mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

Šta??? Pa nisu normalni sa cenom:shokiran: Evo komentarisem sa muzem da smo dobro prošli što smo presekli i uplatili ohohoho, još je zima bila kalendarski. Istina je da nakon uplate više ne gledamo cenovnike.

Nama je lepo ovde, četvrti dan, jer ne računam onaj prvi osamuceni posle noći u autu, aerodromu i jutra u avionu.

Sudrzavam se od upoređivanja sa Fortom, ali zato pre i popodne odem na druženje u komsijsko more. Sta cu :srce:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bože al su podigli cenu:bolje-da-cutim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je za 13 noci cena.Citam u fb grupi kako Englezi pate jer su cene otisle duplo za ovaj hotel.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh pa sve nist ne znaju,ne bih se bunila ich:hahaha:Ma nisu normalni uvek njemu cena ode gore kako leto odmice pisala sam to vec ali ovo sad je preterano pa za te pare Baron,La Reve itd ..@tikson uzivajte i za nas..:cvetic:

Izmenjeno (Milica Zikic)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Haha e pa happy brzdej sa zakašnjenjem:cvetic:tamburu sam i ja preživela bilo je baš veselo, uživajte :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@tikson Ddooono, Ddooono... Srećan  rodjendoooono :hello:

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :D

Nešto nesvakidasnje i lepo 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li svezih utisaka drustvoo?:D:dance:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima. Blizi se 17.08. :D. Mislim da je trenutno tamo @pojedosetekompleksi. A ni reci :neznam:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se javim iz hotela. Prvi utisci super, mi smo prošle godine bili u Palmu i za razliku od njega ovaj hotel je mnogo zivlji, zaista se uvek nešto dešava... Hotel je po mom utisku pun, teško je npr. naći ležaljku popodne na bazenu, za one koji to vole, dok ih na plaži ima... "Snorkijevca" kako ih ja zovem ima bas puno, medju njima i moj suprug. Vidim da mu se dopadaju korali i ribice u moru, ali da se prave planovi za odlazak do FA, meni ovakva plaža odgovara, brinuo me je ulazak na plažu jer na pojedinim fotografija izgleda kao da na ulazu ima puno stena, međutim to je nešto sitno bezopasno..Nama je tek treći dan pa sam još uvek "nesnadjena" dok pohvatam gde je šta.. . Ali svakako svi maximalno ljubazni i spremni da izađu u susret šta treba... Za sada zaista samo reci hvale imam,za net vam ne treba kartica osim ako vam ne treba neka veća brzina.. Sasvim je solidan za viber, fb pa eto i ulazak na forum ?

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vidim da mu se dopadaju korali i ribice u moru, ali da se prave planovi za odlazak do FA

Masku u ruke i pravac FA.  Čuvari reda radi stoje između dva hotela, ne pitaju ko se gde zaputio. Danima će da istražuje jer ima šta,, a plaža je zaista dugačka. 

Pre podne je lepše za snorkling.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koristili smo sve sadržaje od akvaparka, šaha, stonog tenisa, mini golfa do restorana uveče. Prezadovoljni smo. Neću opisivati šta sve hotel nudi jer su članovi pre mene to uradili za desetku i pomogli nam da odaberemo ovaj hotel. 

Reci cu da je za moju porodicu dobitna kombinacija boravak u SRM i snorkling u FA. Sta cu kad je tako :D:D:D:srce::srce::srce:

Drago mi je sto vam se svideo hotel. Mi smo se fantasticno proveli prosle godine, pa ga ove godine ponavljamo. U vezi ovog mini golfa... Kada i od koga traziti palice, loptice? Mi prosle godine nismo uspeli da igramo, a cerka je imala veliku zelju. Doduse, tek pretposlednji dan, tako da nam je vec bila frka za raspitivanje. Ako moze pomoc u vezi toga :D, Hvala @tikson

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka