mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

@Katie           Na strani 63 imate mapu hotela. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u bloku 38 dva puta,soba je bila velika trokrevetna sa terasom koja gleda na fontanu..Nalazi se iza mexickog restorana i nama nije bila daleko beba je tada jos bila u kolicima postavljala sam i slike i mape samo malo prelistajte,ako ipak zelite malo blize  plazi gledajte oko bazena sa toboganima ali racunajte da je tamo malo bucnije uvece zbog animacije i programa muzike itd..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru @TaintedLove i @seagull :D Videla sam mapu, deluje mi da je pozicija bloka 38 skroz ok, samo sam ja izgleda permutovala, pretpostavljam da su onda u bloku 10 te sobe iz dva dela. Nama bi to u suštini najviše odgovaralo zbog dece i što mirnijeg spavanja noću, ako ih razdvojimo bebac bi manje uticao na kvalitet sna naše velike bebe :rolleyes:

Da li mi možete reći kako ste nabavljali antinal? U agenciji nam rekoše da na aerodromu nema apoteke, a pretpostavljam da hotelska ima paprene cene. Da li vodiči dolaze da održe neki sastanak dan kasnije pa da zamolimo njih da nam donesu tada iz Hurgade?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
  • Ja sam uvek nosila iz Srbije  Enterofuryl  (nifuroksazid), sto je paralela njihovom antinalu. Pitajte u apoteci, mislim da postoji i sirup za mladju decu (nisam sigurna), Ponesite nesto protiv alergije, ujeda insekata, protiv temperature. Preporuka je da sirup protiv temperature ako nije veci od 100ml, imate  u rucnom prtljagu (deca su to).
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru @TaintedLove i @seagull :D Videla sam mapu, deluje mi da je pozicija bloka 38 skroz ok, samo sam ja izgleda permutovala, pretpostavljam da su onda u bloku 10 te sobe iz dva dela. Nama bi to u suštini najviše odgovaralo zbog dece i što mirnijeg spavanja noću, ako ih razdvojimo bebac bi manje uticao na kvalitet sna naše velike bebe :rolleyes:

Da li mi možete reći kako ste nabavljali antinal? U agenciji nam rekoše da na aerodromu nema apoteke, a pretpostavljam da hotelska ima paprene cene. Da li vodiči dolaze da održe neki sastanak dan kasnije pa da zamolimo njih da nam donesu tada iz Hurgade?

Imate u sklopu hotela apoteku a cene su paprenee,moze vam vodic naravno doneti na sastanku posaljite joj na viber poruku,ali isto tako ponesite odavde Enterofuril tablete za vas,sirup za klince on je ekvivalent njihovom antinalu,sobe iz dva dela se racunaju kao porodicne te im je i cena veca to vidite sa agencijom i sta oni nude.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam na odgovorima, najsigurnije je da se ovde snabdemo lekovima, iako se nadam da neće ni biti potrebe za njima. 

Imam još jedno pitanje a tiče se agencije Wayout. Da li neko ide uskoro i da li su dobili potvrdu rezervacije?

Znam da sam negde ranije naletela na loše iskustvo kada su putnici bili smešteni u neki drugi resort umesto u željeni, a već neko vreme ne vidim SRM na njihovim cenovnicima pa sam bila sumnjičava. Već nedelju dana sam u prepisci sa hotelom odakle mi kažu da nemaju nigde u sistemu našu rezervaciju. Iz agencije kažu da smo mi u sistemu pod "Wayout" ali iz hotela negiraju. 

Sastavila sam mail resortu sa molbom za potvrdu rezervacije, baš na mail za rezervacije i dodala u cc agenciju, pa ako do kraja dana ne dobijem odgovor idem kod njih u agenciju da vidim o čemu se radi... Možda je samo došlo do greške, ali zaista mi nije svejedno gde ću biti za decom i nadam se da je samo došlo do nesporazuma iako sam prilično nepoverljiva...

Izmenjeno (Katie)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li novih iskustava? ???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obicno me mrzi da čitam duge komentare i odustanem na pola, ali Vaš sam procitao sa uzivanjem, nisam trepnuo... :) Uzeću ovaj hotel u razmatranje, prvom prilikom.. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima neko novo iskustvo

Kako je za dete od 2 godine. Planiramo kraj septemvri sa dete od skoro 2 godina pa me zanima dali mi je izbor 100% dobar.

Pozdrav od MakedonijA:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li su ovi iz SRM poludeli? Muzika iz ogromnih zvučnika koji su u DJ kućici na plaži trešti, i to ne neka prijatna nego baš "pumpa". Srećom, dok se stigne do Forta ili Tucana mnogo se manje čuje. Ne znam odakle im te ideje, a u hotelu je uglavnom porodičan svet s decom.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

SRM je i prosle godine trestao, ove godine nismo imali inspiraciju ni da provirimo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26982
    Ukupno tema
    905022
    Ukupno poruka