NatasaV

PSAKUDIJA

373 poruke u ovoj temi

Upravo sedim na terasi vile Alexandra, gledam u more koje se presijava na Suncu i uzivam. Moram priznati da nam je ovo jedno od najlepsih letovanja do sada. Prethodno smo letovali po hotelskim kompleksima sa brojnim zvezdicama, ali mir koji poseduje ovo mesto do sada nismo pronasli. Povodom tvrdnji o neljubaznosti vlasnice vile, mogu samo reci da mi imamo potpuno suprotno iskustvo. Naime, Aleksandra i njen brat su tokom citavog boravka bili izuzetno ljubazni i nikakvih problema nismo imali. Apartman je prostran, pristojan za Grcku ponudu, na samoj plazi. Psakudija je idealno mesto za one koji zele potuni mir i pasivni odmor. S druge strane nema radnji sa raznoraznim sitnicama, nema nekakvih desavanja i nema mnogo mesta za setnju, sto je nama i odgovaralo. U mestu postoji nekoliko taverni sa dobrom grckom hranom, a posebna preporuka je taverna Nikos, neposredno do vile Alexandra. Plaza je idealna za decu, pesak, plitko more i potpuno uzivanje. Pozdrav iz Psakudije! Jos neki dan i moramo napustiti ovaj pogled, koji ce nam sigurno dugo ostati u secanju...

MOLIM VAS RECITE MI DALI IMATE KOMARCE? TRAZIMO SMESTAJ GDE IH NEMA PUNO, JER SMO U JUNU BILI NA TASOSU I IMALI VEOMA LOSO ISKUSTVO SA MALIM (2 GOD). HVALA UNAPRED

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MOLIM VAS RECITE MI DALI IMATE KOMARCE? TRAZIMO SMESTAJ GDE IH NEMA PUNO, JER SMO U JUNU BILI NA TASOSU I IMALI VEOMA LOSO ISKUSTVO SA MALIM (2 GOD). HVALA UNAPRED

Forumdzika,

na zalost, ima komaraca :(

U vili Aleksandra imaju mreze na vratima terase tako da ne mogu komarci nocu da udju u sobu. Mi smo ipak ukljucivali aparat protiv komaraca sa tableticama i nije bilo nikakvih problema. Kada smo uvece sedeli na terasi, ukljucivali smo aparatic na terasi (ima uticnica) i to je bilo ok. Jos ako upalite neki mirisljavi stapic ili svecu... em uzivate, em rasterate komarce. Preko dana nije bilo komaraca.

Pozz :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi u Philoxeniji nismo videli ni osetili ni jednog komarca...stavili smo raid, iskljucili TV jer ga nismo koristili i tu pored samih vrata od terase ukljucili raid. Ja sam citala na terasi noću i često sam zaboravjala da se namazem autanom i nije me ujeo ni jedan. Tako da predpostavljam da je taj Raid kupljen kod nas (ovo naglasavam jer ljudi cesto govore da nasi ne pomazu tamo) bio sasvim dovoljan. Kada smo isli pored bazena uvece ili u setnji poprskali bi smo autan i sve je bilo ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Smestaj za nas troje je kostao 540 (3x180) evra za 15 dana u 3+1 studiju. Na tu cenu smo dobili popust 20% na ranu uplatu, pa nas je sve izaslo 432 evra u dinarskoj protivvrednosti i sve to na 9 rata.

Pozz :)

Lanana,

da li možete da mi odgovorite preko koje agencije ste letovali?

Hvala unapred,

pozdrav.

P.S. Nisam sigurna da li će moje pitanje biti "zalepljeno" za Vaš citat, ne snalazim se baš najbolje

Izmenjeno (suki)
zalepila sam poruku :)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lanana,

da li možete da mi odgovorite preko koje agencije ste letovali?

Hvala unapred,

pozdrav.

P.S. Nisam sigurna da li će moje pitanje biti "zalepljeno" za Vaš citat, ne snalazim se baš najbolje

Draga Sladjana bg,

izvinite, tek sada sam videla Vasu poruku.

Mi smo isli preko Sabre. Oni su su vec istakli cenovnik za leto 2013. godine, pogledajte na njihovom sajtu.

www.sabra.rs

Srdacan pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draga Lanana,

hvala puno na odgovoru.

Pozdrav, :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi u Philoxeniji nismo videli ni osetili ni jednog komarca...stavili smo raid, iskljucili TV jer ga nismo koristili i tu pored samih vrata od terase ukljucili raid. Ja sam citala na terasi noću i često sam zaboravjala da se namazem autanom i nije me ujeo ni jedan. Tako da predpostavljam da je taj Raid kupljen kod nas (ovo naglasavam jer ljudi cesto govore da nasi ne pomazu tamo) bio sasvim dovoljan. Kada smo isli pored bazena uvece ili u setnji poprskali bi smo autan i sve je bilo ok.

Prvi put idem u ovaj hotel, uplatio sam preko Sabre, recite mi soba 2+2 šta ima sve u njoj?
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koje plaze u krugu od 20-30 kilometara netreba propustiti?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lagomandra pod obavezno, oko 30km. Predivna sa cistom bistrom vodom. Cisto pescano dno, pesak malo krupniji pa se voda ne muti. Sa strane ima borova sumica gde mozete da se povucete i odremate kad opece sunce. Pored je hotel ali mozete da idete do njihovog fast fooda da kupite giros ili u taverni da sednete i rucate. Ima i veoma cist toalet, hotelski ali moze da se ode... moja ocena cista desetka.

Soba 2+2 nazalost ne znam sta ima. Dvosobna ima jeda mesto za krevet dodatni. Mali frizider i ormaric. Terasa, mali TV, fen za kosu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoje dve vrste soba 2+2 , jedna kao dvokrevetna sa dodata dva metalna kreveta na sprat, i druga mnogo bolja koja vizuelno lici na dve prostorije jer kreveti na sprat koji su blizu ulaza u sobu vizuelno pregradjuju sobu/jedna bocna strana je zatvorena/.Svaka soba ima veliki frizider i terasu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam u toj sobi, 2+2 dvoje male dece. Hvala na informacijama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili ponovo Alexandru, 15 dana, kraj juna-pocetak jula, 450 evra za nas troje (sa 25% popusta na ranu uplatu) i na 9 rata.

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili ponovo Alexandru, 15 dana, kraj juna-pocetak jula, 450 evra za nas troje (sa 25% popusta na ranu uplatu) i na 9 rata.

:)

I mi smo pocetak jula, uplatili...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumaši, da li može neko da kaže nešto o autobuskom prevozu od Psakoudije do Soluna, Nikitija i Neos Marmarasa (cena karti i koliko autobusa dnevno ima) i da li u Psakoudiji može da se rentira motor ili bicikl ? Ja inače putujem krajem maja i biću u vili Aleksandra i vrlo se radujem novoj avanturi... Unapred hvala na odgovorima...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868517
    Ukupno poruka