mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

914 poruka u ovoj temi

Nismo mi kupili tu full nego običnu u prodavnici pored zlatare a imate te full na plaži prema Tii cena 15 do 20$, cenjkanje obavezno :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala @Milica Zikic. Imamo jednu za cerku, prosle godine smo imali onu obicnu sa disaljkom, ali vec tada je polako pocela da propusta vodu, pa da ne vucem od kuce, ionako cemo nazad biti "laksi", kada se potrosi samponi, losioni i ostale mazalice :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni jos radi ta njihova Haha ko bi rekao :Dnaravno biće mesta za svakakve gluposti :hahaha:Uživajte i ove godine u našem omiljenom SRM i pošaljite koju sličicu :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Milica Zikic, hocemo, naravno... Bice i slicice i kraci izvestaj. Ide li jos neko 17.08. u ovaj hotel? Prosle godine nismo imali drustvo iz Srbije... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zvali iz agencije, subota 4.30 skup, let u 6.30... Ko ce docekati?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nicegirl sretan put i uživajte?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i moja lepša polovina želimo da putujemo u ovaj hotel početkom novembra pa me interesuje kakvo je onda vreme i da li je dovoljno dug dan što se kupanja tiče?

Prvenstveno zbog ćerkice od godinu ipo razmišljamo o ovom terminu, jer nas brine egipatsko sunce za tako malo dete.

Da li u ovaj hotel uopšte i dolaze ljudi sa tako malom decom ili da sačekamo sledeću godinu?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dolaze naravno mi smo isli od sredine septembra sa bebom od 7 meseci:)Ima dosta dece u hotelu.Vreme je tad divno,more toplo,verujem da i u novembru moze da se kupa ali problem predstavlja vetar koji tamo duva nonstop preko dana pa  moze biti svezije za nju kad izadje ili se brcka u plicaku..U septembru je mrak u 18h posle toga kupanja nema .Prelistajte malo temu ima dosta informacija,slika pisala sam i ja a i drugi forumasi:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i moja lepša polovina želimo da putujemo u ovaj hotel početkom novembra pa me interesuje kakvo je onda vreme i da li je dovoljno dug dan što se kupanja tiče?

Prvenstveno zbog ćerkice od godinu ipo razmišljamo o ovom terminu, jer nas brine egipatsko sunce za tako malo dete.

Da li u ovaj hotel uopšte i dolaze ljudi sa tako malom decom ili da sačekamo sledeću godinu?

Novembar je u redu od nekih 10-15h.Vise ne.Mrak rano pada,more je hladnije.U tom periodu mozete buckati bebu,ali je i na sunce stavljati,jos ako vetra ima-nije bas prijatno.Mogli biste oktobar..ako bas zelite da i dan iskoristite i za vas i bebu-nije neki izbor mesec.Mi smo svi ovde vodili bebe i decu i u sred leta.

Pre ce se prehladiti u novem.kad vetar zaduva pored mora,jos je ipak hladnije more,nego kraj sept./oktobar.Vidite ako mozete pre da idete.Pozz.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

nicegirl sretan put i uživajte?

Hvala, sa zakašnjenjem. Evo već uživamo :D

Izmenjeno (nicegirl)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uspeli da uplatimo late check out, do 20h, 45e. Polazak iz hotela oko 22h. Taman da se lepo spremimo 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dvoumim se izmedju Sunrise beach gardena i ovog hotela, moze li neko uporediti ko je odseo u njima?

Imamo trogodisnje dete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Zvoncice, ja sam bila u oba. Plaza je lepsa u SRM, hrana je bila bolja u Gardenu.  Generalno , ni sa jednim od ova dva neces pogresiti, ali ja blagu prednost dajem Gardenu :cvetic:

E da, Garden je blizi aerodromu, prvo su nas `izbacili` iz mini busa , tj prvi smo stigli :-)

Ako ti je bitna blizina grada, onda Garden, ako ti ne smeta izolovanost od svega, onda SRM

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26048
    Ukupno tema
    869204
    Ukupno poruka