NatasaV

PSAKUDIJA

373 poruke u ovoj temi

Bili smo pre dve godine i veoma nam je bilo lepo. Dvoriste je lepo sredjeno, ima direktan izlaz na svoju plazu sa svojim lezaljkama koje se ne placaju. U prizemlju nema apartmana jer tu zive gazde, apartmani su na 1 i 2 spratu. Mi smo bili u br 2 (spavaca + dnevna s kuhinjom i 2 kreveta + kupatilo) sa dve terase od kojih velika gleda na more. To je terasa koja se vidi na slikama celom sirinom kuce frontalno na prvom spratu. Predivno jer sedis na terasi gledas klince kako se igraju dole na plazi. Ostala studija i apartmani gledaju bocno na zid od susedne kuce. Meni je to licno ruzno jer nemas nikakav pogled vec pred sobom imas sivi ruzni zid. Moji roditelji su bili tamo prosle godine i njima je to cak odgovaralo jer im je terasa ceo dan bila u hladu pa je i unutra bilo prijatnije.

Najbolji nam je bio rostilj u dvoristu pod lozom na bukvalno 5 m od mora. Mi smo se brckali dok je suprug pekao ribicu za rucak

Jedino nam se bas nije svideo ulaz u vodu pred kucom, puno trave i kamenja. Zato se odmaknete 50ak m dalje uz plazu i milina.... pesak u vodi

Kuca za preporuku. Pitaj ako te jos nesto interesuje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

Na nekim stranim site-ovima smo procitali da su gazde malo nezgodne po pitanju kucnog reda. Deca, galama, igranje...

Ja racunam da kad su nam dali sobu za nas petoro + za nase prijatelje sa malim detetom znaju da nece biti bas tisina.

Naravno, nece biti n divljanja, ali ipak cetvoro dece od 2-8 godina ne sluti na mir i tisinu.

Da li ste vi imali neko takvo iskustvo?

Hvala jos jednom

Izmenjeno (Nebojsa77)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, malo su ostri po tom pitanju, ali meni je to u neku ruku odgovaralo jer moja deca lezu rano pa bi im smetala buka. Bili su neki bucni Rumuni koji su voleli do kasno da zasednu u dvoristu polupijani i koje bih ja morala sama smiriti da gazde nisu bile tako revnosne.

Malo je nezgodno sto moras da utisavas decu u vreme " popodnevnog odmora" a oni bi bas da trckaraju po dvoristu i vijaju se, ali nije nas nikad niko opomenuo ako bi nam se i omaklo.

To je bilo nase iskustvo, dok moji roditelji tvrde da je prosle godine bila gomila dece i da uopste nije bilo tiho, bas naprotiv. NJima nije smetalo ali su bili iznenadjeni jer smo ih mi pripremili na sasvim drugaciju situaciju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao ja sad primetila da smo se pogresno razumeli. Ti si pitao za neku drugu kucu a ja sve vreme pricam o kuci Porto Psakoudia, za koju je pitao neko drugi. Sori

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

S obzirom da je već druga polovina juna, nadam se da ćemo uskoro imati neke sveže informacije iz Psakoudije ;)

Da li se išta promenilo u odnosu na predhodne godine tj kako vas se dopala ista.

Mi ovog avgusta po prvi put idemo na Sitoniju, u Psakoudiju i opšte poznate Philoxenia Bungalove, pa jedva čekamo da čujemo najsvežije komentare.

Već smo se dobro informisali o divnim plažama i koliko primećujemo Psakoudija je i dobra baza za obilazak istočne i zapadne strane poluostrva.

Veliki pozdrav svima!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo jedno pitanje ,molicu

Da li neko zna bilo sta o vili Aleksandra u Psakoudii?Nude je agencije a nema nikakvih komentara o njoj ili plazi ispred nje.

Polozaj vile je fantastican,pa ako bilo ko nesto zna molim vas da napisete odgovor.

Hvala! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko vidim polozaj je super,na samoj plazi,ima i kuhinica ...koja je cena?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za cetvorokrevetni smestaj preko agencije,vise ne znam ni koje jer mi se sve izmesalo po glavi ,cini mi se da sam videla izmedju 420 i 450 evra od 20.8.

Nama odgovara i termin i cena ali o preporukama nista pa sam pomalo skepticna jer putujemo sa decom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Aleksandra u Psakudiji je na veoma lepom mestu, skoro na plaži. Sobe su male, posteljinu menjaju na 5 dana. Plaža je sa sitnim peskom tamnije boje koji je, kako na kopnu, tako i u vodi privlačio sunčeve zrake, tako da je voda u junu bila veoma topla. Pesak, bez papuča, u najtoplijem delu dana, nije moguće gaziti. Utisak kvare vlasnici vile Aleksandra (pogotovu ćerka po kojoj je vila dobila ime), koji u prizemlju drže nakakav kafe, a na plaži ležaljke. Jako su neljubazni, drski, ne dozvoljavaju ulaz dolazećim gostima pre 12 sati -bez obzira da li je rezervisana soba već očišćena i slobodna, a za odlazak traže napuštanje pre devet. Posmatraju ko vam i kad dolazi u posetu (naravno ne pravite buku ni u periodu popodnevnog spavanja , a ni uveče), čak se i drznu da pitaju ko vam je to. Čišćenje i zamenu posteljine vrše bez obzira da li to vama odgovara, da li spavate, jedete , i jako je grozno kad vam metla unosi prašinu u tanjir. Ispred vile postoji nekoliko parking mesta, sa kojih će vas rado i sa apetitom oterati. Predstavnik agencije nas je na to upozorio čim smo stigli, ali da oni po tom pitanju ne mogu baš ništa da učine. Pri ulasku u sobe prekontrolišite sve (daljinske od klime i televizora, čaše, tanjire, prekidače od šporeta i struje), jer će vam u protivnom naplatiti nedostatak i koji vi niste napravili. Ne dozvoljavaju pomeranje nameštaja i to je istaknuto na oglasnoj tabli. Ponašaju se kao da su sa crnogorskog primorja, i da mogu, ukinuli bi vam i struju i vodu, i još da vam kažu "Ko vas je zvao da dođete", a to što plaćate vi njima, a ne oni vama....

Naš utisak je jedna velika nula (a nismo jedini, jer smo bili u kontaktu i sa ostalim gostima), jer nismo imali opuštajući odmor.

Sinoć smo se vratili....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Strašno!!! Maltretiraju te za tvoje pare!!! :azdaja: Odeš na dugo očekivani odmor i onda ti ga pokvari tamo neki......

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Užas...

Psakudija je malo mesto, lako se prepešači i nema šta puno da se vidi. Nije za mlade parove ili mlade uopšte jer nema noćni život.

Jednom rečju - mirno mesto za odmor za one sa malom decom i za starije ljude.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zao mi je sto ste tako lose prosli,nadam se da je to poslednji put.

Daleko im lepa kuca sto bi rekao nas narod!!!!!

Izgleda da cemo ove godine da se preselimo u Leptokari,cujem da je dobro.

Zato mi svake godine na BUM pa merkamo,pa sacujemo i presecemo gde nam se dopada!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svasta :azdaja: e onda neka budu sami kad nisu sposobni da budu ok domacini :udarac:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo prosle godine u Psakudiji u bungalovima, nikako se ne bih slozila da je za ljude s malom decom. Ima hiljadu stepenica do plaze i potpuno je neprilagodjeno kolicima. A i plaza je prilicno gadna, ako volite plavo more. Voda je kao u nekom kanalu. Bungalovi su super, a mesto je dobro kao baza samo ako ste spremni da se vozite svakog dana po 30-40 minuta do Kalogrie, Lagomandre i ostalih lepih plaza.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to sam i ja htela da pitam koje su najblize plaze???NIJE VALJDA DA su sve na 20-30 km???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25944
    Ukupno tema
    865507
    Ukupno poruka