece.Giros,jeste lep i ukusan ali jesti ga svaki dan i nije bas prijatno.U restoranu hotela ili vile Afrodita,slucajno smo naleteli na naseg konobara pa nam je on dao predloge.E, tu je bilo mesano meso,pilece snicle sa sve salate krompirica i pirinca,spagete jako ukusne sa sirom i slaninom zapecene,makaroni sa mlevenim mesom,i najbolja pizza. Probali smo u Dionisu i na jos jednom mestu,to je uzas sta oni nazivaju pizzom.Cene pica su 2 2.5 i 3eur!

Najveca komedija je bila vezana za taj cuveni market Lidl,do kojeg smo dobro prepesacili,cak i zulj zaradila :D .Konacno stigli kad,treba 1eur da se ubaci u korpu,tu je nastupilo prevrtanje po dzepovima,i nadjosmo.Kad nece vrata da se otvore,a ima naroda unutra pazare,i pogledasmo bolje kraj radnog vremena subota je bila.I tu se zavrsava nas odlazak u taj cuveni market. :bez-zuba:

Cene slatkisa su im gotovo duplo skuplje nego kod nas,probali smo rolere i cookies ,super su. :P Letovaliste je vise porodicno,na plazi se samo nas jezik cuje :D .Prvog dana je bilo meduza,cak 7-9 su izvadili to je bila atrakcija,posle nisam primetila.Malo mi je cudno bilo sto je prljavo,dosta pikavaca na plazi :ljutko: .More je prelepo,bilo je i talasa sto je bilo prava uzivancija.Za decu stvarno ima zanimacija mnogo, ali i kosta 10-15 min 2-2.5eur.

Bile su razne destinacije za obilazak,tipa piratska plovidba,grcko vece,Olimp,Meteori,Skijatos...ali sve iziskuje novaca i uglavnom ceo dan.A postaje problem jer je kraj sezone pa se ceka da se grupe oforme,uglavnom 8 mora biti da bi bio i nas vodic,razlike u cenama su od 10-20eura pa dobro se raspitajte. Ja sam uspela otici na Skijatos,a zbog pomeranja izleta izvisila sam Meteore,tako da morate voditi racuna da se dobro organizujete.Na Skijatos se kretalo u 6h,oko 2.5h voznje do gradica Ahilon/nisam sigurna bas kako se pise/ gde smo se ukrcali na brod,bila je super zabava na brodu,plovidbe 2.5h na ostrvu zadrzavanje 2h i potom na plazu Koukounaries,za koju kazu da spada medju 10 najboljih plaza na svetu.Inace ostrvo je fantazija,vredi obici.

Sto se tice Leptokarije,lepo mesto za mir i odmor,vreme nas je posluzilo,klimu nismo ukljucivali nikako.Potvrdjujem, sto se tice suncobrana,duseka... nema potrebe vuci jer su cene pristupacne.Veliku prednost imaju oni koji dodju sopstvenim prevozom,jer Paralije i Nei Pori su blizu,nekih 15-20 min voznje.

Eto toliko od mene za sada, pozz

:rolleyes:

Leptokarijo! Eto nas i sledece godine, bilo nam je SUPER. Jedva cekamo. Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da l je neko letovao preko Perle u Leptokariji u vili Penelopi u cetvorokrevetnom apartmanu? Dal moze da mi opise apartman da okaci koju sliku apartmana i da kaze nesto vise kakvi su apartmani preko Perle? Veliki Pozzz i hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi uplatismo juce preko Novosadske agencije NSTRAVEL Leptokariju od 4. jula. Ljudi pozurite do Nove Godine imate 15 % popusta ako uplatite aranzman u celosti. Pozzz. Jedva cekamo.

http://www.nstravel.co.yu/a-leptokaria.htm

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakav je smestaj u vili KATARINA u Leptokariji? i kakav je deo plaze ispred te vile,jel sljunak?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakav je smestaj u vili KATARINA u Leptokariji? i kakav je deo plaze ispred te vile,jel sljunak?

Ove (2008) godine sam bila u Leptokariji,doduše ne u Katarini i samo da ti kažem da je plaža celom dužinom peskovita ( ako ne racunaš veće kamenje koga ima po celoj dužini i širini plaže) i to ako te zapadne šljunak blizu ville ne sekiraj se posle par koraka ga nema,barem ga vetar neće posejati svuda.Savet svima koji planiraju da letuju u Leptokarij. Klonite se glavnog puta! :ljutko: Neki kažu voz je možda problem,jok to su silni motori i automobili koji non'stop jurcaju gde god pa i na plažu.Ko je blizu ili *na njoj* neka ponesite tablete za spavanje ili za smirenje u jednom trenutku bi vam mogle zatrebati. :P Da napomenem glavna počinje kod parka i pešačke zone pa sve do izlaska iz grada tj.petlje za autoput.Sve ostalo je stvarno super!!!!!! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi cemo i ove godine letovati u Leptokariji preko agencije NS Travel. Vec smo uplatili ceo aranzman u celosti i ostvarili popust od 15%. Leptokarijo stizemo, jedva cekamo. Pozzz

http://www.nstravel.co.yu/a-leptokaria.htm

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi cemo i ove godine letovati u Leptokariji preko agencije NS Travel. Vec smo uplatili ceo aranzman u celosti i ostvarili popust od 15%. Leptokarijo stizemo, jedva cekamo. Pozzz

http://www.nstravel.co.yu/a-leptokaria.htm

Jesi li ti već bio tamo?

Koju vilu si uzeo, cene i koja slika ako može

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bio ja pretprosle godine i  :smorilo::smorilo::smorilo:

pitaj sta god te interesuje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka