Aleksa Simic

Vile Avra,Korali 1i 2 i Panorama

80 poruka u ovoj temi

Ako je neko bio u vili Korali 2 u cetvorokrevetnom apartmanu molim vas ako mozete da odvojite malo vremena da mi napisete nesto o smestaju. Uplatili bi letovanje ali ima jako malo slika i samo par losih komentara po forumima. Ono sto mi je bitno da mi kazete kakva su kupatila (posto ih nema nigde na slikama), da li nije vruce u apartmanima u prizemlju s obzirom na to da nemaju klimu, kako je opremljena kuhinja sto se tice posudja i pribora-da li ima sve sto je neophodno? 

Kakva je hihijena, da li sami odrzavamo ili cise bar neki put i oni, na koliko se menja posteljina? Da li imaju peskire?

I da, da li na terasi imaju garnituru za sedenje i susilicu za ves? Na slikama nema...

Hvala unapred

Ove informacije bi mi jako znacile posto idem sa malom decom

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine samo upatili trokrevetni apartman u vili Panorama 1. Idemo nas četvoro (supruga, dete nod 4 i dete od 8 godina i naravno ja). Da li može neko da mi kaže kakva su njihova isustva u navedenoj vili? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako je neko bio u vili Korali 2 u cetvorokrevetnom apartmanu molim vas ako mozete da odvojite malo vremena da mi napisete nesto o smestaju. Uplatili bi letovanje ali ima jako malo slika i samo par losih komentara po forumima. Ono sto mi je bitno da mi kazete kakva su kupatila (posto ih nema nigde na slikama), da li nije vruce u apartmanima u prizemlju s obzirom na to da nemaju klimu, kako je opremljena kuhinja sto se tice posudja i pribora-da li ima sve sto je neophodno? 

Kakva je hihijena, da li sami odrzavamo ili cise bar neki put i oni, na koliko se menja posteljina? Da li imaju peskire?

I da, da li na terasi imaju garnituru za sedenje i susilicu za ves? Na slikama nema...

Hvala unapred

Ove informacije bi mi jako znacile posto idem sa malom decom

 

 

Da li ste se vratili, pa da nam kažete odgovore na ova pitanja i mene to zanima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel zna neko raspores studija u prizemlju vile Panorama. Koji su sa prednje strane, a koji su sa zadnje strane. Konkretmo me zanima studio broj 8. Hvala

Izmenjeno (Nenadd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

 

da li je neko bio u trokrevetnom apartmanu u vili Avra? Da li taj apartman ima klimu? U agenciji ne znaju da mi kažu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka