Sxomy82

PARALIA

4248 poruka u ovoj temi

Paralija je dobro snimljena,vidi se mnogo hotela-vila sa imenima,lako je sve premeriti i unapred naci gde je Lidl i ostali supermarketi,gde su veci parkovi mada ih nema puno,koliko ima do Olimpik Bica,iako je sve snimano van sezone ali deluje bas zabavno i korisno!!!

 
 
 
 
 
 
Izmenjeno (sympathy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su noći od sredine juna u Paraliji? Nikad nisam bila u Grčkoj u junu mesecu, pa ne znam da li je uveče potrebna jaknica, ili je dovoljno neki tanki džemperic? Još samo malo :) za dve nedelje putujem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neka preporuka za klopu ove godine u Paraliji...? Bio je pre Jordan place, pa onda neko drugo mesto ne sećam se tačno gde (radio čovek iz Jordana). Neke preporuke ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ilias iz Jordan-a je otvorio svoj lokal, "Ilias food" na glavnom setalistu kod skole  ;)

 

i covek koji je radio u Jordan place-u pa zato napisah da je otvorio svoju radnju, ako je bio dobar giros kod Jordana verovatno je i sad kod Iliasa obzirom da je on bio glavni majstor kod Jordana ;) a navodno Jordan je sad pokvario kvalitet od kako mu ovaj otisao, ne znam videcemo

Izmenjeno (markoni155)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I šta ga izdvaja od ostalih?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A on je ove godine otvorio ili pre?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prosle

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav , Jel moze neko da mi preporuci neku Agenicju koja ima Apartman ili studio 15 nocenja u Paraliji. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do sada se sigurno neko vratio iz Paralije pa vas najlepše molim za najsvežije utiske, što više detalja to bolje, otprilike kao da ovde do sada nije ništa napisano.

 

Vidim na sajtovima da je temperatura mora oko 22 stepena. Kakav je osećaj? Je li hladno? Da li je bar u plićaku toplije za decu? Znate već šta mnogi pitaju, ima li sada onih malih ljigavih morskih stvorenja? Novootvoreni akvapark je ovde pomenut u svega dva posta, molim vas dajte još informacija? Gde se tačno nalazi? Može li neko na karti da ga ucrta pošto ga nema na Google mapi niti bilo gde na internetu? Ima li razlike u cenama u Paraliji u odnosu na prošlu godinu? Hvala unapred na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem još 3 dana, pa ako ima neku informaciju, ako se neko vratio sada neka piše, kakvo je vreme, temperatura mora?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozda neko zna kako je u Paraliji u drugoj polovini septembra? I sto se tice ljudi i temperature i vode? Da li su idalje otvorene taverne u to doba i kafici? Zbog obaveza na fakultetu, na zalost, ovo je jedini termin koji mozemo da prijustimo decko i ja. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugar je prosle godine isao u O.B. ako se ne varam 18. spet., svih dana je bilo fino vreme (kisa par puta na kratko tokom dana) i u glavnom su se kupali, voda je bila topla, ali kad se izadje bude hladnjikavo obzirom na vetar, uglavnom bili su zadovoljni, kazu da je ljudi bilo onako taman da nije prazno a ni guzva, veceri svezije ali taman za setnju. naravno to ne mora da znaci nista, nekad bude lose vreme pa ugrabis jedva koji dan da se okupas a nekad je super, sve je to lutrija.

Izmenjeno (markoni155)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko bio u Hotelapartmani Marina zanima nas sve u vezi te vile radi je Sole azur

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da mi kaže nešto više o akva parku? Pročitala sam da je otvoren prošle godine i da je 500m udaljen od Lidla, ali na forumu nema više informacija.

Hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako bih ti rekao...akva park u Paraliji. Pamticu ga celog zivota, bukvalno. Po ogromnom oziljku na glavi, pri tom ne mislim na neku ogrebotinu,vec na kraniotomiju.Izguglaj ovo...

Ali da odgovorim na tvoje pitanje onako posteno. Akva park otvoren prosle godine,nalazi se u blizini Lidl-a. Posle 17:00 casova karta upola jeftinija. Hladovine ima samo pod suncobranima. Sto se tice tobogana ne mogu ti nista vise reci, jer se ne secam nijednog spusta jer sam zavrsio u komi, ali ozbiljno. Sve u svemu, cuo sam da posle moje povrede se povredio jos jedan momak.Moja povreda nije detektovana kako je nastala, postoji otprilike 1 ili 2 varijante. Moja varijanta je da pritisak vode koji te na toboganu gura i tera ka bazenu, nije bio pravilan i da je bio mnogo jaci od propisanog. E sad da li je to do mene, ali nije se zavrsilo kako treba, sto i slika govori...Savet,izbegavaj tobogan u Paraliji, a ako vec hoces akva park, onda Solun. Jeste malo skuplje, ali je daleko sigurnije. Pozdrav.

DSCF1483.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka