Emilija

Hotel Philoxenia Bungalows *** Psakoudia

569 poruka u ovoj temi

Molim ljude koji su bili u ovim bungalovima da mi kazu da li sluze posnu hranu jer tada kada mi idemo Petrovski post?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Philoxenia bungalows zaslužuju svaku preporuku. Kao što je neko većnapomenuo odnos cena-usluga-smeštaj-hrana je idealan. Već dve godine za redom odlazim sa porodicom, a ove ću i treći.

Mali prekid... idealno mesto za one koji žele da obiđu plaže na sitoniji, a ima ih stvarno puno. Philoxenia bungalows se nalazi na idealnom mestu za obilazak i Sitonije i Kasandre. Prošle godine bili smo i do Kavale (vredi otići). Blizu je Solun ako nekome treba, a ako ne ni plaza u Psakoudii nije loša (u odnosu na plaže u Crnoj Gori je extra). Hotel je za svaku preporuku.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na ovim informacijama! :) Već pravimo planove obilaska Sitonije, a Kasandru smo delimično upoznali! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kod koje pouzdane agencije je hotel Philoxenia Bungalows (Psakoudia) najjeftiniji u ponudi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uplatila preko Turisttrada *** agencije, gde je smeštaj u 2+1 sobi, polupansion, 26e po osobi. Imaju jako dobar popust za celokupnu uplatu, a dete do 12 godina ima gratis smeštaj.

Izmenjeno (mikap)
Nije dozvoljeno postavljanje linka ka agencijama
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@SanjaG

da li se preko te agencije placa oko 7900 dinarski deo i da li je on uracunat u tu cenu od 26e p osobi?

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, ne plaća se! Uplatili smo ceo iznos u ponedeljak, za nas troje (ćerka besplatno) 430 eura, 10 noći. Dinarski deo se nigde nije pominjao! Pošto je cela uplata, ostvarili smo popust od 19%! Isplati se! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čisto ako nekog interesuje samo da prijavim da smo uplatili u Sabri (u Novom Sadu Dunavska 12) 2+2 od 03.07. 15 noćenja 921€ plus 3.000,00 dinara.Dvokrevetna soba u istom terminu je 622,50 + 3.000,00 dinara. Cena je sa popustom od 17% i čekamo potvrdu smeštaja. Prevoz je sopstveni našim autom. Ako može neko da mi potvrdi da li ima interneta u hotelu i da li se plaća?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li neko od ljudi koji su letovali tamo zna u kom vremenskom intervalu sluze dorucak, a u kom veceru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih da pitam koliki su frižideri u sobama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje odgovor na ovo pitanje !

Zanima me i da li su lezaljke i suncobrani na plazi isperd hotela besplatni za goste ? Ako nisu, zna li neko kolika je cena iznajmljivanja bila prosle godine ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam hotel nema sopstvenu plažu. Na plaži se nalazi dosta kafica koji imaju svoje lezaljke i suncobrane i koji imaju sistem narucis pice i sedis koliko zelis. Ako se ne varam prosle godine je cena nes-frapea bila oko 3-3,5e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo na slici sa zvaničnog sajta se vidi frižider

post-2860-1296487517,8_thumb.jpg

Izmenjeno (arandjele)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas uplaceno u Travelland-u (PHILOXENIA BUNGALOWS) od 12.07-22.07.2011.Trenutno ima popust 15% koji vazi do 30.04.2011 za uplate u celosti.(moze i predrezervacija 30% pa ostatak do 30.04.2011)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo zaista odlično zvuči!

Imam par pitanja. Da li se može unapred rezervisati neka soba, tj. blok (neko je spomenuo da je blok C mirniji)? Od kada do kada je doručak tj. večera (i to je neko pitao, ali niko nije odgovorio)?

Inače, i Filip travel ima iste cene kao Travelland.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905090
    Ukupno poruka