miilos2004

Kriza u Grckoj

1318 poruka u ovoj temi

^ Ja nemam sumnje da ce se cela stvar raspasti jer grci kao nacija nisu shvatili ozbiljnost situacije sto pokazuju najavljeni strajkovi zbog ovih vise nego blagih mera stednje. Nemci su navodno dobili jake garancije da ce im pare biti vracene mada osim ako su im grci u zalog dali neko ostrvo ne vidim kakve garancije su mogli da im daju, a da im se moze verovati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zivi bili pa videli, Grci izradise EU za Novih 110 mlrd.EUR

Mogli bi mi ponesto da naucimo od Grka...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ijao, valjda ce se sve smiriti do sezone , brine me vec situacija, uplatih letovanje....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad bi krenuli da rasprodaju svoja ostrva...pa da kupim neko malecno, malecno, malecno...bar...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da vratimo stvar sa teme BENZIN U GRCKOJ, ovde na KRIZA U GRCKOJ.

Pa ja iskreno mislim da je Mile-Mob.dao autentican prenos onoga sta se desava i u kom pravcu bi trebalo da ide a na sta se uz pomoc sake budala izrodilo.

A pitanje za sve: Jel neko doziveo da ga Svaba ikad casti sa picem ili nedaj boze krupnijim necim?Ja nisam, mada sam imao prilika da ja cascavam njih( kao svaki Srbin). Sta sam hteo reci, da li mislite da su Nemci i Merkelova onako castili Grke sa par desetina mlrd.EUR svojih poreskih obveznika, ili NE LAJE KUCA SELA RADI NEGO SEBE RADI!!!

Proverite samo kolika je nezaposlenost u Nemackoj pa cete videti odakle vetar duva.To sam ja cuo od jednog Austrijanca jos pre 3/4 godine.

A Nemce ustvari " zuljaju grcka ostrva" zato sto Grci sacekase trenutak kada da im skinu gace( tj.mlrd EUR).

Ne zaboravite, ovih 110mlrd.EUR nije kredit, nego ZAJAM. A bar kod nas se zna kako se zajam vraca.....

Sto se tice turisticke sezone, ja sam uplatio takodje, ali ne brinem, pa nisu Grci ludi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Atini od 5 miliona stanovnika.... protestovalo oko 20 000 ljudi..

U Solunu - milionski grad.....protestovalo oko 7-8000 ljudi...

U Larisi od 200000 stanovnika...prostestovalo 3000 ljudi...

U Volosu od 100000 stanovnika...protestovalo oko 1000 ljudi....

U svim ostalim gradovima,uglavnom nije ni bilo demonstracija...

Toliko o "velikim i ogromnim" demonstracijama u grckoj,povodom izvestaja stranih sredstava javnog informisanja.

Najjadniji su Bugari...koji koriste priliku da privuku turiste na obale crnog mora,savetujuci svoje gradjane da ne putuju turisticki u Grcku.

A u ovom trenutku...na ostrvu Skiatos,ima preko 30-ak automobila sa bugarskim tablicama ljudi koji rade na crno i niko ih ne dira... ALI, bugarski zvanicnici njih ne savetuju da ne idu u grcku, vec samo turiste...

Huligani i anarhisti,od kojih su veliki broj maloletnici...ne zasluzuju moj komentar.

Izmenjeno (mile-mobilni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to samo potvrdjuje celu stvar.Nemci vise kukaju nego Grci!

Nego cuo sam da ce letos u Grckoj biti u kaficima po dva cenovnika: za Nemce i za ostale.....

Pa malo sale......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja mislim da mora da se sredi do leta, nisu blesavi da izgube sezonu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo odgovora,od 120 000 grka nemcima...u stvari, najekstremnijem nemackom casopisu "focus": http://www.facebook....100000791997548

PS. Pazljivo, pogledati neke fotografije,sta im nude grci umesto ostrva...plezko.jpg

Informativno i u skoro nemogucem scenariju...ako i dodje do toga--da grcka ustupi nekome na koriscenje nenaseljena ostrva,to sigurno nece biti nemacka,nego DZUDISTA, koji je u zadnje 2 godine posetio 6 puta grcku a kupio je i poveliki plac...

Mada, nisu iskljuceni ni neki princevi i sheici....ali, nemacka sigurno-ne.

Bas zato,nemacka i prednjaci u iznosu pomoci,jer zna vrlo dobro koliko su grci osetljivi prema ORTODOXIMA.

A dzudista....kada dolazi u Grcku,prvo ide na Svetu Goru......

Izmenjeno (mile-mobilni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo za link!!!Daj da napravimo i mi grupu na FB i okupimo se pa pazarimo koje ostrvo,mada moze zemlja i na Halkidikiju...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo odgovora,od 120 000 grka nemcima...u stvari, najekstremnijem nemackom casopisu "focus":   http://www.facebook....100000791997548

PS. Pazljivo, pogledati neke fotografije,sta im nude grci umesto ostrva...plezko.jpg

Za ovu prvu sliku još mogu i da se ljute (jer je montaža), al za drugu... pa to je poznat motiv sa razglednica koje se prodaju po celoj Grčkoj, barem u zadnjih dvadesetak godina. Cenim da je do sada gomila nemačkih turista slala iste, pa stoga, znali su šta ih očekuje. Nemci nemaju prava da se žale. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos da ih mi "krnemo" sa jedno 3:0 na SP u Juznoj Africi!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma pola dana mi je trebalo da skapiram dzudistu!!!!

Aaaaaaaaaaa, dzudista je vrlo zzz...an tip!!!!

Njemu kapa dole!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dzudista sve obilazi samo nas zaobilazi neznam da li je to dobro ili lose?:D

Izmenjeno (bane1970)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kriza ili ne, mi idemo tamo... :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905090
    Ukupno poruka