nershark

Hotel Koviou Holiday Village ***, Nikiti (Koviou beach)

256 poruka u ovoj temi

Adams house se nalazi na par minuta hoda od ulaska u sam hotel i sa druge strane magistrale je.

U hotelu u restoranu imate mogućnost kupovine flaširane vode.

Terasa je vrlo mala, sa stolom i 2-3 stolice (kako kome zapadne).

Nemojte očekivati nešta specijalno u standard sobama.Poprilično su male pogotovo za porodice sa većom decom (10-ak i više godina).Sobe se svakodnevno čiste i higijena je ok.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, 

 

Da li ima nekoga ko je ove sezone bio ili je trenutno u ovom hotelu?

I za ostale koji su bili, da li mislite da je bolje ići u Makednos ili ovde? 

 

?

Izmenjeno (Mina22)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno Koviou bi bio ponovo moj izbor.

Tu je hrana na principu polupansiona (doručak i večera),a u Makednosu je bio tada u opciji samo doručak.Jedino ako je nekome jako bitna blizina plaže,onda bi trebalo da odsedne u Makednosu jer je on odaljen svega 150-200 m od plaže,Koviou je udaljen nekih 7-8 min hoda napravljenim putićem koji prolazi delom ispod magistralnog puta kroz Sitoniju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, da li ima skorijih clanova koji su bili u hotelu, zanima me konkretno da li je hrana okej, ne ocekujem nista specijalno, samo da mi dete jede ? kao i kakva je situacija sa koviou plazom, da li ima uredjenog dela sa lezaljkama i kako se placaju. Hvala ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko reče na temi o plažama da ove godine nema ležaljki. Hrana je uvek bila ok, ali niko se nije javio sa svežim iskustvom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekada su gosti ovog hotela bili mnogo,mnogo aktivniji u pisanju.

Koliko sam ispratio cene hotela,mnooogo je skuplje nego pre 2-3 godine :shokiran:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

Da li je neko bio u Koviou Paradise Studios? Kakva su iskustva? To je smestaj pored Koviou Holiday Village, valjda je i vlasnik ista osoba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao,

Da li je neko bio u Koviou Paradise Studios? Kakva su iskustva? To je smestaj pored Koviou Holiday Village, valjda je i vlasnik ista osoba.

Prosle godine bio sam u koviou, vlasnici su isti tako da u isti restoran idu ljudi na jedenje u Paradaise studio stvarno neznam kakve su sobe, u koviou realno nisu bog zna sta, namestaj je stari ali bilo je cisto i krevet udoban

Hrana je ukusna za to ne brinite, do plaze ima 5 minuta, sa malom decom predpostavljam malo vise, imam i snimak od puta al mislim da nemoze se tu prikaci

Izgradili su i bungalowe cene mislim da su malo skiplje al zato sve bice novo

Isto uzeli su i hotel Makednos pa mozda ove godine idem tamo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktirala sam ovaj hotel, najvise zbog plaze na kojoj se nalazi. 

Sam hotel mi deluje prosecno.

E, sad- rekose mi cenu od 110e po noci, 1/2, pp, od 8. jula, 

Da li je to puno? Vredi li?

Izmenjeno (Moskovljanka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kontaktirala sam ovaj hotel, najvise zbog plaze na kojoj se nalazi. 

Sam hotel mi deluje prosecno.

E, sad- rekose mi cenu od 110e po noci, 1/2, pp, od 8. jula, 

Da li je to puno? Vredi li?

Prosle godine razmatrao sam dosta toga hotela na Sitonije i ispalo da Koviou ima naj ok cenu u odnosu na to sto nude, golem plus je sto se nalazi na samo 5min od tako divnoj plazi (sutra cu postaviti link od hotela do plaze) i to sto je jako blizu do Nikiti i N.Marmarasa, jedno 80% plaze koji treba obici su dostapne bez mnogo vozenje

Posalji im upit za bungalowe i nek ti posalju slike, ako je mala razlika onda super jer novi su od ove godine

Sta se tice isplatlivost normalno je da na Kasandri za te pare nalazi se nesta bolje pa tako za 130e po danu mozes uzivati u hotela Alexandar the great HB uz besplatne lezalke 

 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekoga da je bio u bungalovima ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajde da ja ponovim pitanje, jel bio neko u bungalovima? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u ovom hotelu? Rezervisala sam ga za avgust, pa je sada i gotovo. Ali zanima me samo da li su sobe ciste i da li je hrana jestiva? Ukapirala sam da je sve staro i ne ocekujem previse.Narocito sam zabrinuta zbog standard sobe koja je jedina bila raspoloziva a ja imam dvoje dece od 10 i 12 godina. ?

Izmenjeno (Ana 27)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko nešto nisu drastično menjali,a čisto sumnjam da jesu nećete baš imati dovoljno prostora u standard sobi.Pre 4-5 godina jedan od ležaja je bio fotelja koja se razvlači.

Hrana je bila odlična tada,jer su kuvari bili makedonci,a da li se u međuvremenu nešto promenilo ne znam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905142
    Ukupno poruka