Emilija

Hotel Philoxenia Bungalows *** Psakoudia

569 poruka u ovoj temi

Ja bih da pitam koliki su frižideri u sobama?

Doručak se služi "mislim" od 08:00 do 10:00, a večera od 18:00 do 20:00.

Što se tiče frižidera, to su oni "mini bar" frižideri, može nešto malo da se natrpa, i to je to.

Sam hotel nema svoju plažu, ali kao što neko gore reče, sve može da se iznajmi uz naručeno piće.

Što se tiče ostalih plaža (pogotovo na Sitonii), ima ih pregršt.

Za one koji dolaze kolima, mogu da priušte sebi pravi raj.

a da još nešto, iznajmljivanje soba je nemoguće po sopstvenom izboru (tj. da birate u kom ćete bloku biti), ali po meni sve su OK.

Najbitnije je lepo raspoloženje, i onako u sobama samo prespavamo.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo se nameračili na ovaj hotel, stvarno je povoljno, ali mesta baš i nema,

ustvari, ima ga na većini mesta od 20-og jula, a samo u Maticu su mi rekli da ima mesta od 1-12, a u Sabri moram prvo da uplatim 30% pa tek onda proveravaju ima li slobodno.

E sad, interesuje me da li je ovo sa Maticom neka prevara ili....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve rezervacije se rade na upit. Agencija radi rezervaciju za vas i ako ima mesta dobijaju potvrdu. Zato i traže avans. Takođe agencije dobijaju stop sailove pa i na osnovu toga znaju šta je rasprodato. Ja sam u agenciji ostavio deviznu garanciju 30% pa kad su mi potvrdili uplatio sam dinarski a deviznu garanciju su mi vratili. U ugovoru sabre piše da je 10% rezervacija na upit al i meni su tražili 30% valjda oće nešto i da zarade ako odustanete :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema to veze sa potvrdom rezervacije. Kako ni jedna druga agencija ne traži avans pri proveri da li ima mesta u hotelu :nea:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su i prošle godine u Atlantic travelu, a i ove u Sabri tražili da ostavim avans za rezervaciju. Ukoliko odustanete od rezervacije propada vam avans, a ukoliko prihvatite rezervaciju računa vam se u cenu aranžmana. Jedino je u Atlantic-u akontacija bila mnogo manja ne sećam se tačno dok su mi u Sabri tražili 30% od cene aranžmana. Mislim da u ugovoru piše da za rezervaciju treba 10% ali pošto mi ugovor nije tu nisam 100% siguran, proveriću pa ću dopuniti ovaj post. Znam da neke ne traže, to sve zavisi da li agencija prodaje svoje unapred zakupljene kapacitete ili radi na upit ali i od stranog hotela / tur-operatera.

Edit:

Sad sam proverio ugovor i član 9 u njemu kaže ovako: Za individualne "rezervacija na upit" putnik polaže na ime troškova rezervacije depozit koji ne može biti manji od 10% od cene putovanja. Ukoliko rezervacija bude potvrđena od organizatora i prihvaćena od strane putnika, depozit se uračunava u cenu aranžmana. Ukoliko organizator ne potvrdi rezervaciju, depozit se u celosti vraća putniku. Ukoliko putnik ne prihvati traženu i potvrđenu rezervaciju, iznos depozita zadržava organizator u celosti.

Iz ovog proizilazi da agencije koje traže depozit automatski rezervišu smeštaj za vas i logično je da ako odustanete plaćate penale. Ove druge koje ne traže ili imaju zakupljene kapacitete , prodaju tuđe aranžmane ili prodaju napamet.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je skuplje nego preko agencija, malo mi je to neverovatno, ali je tako. Primer, 10 dana preko agencije kraj avgusta za 2+1 osobu je oko 500 eura, a ako idemo direktno izadje oko 800 eura, tako izbacuje cenu hotel ako ides direktno. Ne znam u cemu je caka. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caka je da se unese promo kod koje imaju agencije ali ne mi i smrtnici. Ja aplicirao za kod ali ništa :) tako da smo rezervisali preko Sabre. Ranije sam hotelski smeštaj rezervisao direktno preko neta, zadnjih godina mi povoljnije preko agencije. To je verovatno zbog toga što hotelski smeštaj većim delom prodaju agencije a manje se proda preko neta, svi su uključeni u lanac svako dobije svoj deo a mi to na kraju sve lepo platimo. Kada bi mi plaćali manje agencije bi propale, ko bi onda prodavao, nisu svi ljudi vični netu da traže, ovako odu u agenciju na izvolte :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pravu si, i ja to razumem, ali da razlika u ceni bude 2x, ili cak 3x puta veca, e ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste probali preko npr. TUI-a ili DERTOUR-a, nama je tako prosle godine bilo najpovoljnije.

Da li ima još neko da napiše neki "taziji" komentar vezano za ovaj hotel? Razmišljam se izmedju ovog i Lilly Ann beach hotela. Ovo mi je jeftinija varijanta, ali me zanima da li je klopa koju nude dobra i dovoljna, obzirom da je cena baš povoljna (26e dnevno po osobi, dete gratis).

Evo kad pominjes 2010. mi smo bili u Atheni, koja je iznad Lily Ann. Athena je veci komplex i cena je bila cak povoljnija od Lily Ann, preko TUI-a smo uplatili i vredi tih para. E sad zavisi sta volis, Atheni je mana plaza, ali nama je bilo super jer su plaze na sitoniji prelepe i steta ih je ne obici. A LIily Ann je manji hotel, na lepsoj ali nista posebnoj plazi, meni se licno vise dopala Athena. Za Pxiloheniu ne znam, ali nadam se da ti vrede i ovi utisci.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, mya, već smo uplatili Philoxeniu ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam videla ovu temu i oduševljena sam komentarima.

Ja se već nekoliko dana premišljam da li da uplatimo ove bungalove jer su mnogo jeftiniji od bilo koje druge ponude iste kategorije pa mi je bilo sumnjivo. Idemo sa dvoje male dece pa ne bih da rizikujem.

A sad me hvata panika da neće biti mesta kad vidim koliko su ljudi oduševljeni i obavešteni o ovom smeštaju.:D

Informacija za sve: najjeftiniji je Wayout, kod njih je cena 23 eura pp do 22.jula i posle 23.avgusta, a za decu besplatno, za uplate do 30.aprila, što je stvarno džabe! za 460 eura ćemo nas četvoro na letovanje i nema kuvanja!:klap:

Izmenjeno (EliNS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U popularnim, čitaj jeftinijim terminima, nema mesta poodavno, al uvek vredi pokušati. U tu sobu za 23€ idu 2+1, možda da drugo dete spava sa roditeljima u bračnom krevetu, a prvo na pomoćnom. Za veću decu ide soba 2+2 sa krevetima na sprat a ona je skuplja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to sam se i ja pitala i videću u agenciji, ali mislim da ćemo se uklopiti jer jedno dete ima 4 godine, a drugo 1. To mlađe je infant, a oni obično nemaju ništa od sadržaja tj.ništa ne plaćaju i nemaju hranu i krevet. Tako da bi to bilo to. Nadam se. :D

A što se tiče jeftinijih termina, mi bi smo išli od 23.avgusta. Čekamo samo kumove da kažu da li im odgovara ili ne, pa ću da zovem.

Edit:

Zvala sam večeras i nema mesta krajem avgusta. :tuga:

Sutra će mi javiti kad ima mesta.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je jako bitna informacija za sve nas koji planiramo da idemo tamo krajem avgusta. pa podeli informaciju o terminima sa nama. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka