NatasaV

PSAKUDIJA

285 poruka u ovoj temi

Bez obzira koji je iznos u pitanju ja mu ne bih uplatio ništa više od prethodno dogovorenog depozita koji je obično u vrednosti dva ili tri prenoćišta.

Jel ovaj smeštaj u pitanju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da taj. Znam da nije uz more, ali nama to ni ne treba, jer volimo obilaziti razlicite plaze kolima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo pre 2 godine sa klincem, tad je imao nepune 2 godine. Za malu decu je Psakoudija savršen izbor, dakle nema gužve, lepa i čista voda i četinara na sve strane. Smeštaj smo imali u Philoxenia bungalows i bili smo zadovoljni. Malo me podsetilo na Slovensku plažu zato što je ceo hotel iz više manjih zgrada. Sobe nisu nešto prostrane ali se reodvno čiste i udobne su. Nedostatak je što nemaju klasičan frižder već mini rashladne komore tako da je od njih mala vajda. Imaju i TV ali sve su Grčki kanali. Klopa je na bazi švedskog stola i super je. Moj vam je savet da se ne otimate puno različitih stvari da jedete prvi dan jer se od npr. 10 jela sutradan promene samo 2-3 pa sledeći dan drugih i tako u krug. Sladak, opušten porodični hotel i savršen je za odmor sa malom decom.Na plaži se rentiraju suncobrani i ležaljke, mi smo praktikovali da odemo kod hotela Alexandra i za 5 evra popijemo 2 kafe, dobijemo 2 male vode i gratis 2 ležaljke i suncobran + prednost je što vam je tuš blizu. Mesto kao mesto ništa posebno, seoce sa nekoliko prodavnica, nekoliko kafića i taverni. Na magistrali na putu ka Nikitiju imate možda na 2km veliku prodavnicu sa super izborom svega i svačega pa i gotove hrane ali mora se ići autom. Dakle topla preporuka za miran porodični odmor.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Planiramo za nekih nedelju dana da odemo do Psakudije, izgleda na netu kao ono sto bi nam odgovaralo sa malim detetom - malo mirno mestasce sa lepom plazom i par restorana.

Zanima me da li je neko boravio mozda u smestaju Paschalia Apartments, a ako jeste, da li bi mogli da podelite iskustva, jer ne mogu bas mnogo informacija da pronadjem na netu.

Hvala svima unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pashalia vam je malo udaljena od boljeg dela plaze.Nasi prijatelji su bili pre par godina.U sustini su bili zadovoljni medjutim nije im se dopala plaza tj.ulaz u vodu na toj strani. Ukoliko niste vec rezervisali,mozete naci mnogo blize za cenu od 40+.Mi smo smesteni otprilike negde na sredini i trenutno ima mest.Ako vam je potreban kontakt javite se na pp ne bih da reklamiram

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jer moze neko da mi posalje u poruci mail adresu neke vile koja je blizu plaze.Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li kojim slucajem u Psakoudiji postoji kamioncic sa vocem i povrcem Evro-kilo .

Bas bi nas obradovala ta varijanta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prolaze cesto,cucete ih kad se oglase preko megafona.Imate veliki izbor voca sa obe strane puta na otprilike kilometar u pravcu nikitija.Cene neznam a video sam da ima voca u lokalnim prodavnicama a takodje i u masutisu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve sto smo gledali nema jeftinje od 60 € dnevno,jel zna neko mozda neki smestaj da je blizu plaze ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel to cena za smestaj pored mora?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@kalimero70

Ma kako nema jeftinije,imas smestaj od 25 pa navise.Zavisi normalno od toga koliko si blizu do plaze.Imas pp

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam pitala ,skoro pa su pored mora ,40€ traze sto je skroz ok cena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iznad magistrale je jos jeftinije,ali to je vec ona varijanta doci i onda traziti smestaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce dosao iz Psakudije, bio po prvi put tamo, u stvari prvi put u Grckoj. Supruga i ja, "mature couple" sto kazu na Bookingu.

Odlucili smo se za put u poslednji cas i u oskudnom izboru smestaja koji su ostali odabrali svuda izvikani hotel Melissa. Mislim, izabrali smo ga i pored niskih ocena po forumima jer su vecinu postova pisali EU citizens pa im je smetalo sto bazen nije veliki kao na slici i sto posteljinu menjaju svaki treci dan i slicno. Nadao sam se da su to samo gluposti koje nama nece smetati, ali se ispostavilo da jesu prevaranti...

Najveca prevara je u smestaju - pogledate slike, platite 10 dana i kada dodjete oni vam objasne da ce vas odvesti u "bjutiful rum" u blizini (400 - 500 metara) i ako niste od onih koji se svadjaju provescete ceo odmor u staroj zgradi i uz svakodnevnu setnju za dorucak i veceru. Ali ako povisite ton i zapretite da cete traziti refundaciju para oni nekako pronadju sobu u okviru glavnog kompleksa. Nakon par dana shvatili smo da oni SVAKOG gosta prvo pokusaju da nagovore da uzme te losije sobe, kako bi one pristojne pored bazena ostale poslednje na raspolaganju, a njih je najlakse prodati.

Druga prevara je sa svedskim stolom, ali to nije nesto sto bi Vas razljutilo, mozda vise razocaralo. Sve ono sto je "popularno" medju Srbima i Rusima (koji cine verovatno 80% gostiju) brzo nestane i oni ne zele da dopunjuju dok ne odu i ostala jela koja zbog tih slatkastih lokalnih zacina ne odgovaraju nasim nepcima. Onda negde pred kraj vecere ponovo iznesu glavna jela, ali vi ste vec u nastupu gladi pristali na "daj sta das".

E sad cu da budem kontradiktoran, ali ako bi me neko pitao da li bih ponovo isao u Melissu, ja bih odgovorio - "mozda"! Iako izgleda mazohisticki, ipak vlasnici pored nastojanja da vam uvale losiji smestaj imaju i prilicnu dozu ljudskosti, ako se s pravom ljutite oni se izvinjavaju, zagrle vas, pitaju da razmislite jos jednom i na kraju ispunjavaju skoro svaki vas zahtev. Posle te pocetne svadje, nekako postajete prijatelji sa svima njima, odmah vam upamte ime, pitaju gde ste bili, preporucuju dobre plaze i dobra mesta za provod... Nekako sam na kraju shvatio da su to ljudi, balkanci kao i mi, i da traze interaktivan odnos sa gostima umesto cistog, servilnog i sterilnog osoblja u zapadnoevropskim hotelima.

Dakle, Melissa mozda ponovo, ali da naprave poseban rang cena za sobe u kompleksu i sobe na periferiji i onda gost da bira sta stvarno zeli, umesto ovog pokusaja uvaljivanja sarene laze za pare koje ste vec dali.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako drugi put budes isao u Psakudiju izaberi Philoxenia Bungalows, polupansion, neces pogresiti i neces imati zamerke. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905066
    Ukupno poruka