Guest Gost_Petrovic

Parga - opšta tema

2187 poruka u ovoj temi

Evo i ja stigoh iz Parge!Kako je brzo prošlo!Obzirom da je o cenama već skoro sve rečeno,ne bih o tome.Kao,prvo,za sve one koji su uplatili preko Lui-a,vila Apostolis-mi smo bili na prvom spratu,do ulice.Sasvim pristojan studio,čiste svaki dan,posteljina se menja peti dan...jedina zamerka-na terasi nema suncobrana ni tende tako da ako ne želite da vas prži Sunce dok doručkujete,uradite to do 8 i 30h.U vili ne postoji prostorija za tuširanje i prtljag tako da poslednjeg dana stvari ostavljate u dvorištu do ulice a tuširate se na nekoj od plaža,izbor je Vaš!Kada napustite sobu u 9,ne može se koristiti bazen.

Što se tiče agencije,stvarno nikakvih zamerki.Baš smo zadovoljni.osmeh1.gif

Neko je pitao za trajanje puta.Mi smo iz Bgd-a krenuli u 16 i 30,skupljali usput putnike na 4-5 mesta ,sat ipo na granici,stigli u Pargu u 9 i 30h i odmah ušli u spremljene sobe.Iz Parge krenuli u 16 i 30h,po grčkom vremenu,na granici 45 min,stigli u Bgd u 6h.

Od izleta bili na Jonskim ostrvima-ne propustiti i Paxos i Antipaxos-NIKAKO ne propustiti!Paxos me oduševio,čak i više nego Parga!Dva izleta je dovoljno za period od 9 noćenja,više od toga jedino za one koji ne vole baš mnogo plažu a ja nisam jedna od tih tako da je po meni potrebno otići bar dva puta u Pargu i iskoristiti sve izlete jer je svaki zanimljiv na svoj način.

Gradska plaža mi se nije dopala jer je gužva i zbog toga što je puna pikavaca,flašica i limenki.mad.gif Valtos je baš po mom ukusu.Možeš naći mirno mesto pod suncobranom,uvek čista voda a od vile Apostolis udaljena 5-7 min.

Jedini problem koji smo imali,što me i nije začudilo-naša braća Srbi,sa dvoje ne baš tako male dece,ne znam odakle su bili,smeštaj su uplatili preko agencije,došli kolima i zamislili da je to njihova vila na moru i da mogu da skupljaju društvo do 2 sata noću da galame,lupaju vratima po celoj vili,glasno pričaju da čujete svaku njihovu glupost,vuku stolice po podu kao da ne znaju da koriste ruke...sve do trenutka dok Grk,vlasnik vile preko puta ne izađe sa pištaljkom da ih rastera.Da neko iz vile nije poslao poruku predstavniku Lui-a Vesni i da ona nije došla da porazgovara sa njima,verovatno ne bi oka sklopili do poslednjeg dana boravka.Najgore od svega što smo čuli da se gospođa koja je pravila galamu pohvalila kako radi u Mup-u,valjda je zato i mislila da joj je sve dozvoljeno dok je njen muž počastio sočnim psovkama neke od stanara sobe koji su se pobunili zbog buke.Tako da uživanja sedenja na terasi je bilo vrlo malo.

I da ne zaboravim,ako se odlučite za izlet na Jonska ostrva,gledajte da budete što bliže izlazu sa broda kada silazite da se kupate (naš brod nije smeo da se zaustavi na Porto Katziki jer je bila gužva pa smo se kupali na Egremni)da imate što više vremena za kupanje(mi smo imali nepunih 15ak min iako smo izašli među prvima).To je izgledalo onako brzinski,iskrcaš se,uletiš u vodu,skačeš sa broda,takmičenje za najboli skok,nagrada sladoled ili suvlaki osmeh.gif ,brod zatrubi,trk nazad.osmeh.gif ..ali dobro,kupanje i nije poenta izleta.Delfine nismo videli.

Auto put nas je oduševio,62 tunela!Najduži 4.5 km!

Fiskado prelep gradić!Nidri takođe!

JA BIH OPET U PARGU!klap.gif

Srećan put i lep provod svima koji kreću u septembru,želim im lepo vreme a sigurna sam da će biti!

Kažu da će i oktobar biti prelep!

I da,voda ni jedan jedini dan nije bila hladna-ni u moru ni iz tuša!!

I opet,da,nema kraja-svideo mi se onaj komentar kada je neko rekao za komarce-IMA JEDAN,slatko sam se nasmejala!I ja sam videla tog jednog i poneku osu a bube,bubice,gušterčice-baš ni jednog!osmeh.gif

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto li me ne cudi za nas da smo naglasniji.

Mi smo bili pocetkom juna i pored nas setaju i Englezi i Svedjani, ali samo Srbe cujes na kilometar.

Sto se plaza tice,na mene ni Linos ni Valtos nisu ostavile neki utisak, valjda zato sto smo bili kolima pa smo mogli da istrazujemo okolinu vise.

Svima koji idu kolima ili iznajme, preporucio bih da krenu iz Parge putem kaIgumenici ali preko Sivote.Deo se vozi kroz planine ali kasnije put izlazi do mora, tu smo mi otkrili nekoliko lepih manjih plaza (imaju plazni bar, pa ima da se popije kafa, sok,itd), na kojima smo se kupali.

Parga je prelepo malo mesto, ali i okolina ostavlja isti utisak.

Svima koji uskoro putuju, zelimo srecan put i lep provod

I&B

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to je dobro sto su Balkanci najglasniji treba covek da uziva ne ko oni egleski glupaci sto samo sute i sire negativne energije... Tako i kod nas u MKD ako si glasan na plazi sramota je...nije to problem nego vec ti ga razumes sta govori i zato ti smeta onaj ko ne razume srpski ili makedonski ne obraca paznja...

Recimo meni smetalo u Parga kad sam bio na bazen vile koje sam boravio, ako neko skaci u bazen narocito deca, negativni englezi u istom trenutku napustali bazen i isli u apartman sto meni pravo da Vam kazem prijalo jer ne trebaju mi do mene na letovanje negativni ljudi ;)

P.S. Srbi i Makedonci su najglasniji jer su jako pozitivni ljudi...nemoj da ocekujes od neki skandinavac ili ne daj boze Englez da se smeje, to su ladni ljudi koji su zaboravili sta je smeh i zabava...

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SIMONKA, dobrodosli. :) Bas sam se pitala kad cete se vratiti, jer sam neki dan mislila na vas i kako je tamo. Mi idemo u utorak, i upravo su me zvali da me obaveste kad krecemo, ko nam je vodic i sl. Can't wait :weee:

Malo je bzvz to za poslednji dan - neko je vec pominjao da ne moze da se koristi bazen ni tus... Steta! Valjda cemo se nekako snaci. :unsure: Samo da dodjemo do tamo konacno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za dobrodošlicu!klap.gif U Apostolisu nisam videla ni gazde a kamoli WiFi! Hi hiosmeh.gif Pošto ja ne koristim nisam ni tražila ali ne mogu da se setim gde sam videla u gradu,ima,mislim u centru,raspitajte se,besplatan je.Što se tiče odlaska na Valtos iz Apostolisa,kada izađete i krenete niz brdo ka centru,sa leve strane je često pominjana pekara Green,preko puta nje je frizerski salon,tu skrenete desno,zatim prva levo pa prva desno onda samo uzbrdo,pravo do kraja.Stižete za par minuta na brdo odakle se vidi Valtos.Taj put vam preporučujem i za odlazak na tvrđavu da ne biste iz centra išli poprilično uz brdo.Kada dođete do tvrđave,možete se spustiti,po meni najlepšom uličicom u Pargi,sa puno stepenika,malih radnji sa suvenirima,prelepim kafićima...tu ćete pronaći jednu radnju sa najlepšim magnetima.Kada prođete Green pekaru sa leve strane je market Aristea(nema voće i povrće),produžite pored crkve sa leve strane i uđete u uličicu iza Crkve.Tu je market veoma lepo opremljen,prepun robe,tu je mleko najjeftinije 1E,svuda je od 1.20 do 1.80,testenine 0.90E(svuda su preko 1.20E).Od Crkve ulica desno je odmah pored Pošta i onda ulazite u glavne uličice.Tu je giros 33,već pominjan i u produžetku uličica prepuna radnji koja vodi do Tvrđave(ali uzbrdo,to je ono što sam vam pomonjala).Zatim,od Crkve pravo izlazite na ulicu gde će te se iskrcati kada stignete u Pargu.Sa desne strane je mala pekarica gde je mali susam hleb 0.50 E,veći 0.90E i ima ga preko celog dana,korica mu je fantastična mada je iznutra kao vazduhosmeh.gif ali Grci prave većinom takav hleb.Preko puta je uvek dobro snabdeven market sa voćem,a tu je i apoteka.Što se tiče šopinga,mene zaista nije interesovao,roba je većinom Kineska,mnogo skuplja a ono što je jedino vredelo to su njihove prodavnice sa torbama,koža,modela kakvih hoćeš,nisam ni u Bgdu videla takve ali su cene da se zanesvestiš,barem za mene.Nisam videla nijednu radnju sa kožnim jaknama.Kokteli u centru kod sidra 5E.Na Valtos plaži nema girosa što je meni bilo čudno,ali mi je jedan Grk rekao da im je muka od girosaosmeh.gif Može da se kupi suvlaki kod kampa na Valtosu.Eto ,ako se setim još nečega...klap.gif

Izmenjeno (samco)
nepotrebno citiranje prethodnog posta
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koga intersuje česmovača,ja sam je pila sve vreme iako smo prvi dan kupili paket vode.Čak mi se dopala više nego naša,nekako je meka i pitka.Nisam imala nikakvih problema,inače nam je i vodič rekla da možemo da je koristimo,eventualno bi za decu,naravno,trebalo koristititi flaširanu.I još nešto,ja sam prvi put ove godine imala problem sa oticanjem nogu prilikom puta.Autobusi su bili odlični,udobni,novi,sa dovoljnim razmakom između sedišta,odlična klima,ventilacija,čak i malo grejanja po potrebi prilikom povratka...Međutim,kada sam stigla u Pargu(a bilo nas je baš dosta sa tim problemom)stopala su mi bila kao baloni,koža samo što ne pukne.Zato sam u povratku razmrdavala moje nožiceosmeh.gif ,radila povremeno vežbiceosmeh.gif i stanje je bilo mnogo boljewink.gifosmeh.gif Zato,mali savet-ili nogice gore ili vežbice!osmeh.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A u Pargi trenutno neverovatan pljusak!! :o

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od sutra pa do daljnjeg toooooplooooo :)))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle vratili smo se iz Parge sinoc. Sve u svemu nije bilo lose. Postoje stvari za i protiv pa cu krenuti prvo ono za:

mesto definitivno ima svoju dusu. Prijatno je, zivo ... Ulicice, kuce tj. apartmani sve u zivopisnim bojama, cvece sto rekose vegetacija stvarno prelepo. Plaze Valtos a pogotovu Lihnos su ciste, more je stvarno i cisto i toplo meduza NEMA,( doduse ima malih ribica koje grickaju ... ) more je nekako slanije, priroda je prelepa, nikada nisam videla toliko maslinjaka , ima puno mesta koje mogu da se obidju mi smo isli na Krf i ostrvo Vido a ide se i na ture Jonska ostrva i sve ostalo o cemu su pisali vec drugi. Sladoled je fenomenalan, pekara o kojoj su svi pricali je isto dobra sveza dobro spremljena peciva, voca i povrca koliko hoces ,mesa i morskih plodova....restorani na prelepom mestu znaci za uzivanje. Vreme nas je sluzilo super bilo je bas toplo i uz prelepo more sto se toga tice sve u redu i ostavilo je dobar utisak.

A sad protiv: prvo mi smo isli kolima, ulice su toliko uzane da ako zaluta neki autobus nemoguce je da se prodje. Ali dobro snasli smo se. Nasa vila je bila Diamanto. Gazda je bio prijatan covek kao i njegova zena i cerka. Ali sama soba to moram da kazem je bila daleko od onog sto se vidi na internetu. Nije bilo prljavo ali je igledalo za dve klase gore od onog sto smo ocekivali. Pa smo rekli nije strasno i onako nismo tu veci deo dana. Sa vodom nismo imali problema imali smo bar po podne stalno toplu vodu. Kod nas se nije osecala kanalizacija u sobi ni u kupatilu ali se osecalo s vremena na vreme napolju ispred sobe na terasi iz verovatno drugih apartmana tj. drugih kuca. Al ajde naviknusmo i na to. Prvo sto mi je zasmetalo bilo je trece cetvrto vece kada su iz vile prekoputa neki Madjari pravili zurku sta li....to je bilo urlanje, smeh, vika uzas...do 4h ujutru. Gazda je rekao da ce ih opomenuti i tako je i bilo. A onda nam se uselise pored nas neki gazdini prijatelji Grci... pa ja ne znam kao da su sa nekog brda sisli to je bila vika smeh dal se svadjaju ili se smeju nisam mogla da raspoznam. Tako od 9h do 1h nocu. Nekako zaspasmo kad odjednom da li su isli na nocno kupanje sta li negde oko 4h kad zaurlase ispod prozora pa kao da su nam usli u sobu! Skocim iz kreveta zamolim da budu malo tisi oni se smeju , vidim koliko ima sati pa se vratim u krevet i ponadam se da samo cerka nece da se probudi. Onda su usli u sobu cangrljali, vukli stvari ( kao da su vukli krevete po podu ) pustali vodu, galamili, lupali vratima.....pa ne znam da li mi verujete jer i sama nisam mogla da verujem da su toliko bezobrazni. Nekako se utisase i ja ujutru kad sam videla gazdu kazem mu sta je bilo on mi je obecao da ce da im skrene paznju tako je i bilo ali su sutra uvece opet galamili doduse sad su mi se izvinili i treci dan su otisli na nasu radost.

Dobro i to desilo se uvek moze da se desi nesto nepredvidjeno.

Sto se plaza tice definitivno su daleko Valtos a tek Lihnos da ne pricam. Gradska plaza je najbliza ali i uzasno prljava pa smo se tu bucnuli samo prvi dan i vise na tu plazu nismo isli. Moji kumovi su isli na malu plazu pored gradske oni su bili zadovoljni. A mi smo isli na Lihnos tako sto bi nas muz odvezao ujutru a mi se vracale brodicem koji kosta 4 eura u jednom pravcu tj. za nas dve 8eura za cerku nismo placale jer je mala. Suncobrani su od 6 do 8 eura. Plaza jeste lepa i ako bih birala sledeci put isla bih u neku hotel blizu te plaze. Na Valtos smo isle tri puta same i ono penjanje i spustanje pa u povratku opet penjanje i spustanje meni nije toliko tesko palo ali se mojoj svekrvi to uopste nije svidelo....

Dakle da skratim pricu kako sam sredjivala utiske sa drugima ovo je poenta: kada smo krenuli svi su pricali da je mesto prelepo kao i more ali niko mislim iz agencije nije rekao da do te dobre plaze mora dobro da se planinari. Ako necete na onu prljavu plazu koja je blizu moracete da dobro platite odlazak do druge kao i lezaljke jer toliki put da se predje da li do Valtos ili Lihnos sa suncobranima i pratecom opremom nemoguca je misija... Zato smo na plazi sedeli od 10h do 6h sklanjali se od sunca po najvecoj vrucini u restoran ... A Parga je definitivno skupa, preskupa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelena,Vi se definitivno niste dobro pripremili prilikom odabira mesta za odmor.Na forumu ste mogli da pročitate da Parga ipak nije mesto za roditelje sa malom decom,što se dokazalo u vašem slučaju.Slažem se da je Valtos udaljen ali u zavisnosti gde Vam je bila vila.Mi smo bili iznad Crkve i stizali smo za 7-10 min laganog hoda,uz ne baš veliki napor.Što se tiče gradske plaže,slažem se da je prljava,što sam i ja iznela kao utisak u jednom od prethodnih pisanja na forumu.Cene,tačno,za nas visoke ali to je mesto za Italijane,Engleze i ostale tako da kako god okreneš ipak je za nas povoljniji Halkidiki,tačnije,obrni okreni- Pefkohori.Ali tamo ne možete oku ugoditi kao u Pargi,tako da sve ima svoje.Pozdrav!

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati kada se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno nisam totalno promasila odabir mesta.

Samo sam rekla a nismo se izgleda razumele da pogotovu za starije ljude mesto nije i to je cinjenica. A cinjenica je i da se mnogim mladjim ljudima nije svidelo ( momak i devojka u nasoj vili iz Vranja kao i moji kumovi iz Beograda koji nemaju jos dece)

kojima je plaza bila ipak daleko a to im u agenciji niko nije rekao znaci oni nisu isli na forume nego su verovali agencijama preko kojih su isli. I svi kazu da bi pre uplatili i skuplje blizu plaze ( sa cim se i ja slazem ) recimo ima prelepih apartmana uz Lihnos plazu za koje bi vi rekli da je za strance ali i ja bih tu pre odsela i platila skuplje nego da sipcim svakog dana do plaze uzbrdo nizbrdo. Onda bih mogla da odem kad pozelim do grada da ga razgledam kupim sto hocu, provedem se odem na veceru i sl.

Interesantno da je moja kuma bila smestena u vili iznad nas a na sajtu pise da je udaljena 400m od plaze a za nas 550m i ako smo mi u stvari bili blizi.

A sto se cena tice pa ne bih rekla malo je potcenjivacki reci to je mesto za Italijane,Engleze i dr. jer bi po tome Krf trebao da bude u rangu Pefkohorija jer su bar po cenama isti. Ne nego su svi malo alaviji...ja nisam proveravala ali mi neki ljudi kazu da je recimo tura brodom do Paksosa i Antipaksosa preko nase agencije 25 eura a u Grckim agencijama 15 eura. Na Valtos plazi lezaljke jedne do drugih na prvom mestu 6 eura kod ovog drugog 8 eura... a iskreno nisam videla da su to neke bolje lezaljke ili suncobrani itd.

Ima stvari koje mi se mnogo svidjaju ali da izvinete i koje mi se uopste ne svidjaju .

Izmenjeno (jelenas1000)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi koji putuju u Grčku sopstvenim kolima - od kako smo oslobođeni viza - imaju fantastičnu mogućnost da izaberu apartmanski smeštaj bez posredstva agencije (živeli Internet i Google Earth!). Pitam se, zašto onda to i ne urade? Možda ih mrzi da se pre puta detaljnije raspitaju, čini im se da je preko agencije lakše, opuštenije, jeftinije (???) pa kad odu na odmor dožive razočarenje.Odnos cena-kvalitet u sopstvenoj režiji bude uvek povoljniji nego preko agencije, obzirom na to šta nam se preko naših agencija nudi. Svi detalji oko smeštaja se dogovore mejlom, avans nije veliki, ako vam se na licu mesta ne svidi, ostanete koliko ste platili a u međuvremenu nađete bolje...a ako ste se kod kuće googlanjem dobro pripremili, greške nema. Ne može se predvideti da li će gosti iz susednog apartmana biti bučni, ali sve drugo - udaljenost od plaže, reljef, pošumljenost, širina ulice, cene u prodavnicama i restoranima - sve te informacije su dostupne čak u meri koja oduzima čar iznenađenja. Ali nema ni neprijatnosti. Posle dve nedelje provedene u Pargi, tačnije na Lihnosu, sa detetom, ne mogu da se složim da Parga nije za porodice sa malom decom. Ne treba generalizovati- sve je stvar pristupa, šta ko voli, na šta je navikao... Istina je da smo se pri odlasku u grad obično parkirali malo dalje, pre Piso Krionerija, pa tabanali do "centra"- volimo šetnju. Strme ulice nisu zgodne za kolica, ali i šetalište uz more može biti sasvim dovoljno i lepo za večernji štrapac, naročito posle celodnevnog kupanja. Uzgred, na Lihnosu smo upoznali par penzionera iz Češke, koji su svakog dana peške dolazili iz Parge na Lihnos da se kupaju, ali ne kroz maslinjake, nego okolo, asfaltom...5km u jednom pravcu...šta reći...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno nisam totalno promasila odabir mesta...

Sa "trotterom" se potpuno slažem.Možda se nisam dobro izrazila,nisam rekla da Parga nije uopšte za decu,mislila sam na to da baš nije pogodna za roditelje sa decom za neki lagodniji odmor obzirom na daljinu plaža,uzbrdo,nizbrdo...a i to zavisi ko je na šta spreman.Ja sam prošle godine bila u Stavrosu i meni se nije nimalo dopao ali Stavros ima puno sadržaja za decu,luna parkove,parkiće,voziće...pse lutalice,ha,ha...i koliko sam videla pretežno su gosti roditelji sa decom...Parga tih sadržaja nema u toj meri a možda se može reći i da uopšte nema.Što se tiče potcenjivanja,nisam nikoga potcenjivala...htela sam da kažem da su cene u Pargi formirane za standard Italijana,Engleza i ostalih pa su samim tim za nas malo jače,a morate priznati da Srba ima u manjem broju za razliku od Pefkohorija u kojem nemate utisak da ste u Grčkoj,svi pričaju srpski i većina su Srbi.A što se agencija tiče,ja od Lui travela ove godine nisam mogla da dobijem informaciju ni o broju sobe jer je kao prošle godine neka njihova koleginica prodala jednu sobu dva puta pa je bilo tuče i sad ne govore broj sobe.Šta reći!Ako pitam na koju stranu gleda soba,ulicu,more,bazen,zid,dvorište...neće znati da mi kažu.Ako uplatite vilu 400 m udaljenu od plaže ne možete očekivati da Vam agencija kaže "znate,to je daleko od plaže".Tu vilu ste izabrali Vi a zna se koliko je 400 m pa plus uzbrdo,nizbrdo.Znači,da skratim.Ne može se uvek i u svim agencijama dobiti tražena informacija i ja im u potpunosti ne verujem zato i kažem da je dobro informisati se a ovaj forum mi je u tome mnogo pomogao i sve ono što me je zanimalo ja sam pronašla i kada sam stigla u Pargu to me je sve i dočekalo. Pozdrav!

Izmenjeno (suki)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da Parga nije preskupa

mi smo isli pocetkom seyone, 9 jun tacnije, moji kumovi nesto malp kasnije na Sitoniji,

Kad smo uporedili cene bilo je jeftinije u Pargi. npr giros za 2 evra, oni nisu videli, kafa 2,5 evra na plazi, u Pargi mi smo placali 2 evra.

Mi smo isli preko Vive, i smestaj je bio korektan ( cak i vise nego korektan, za te novce), nama je bilo bitno da vila ima parking zbog kola.

pozdrav

I&B

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, vratih se i ja sa svog odmora pre dva dana koji sam provela u ovom simpaticnom gradicu.

Ne bih previse pisala o samom mestu, jer je vec mnogo puta receno sve sto je trebalo, pa cu se osvrnuti na neko moje vidjenje i iskustvo.

Parga- zanimljiva, zivopisna, lepo uredjena... Ljudi srdacni i ljubazni... Turista u ovom periodu- taman na granici da ne bude prevelike guzve... Plaze, sve predivne, osim gradske na koju smo isli samo dva puta i to da bi smo otplivali do ostrvceta sa crkvom i to zaista vredi videti. Odatle se pruza neverovatan pogled, sa jedne strane na grad, a sa druge na otvoreno more, modro plave boje!

Vreme nas je posluzilo, bilo je oko 35C svaki dan (po mojoj slobodnoj proceni), osim jednog dana kada je bilo oblacno i sa kisom posle podne.

Cene su bile prilicno visoke i ja nigde ne videh da je kafa (frape, nes i sl.) bila ispod 3eur, posebno ne u barovima na plazi. Npr. u Tango baru na Valtos plazi frape je 3.5 eur, a nes kafa cak 3.7eur. Mozda sam ja naletala sve na takva mesta, ali sumnjam da je igde bilo ispod te cene kao sto je neko pomenuo. I da ne duzim sa cenama, jer to ni u jednom momentu nije pokvarilo moje letovanje i ne zalim ni za jedan jedini evric koji je potrosen :D

E sad malo o smestaju...

Isli smo preko Argusa, vila Giohana.

Vila je u mirnom delu, gde nema buke od saobracaja i kafica, tako da je moglo da se odspava :)

Vila je uredna, cistacica je dolazila svaki dan, a u sobi imate sve sto vam je potrebno za tih 10ak dana koje cete provesti tu.

Moje veliko razocarenje je bio pogled koji se prouzao sa terase... Gledali smo na dva zida i neki krs sa strane, tako da tu nisam provela ni citavih 10 min za svo vreme, a po meni nema nista lepse nego sedeti na kraju dana i uzivati u pogledu koji se pruza, ali na zalost ovog puta sam bila uskracena za to :angry:

Neko pre mog odlaska je pominjao razne insekte, gmizavce, lude macke i sl.... Paaaa...ovako: videla sam par mravica na terasi, ali valjda im je tu mesto... gustera sam jednog samo videla i to na drugom spratu, dakle- nisu nam ulazili u sobu :) a macke... njih je bilo ispred vile, a s obzirom da ne volim iste sve je bilo po principu- ne diras me, ne diram te, tako da ni tu nije bilo problema...

Sve u svemu lepo je bilo, odmorila sam se sto je i bila poenta ovog putovanja, a za sve koji tek treba da idu stojim na raspolaganju za sva pitanja :D

Izmenjeno (bombica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905101
    Ukupno poruka